Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 31

Téma: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

  1. #16

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Za chvíli to tu bude ležet měsíc,takže bych rád poprosil Hoppeho,DinGa,Hapalicka,jestli by na to nemrkli a vyjádřili se:) Děkuji




  2. #17

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    V klidu. Uvolni se, udělej si pohodlí. Ty nikam pospíchat nemusíš
    Stále platí původní verdikt. Takže do 20.5.2020 je času dost.

    E//: Pokuď si Steamak, což ty si, tak by se měl dávat unban až po 2 letech.
    Naposledy upraveno Latins; 14-12-18 v 06:09.

  3. #18

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    V klidu. Uvolni se, udělej si pohodlí. Ty nikam pospíchat nemusíš
    Stále platí původní verdikt. Takže do 20.5.2020 je času dost.
    joo,to já nikam nespěchám,jen bych si rád zaskákal a mrkl na knife:).. a do roku 2020 bych měl ten ban nějak dlouho

    Edit: jo tak to se omlouvám,to je pro mě nová informace:) každopádně si nemyslím,že by mělo být tak obtížné zkouknout clear demo a napsat verdikt:)
    Naposledy upraveno fake?; 14-12-18 v 07:23. Důvod: edit




  4. #19

    Re: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Když budu mít aimbot a pak půjdu na server a ukážu, že umím trefit hlavu i bez toho, dostanu unban?

  5. #20

    Odpověď: Re: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Když budu mít aimbot a pak půjdu na server a ukážu, že umím trefit hlavu i bez toho, dostanu unban?
    Už řešíš hovna vcelku :) ty jsi své vyjádření napsal,já si počkám na vyjádření ostatnich:)




  6. #21
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Citovat Původně založeno fake? Zobrazit příspěvky
    Za chvíli to tu bude ležet měsíc,takže bych rád poprosil Hoppeho,DinGa,Hapalicka,jestli by na to nemrkli a vyjádřili se:) Děkuji
    Už to zde leží víc jak měsíc, to opravdu není nikdo, kdo by ještě se mohl podívat, aby se to s konečným verdiktem mohlo nějak uzavřít?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #22
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    tusim ze mame rekord :-)

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Tu nie je moc čo riešiť, abh..

    E: časy ti písať nebudem, je to vidno v celom deme
    Naposledy upraveno DinGo; 25-12-18 v 19:37.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  9. #24

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Citovat Původně založeno DinGo Zobrazit příspěvky
    Tu nie je moc čo riešiť, abh..
    Tak mi napiš situace/časy,ve kterých jsem použil něco jiného než scroll.. proč když napíše Lurky,že jsem měl hodnoty v pořádku a celkově tam nic nebylo,tak napíšeš abhp bez jakéhokoliv objasnění.. kdyby jsi aspoň napsal čas a co se ti tam na tom nezdá,ale ty napíšeš jen abhp a tím to hasne,jak kdybys byl jen zaujatej vůči mně.. ta kvalita chh a celkovo vyjadřování upadla,to je všem známo,ale že nedokážete odlišit program pro lepší bhop a hraní zkušeného hráče s kolečkem,to už mi hlava nebere,lel

    E:// doufám že nežádám moc,ale za mého adminování to tu bylo běžnou věcí,že se časovali dema a až pak se napsali verdikty..
    Naposledy upraveno fake?; 25-12-18 v 02:00.




  10. #25

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Na svoji obhajobu jsem si dovolil obhájit pár situací:

    12:17- normální bhop..je vidět,že nemám stejnou rychlost. Odrazy za mě v téhle situaci perfektní,ale nic těžkého tohle na zaskákání
    12:48 - pomáhám si dost strafama , navíc při killu enemyho by mi to pravděpodobně nadskočilo,protože jak se chceš soustředit na kill a sundání prstu z mezerníku těsně před hráčem.
    13:02- to samé,navíc jsem si tam pomohl odrazem pro vyšší rychlost a to doskákání v nějakej určitej rychlosti ti zvládne každej hráč,co si občas zaskáče na bhopu.
    13:10- tady jsi mohl vidět,jak jsem se normálně odrazil,ale udělal jsem miss click a strafe z mej strany byl už zbytečný
    13:21- jdou vidět mé strafy.. pak přestanu strafovat a zpomalím se.. kdybych měl abhop,tak to doskáču a nedělám divadýlko.
    13:36- kdybych tu měl abhop,tak bych měl ten poslední odraz skvělej a né že bych ho takhle zkonil a ani se neodrazil.
    14:04- není tam stejná rychlost.. ke konci mi už dojde fast,jelikož tam ani nezastrafuju
    14:14- tady uznávám,že se mi ty odrazy povedli a tím pádem mám tam tu rychlost stejnou .. myslel jsem si,že tam tou škvírou se protáhnu,ale místo toho se zastavím o spoluhráče a poskočím si
    14:36- jop,celkem dobrej bhop.. na tej je to fajn,protože když se skáče jenom ad,tak stačí hejbnout myškou do tej strany,na kterou se odrazím a nemusím tam myší šaškovat a strafovat jak blázen..pak by pravděpodobně přišlo to,že kdybych mu nehitl hlavu,tak bych si poskočil.. kdežto já jsem mu jí hitnul,tak mohlo přijít i to,že bych pak skočil dál dopředu.. což nepřišlo
    14:42- je krásně vidět,jak se snažím nabrat nějakou rychlost odrazama,při tom strafuju.. pak si už jen doskáču ten kousek za enemym..nic velkého
    15:03- první pomocnej odraz o zídku.. potom strafuju a i ta rychlost je jiná a abhopu neodpovídající
    15:16 - strafe,nic víc
    15:25- krásně vidět,jak jsou ty odrazy úplně odlišné .. uvidí i člověk se zeleným zákalem
    15:50- dám hs,prolítnu hráčem a hned při dopadu už začnu strafovat,abych nabral rychlost
    16:01- chci si pomoct odrazen o zíďku,no bohužel mi při dopadu nevyjde odraz
    16:22- jestli tuhle situaci považuješ za cheated,tak nechápu,jak můžeš banovat abhopy.. krásně vidět můj opatrnej bhop a soustředění se na každej odraz , rychlost také minimální
    17:10- krásně mu dám hs,hned po fragu začnu dělat bhop.. toto skákání ze strany na stranu má výhodu,že si člověk může naprosto ideálně udržovat rychlost.. navíc kdybych tu byl zaplý,poskočím si o enemyho,protože mu dám hit tak 0.98 a není možné takhle rychle sundat ten prst

    19:14- za mě jediný čas,co by se dal považovat za abhop,protože né každý dokáže sladit tu rychlost a načasování odrazu.. mně se to povedlo,protože to bylo načasovaný.. ale myslím si,že pro hráče,co se věnuje hře 7/8 let,konkrétně jenom knifu ,kde si povětšinu času dává hráče stylem bhop+wait na pohyb hráče dopředu a zareagování,tak je tento bhop možný

    navíc v žádném čase jsem nezaregistroval bhop,který by byl čistě autobhopový,kde bych měl tu stejnou rychlost a nepomáhal si strafama.




  11. #26
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    taso
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #27
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    tanis

  13. #28

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Už by se to mohlo dořešit no.. ja se budu dokola a dokola opakovat,protože jsem žádný program či cokoliv jiného na demu nepoužil:)




  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    Ako tu môže ležať jedna žiadosť o ub 2 mesiace? Keď sa tu už nikdo nevyjadrí tak to aspoň locknite s konečným verdiktom.
    Už neni čas huliť...

  15. #30
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fake? (autobhop) --> saiyajin

    zdar
    Když ne jump at tak se vyjádřim já. Na demo sem nekoukal protože o tom vím prd ale souhlasím s lurkym v tom že je vzhledem k hlášení prospěšnej pro jump servery.
    Takže jestli se nemůžete rozhodnout a jeden říkáte lampa a druhej okno tak mu dejte UB.. Ale jestli si je Zoid na stopro jistej tak to už locknete.
    Nekterý žádosti o práva trvaj kratší dobu a to je co říct..
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •