Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

  1. #1

    [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 251185)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'abhop'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < fake? >
    [AMXBANS] Tvuj nick: ultimate abhop by fake
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:419981039
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:419981039
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.202.89.32
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.202.89.32
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < saiyajin >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Knife


    Poznamka:


    Cau,po pul roce bych rad o prezkoumani dema.. vyjadril se k tomu jen teddy a zoid,ktery usoudil,ze skoky z "cheated" dema nejsou stejne jako demo z localu (nova hra) .. Prece jenom nemuzu mit stejne skoky a celkove styl bhopu,kdyz skacu na mape,kde je prostoru 3 prdele a muzes si strafovat jedna basen a na mape,kde se soustredis na ty bloky.. poprosil bych tedy o nove prezkoumani a popripade scan vsech dem...
    http://csko.cz/dema?UPD=Cls8djUc (demo,ze ktereho jsem byl zabanovan)

    http://csko.cz/dema?UPD=USdY20zK ( demo natocene pred chvili.. stejna mapa,stejnej styl bhopu)

    http://csko.cz/dema?UPD=rB1adBkb (local hra- mapa bkz_goldbhop..

    Dik

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: fake? (jiny hrac) --> saiyajin

    Ahoj, proč jsi netrval na prošetření v době, kdy jsi žádal o unban? Tvoje vyjádření jsem považoval tak trochu za nepřímé přiznání. Teď nerozumím tomu, co může být na úrovni v případě, kdy chh nevyřeší neoprávněný ban?

    Citovat Původně založeno fake? Zobrazit příspěvky
    Svoje jsem ti k tomu napsal Zoide:) jsem rád,že má kotelna aspoň chh na úrovni,ikdyž s banem nesouhlasím a stojím si za tím,že jsem nic zvyhodnujícího nepoužil:) můžete lock a tobě díky Zoide za tvůj čas.

  3. #3

    Odpověď: fake? (jiny hrac) --> saiyajin

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Ahoj, proč jsi netrval na prošetření v době, kdy jsi žádal o unban? Tvoje vyjádření jsem považoval tak trochu za nepřímé přiznání. Teď nerozumím tomu, co může být na úrovni v případě, kdy chh nevyřeší neoprávněný ban?
    Hele narovinu.. Zoid je pro vás takovej "bůh",jelikož má zkušenosti,dělá chh pro kreedz komunitu.. takže vyměnili jsme si v Pm pár ohledů na to,ale nevěděl jsem už,co bych měl udělat pro to,abych ho přesvědčil:)..Handshow natočit nemůžu,nemá mě kdo natocit.. no a prostě chtěl jsem si počkat nějakou dobu a chtěl to znovu přezkoumat i od furien adminu klidně.. stále si stojím za tím,že mám natolik nahráno a natolik zkušenosti,že toto demo není cheated,ale jen pouhé kolečko bez žádných aliasů v configu.




  4. #4

    Odpověď: fake? (jiny hrac) --> saiyajin

    Jediný, kdo to může posoudit, tak jsou JUMP admini. Dost pochybuji, že má někdo jiný realnou šanci na rozeznání.

    Zkusil bych kontaktovat Lurkyho, Shooting-Stara, Zoida. Hapa a Teddym teď asi nebudou moct.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,951

    Odpověď: fake? (jiny hrac) --> saiyajin

    bump
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6

    Odpověď: fake? (jiny hrac) --> saiyajin

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Jediný, kdo to může posoudit, tak jsou JUMP admini. Dost pochybuji, že má někdo jiný realnou šanci na rozeznání.

    Zkusil bych kontaktovat Lurkyho, Shooting-Stara, Zoida. Hapa a Teddym teď asi nebudou moct.
    V tom případě furien admini banuji ty abhopy jen tak?




  7. #7

    Re: fake? (jiny hrac) --> saiyajin

    Do zprávy jsem ti dost dopodrobna vysvětlil, proč si dostal ban a jaký jsou důkazy. Navíc mi píšeš naprostý nesmysly o tom, jak si dostal VAC ban, takže už ani nevím, čemu u tebe věřit...

  8. #8
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: fake? (jiny hrac) --> saiyajin

    podla detectu tam mal vysoke values no, nevim co zoid vtedy vyskumal kedze fog mal ok, ostatny staty taky, pokial to bol jwj co asi ne tak by som bol za ub kedze to uz nebanujem permou
    a mozna i celkovo bych bol pro ub, sice ho neznam ale vid jeho historiu hlasenia cheaterov za mna urcite polahcujuca okolnost

  9. #9

    Re: fake? (jiny hrac) --> saiyajin

    Byl to abh, akorat ne moc dobrej.

  10. #10

    Odpověď: Re: fake? (jiny hrac) --> saiyajin

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Byl to abh, akorat ne moc dobrej.
    Jo,takže to byl tak špatnej bhop,že jsi mi napsal,že by se mohlo jednat O bhop lepšího hráče :D .. není problém po unbanu jít na jump server a tam ti ukážu můj bhop,kde uvidíš všechny staty.. skáču na kolečku a za tím si tu budu stát:)




  11. #11

    Re: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Zkopíruju ti sem to, co jsem ti psal do zpráv, že skáčeš na kolečku ti věřím, že si nepoužil žádnej externí program už moc ne ;)

    Já: Na tom demu z localu máš skoro poloviční úspěšnost na skoky a taky jiný jump pattern, než v demu na serveru, jak je to možné? :)

    Ty: teď nějak nechápu:) jump pattern myslíš styl bhopu?:O

    Já: Kdyz mas jump na kolecku, jednim otocenim posles cca 4-8 jump commandu s ruznymi rozestupy. Pokud mas nejaky bhop, ktery jen tupe neposle +jump, kdyz se ti zmeni flag IN_JUMP, ale simuluje scroll, tak ho simuluje temer vzdy stejne.
    Tenhle pattern se dost vyskytuje v demu, ktere je z knifu, ale nevyskytuje se v demu, ktere si mi poslal. Obcas se stejny pattern vyskytuje pri nejakem bugu v driveru mysi, ale ten jsem vyloucil tim, ze se nevyskytuje v tvem demu z localu.
    Teď mi řekni, co bys dělal, kdyby ti tu nějaký jouda na serveru dal těměř každej druhej odraz perfect s téměř totožným patternem a pak ti na svojí obhajobu pošle demo z localu, kde sice nic není, ale skáče v něm jak největší matlák a odrazí se dobře sotva každej pátej skok...

    Taky uspesnost z 40% (coz je hodne i na dobreho hrace) ti v novem demu klesla pod nejakych 20% (coz je tak prumer hrace, co obcas nekde skace).

  12. #12

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Já ti rozumím,ale ty pochop,že ty odrazy dávám jiný,když jsem na groundu,můžu si strafovat halelujah a nebo když mám před sebou bloky... Už nevím,jak bych vás přesvědčil ,že žádný program na skákání nepoužívám,tak tu jsem teď natočil z mapy bkz_wildbhop bhop.. uvidíš,jak skáču jinak na groundu bez bloků,kde si můžu házet myší jak chci a bhop s bloky,který vypadá už hůře.. ale jak říkám,jsem zvyklej za ty roky na bhop z knifu,kde se blbě odrazíš,ale hned dalším jumpem zase můžeš nabrat rychlost a takhle furt...

    tu je to demo http://csko.cz/dema?UPD=RX4U3UBi .. dokoukejte do konce




  13. #13

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Je tu ještě někdo,kdo by se na to mrknul? :)




  14. #14

    Re: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Když na demu lítají fpska vesele přes 100 a airaccelerate není default, tak se ani nekouknu. Naštěstí nejsem knife admin. :-P

  15. #15

    Odpověď: Re: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Citovat Původně založeno Seeya Zobrazit příspěvky
    Když na demu lítají fpska vesele přes 100 a airaccelerate není default, tak se ani nekouknu. Naštěstí nejsem knife admin. :-P
    Joo kezby mi litali fps přes 100 xdd já mít přes 100 fps,tak mi bouchne komp,lel




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •