Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Jak zabanovat clear hráče?

  1. #1

    Jak zabanovat clear hráče?

    čus nemám na vás naladu tak to napíšu svižně a hezky od srdce,
    touhle témou bych chtěl poslat do píče všechny adminy co se mi vyjádřili do moji žádosti o UB.
    Vím že i kdyby se mi tady cheating neprokázal , tak budu mít ban pořád , jak by řekl grakon
    ale nedávám absolutně fuck,
    Jednou podám žádost o UNBAN tak bude prostě vyřešena a nebudu čekat až se banda neschopných lidí co banujou na základě toho že někdo dobře líta rozhodne

    Darone , ty banuješ na slovo od tečky jak jebnutej malej klučík , huntíš mě od roku 2016? Asio
    ted máš možnost mě zabanovat tak proč to neudělat když mě nemá kdo posoudit co?

    Klacku , ty seš jen daronuv suck dicker , napsal jsi to největší hovno co by admin na kotelně nikdy napsat neměl , pleteš do moji témy SCJ které na furienu NEEXISTUJE , říkáš že moje speedy jsou nerealný , co je pls nerealnýho na 700 + speedu...

    Lurky , ty o furienu nevíš nic , nenapsal si píčovinu , protože respektuju to , že nevíš jak furien speed funguje , a ani si nevědel že na furienu je možnost měny gravitace , díky které , je možnost se boostovat.

    Deliku , napiš mi že jsem zapnuty bez důkazně , protože si nebudeme lhát mám pocit že ty si žádny jump hack na furienu nikdy nezabanoval pokud se ti tam neukazal speed 1k a na show keys držení spacu :ddd

    Samco , už mi mažeš tému? No balls asi co :/ I ty si napsal že zapnuty i když o tom víš totální hovno , nemám proti tobě nic , ale o jump hacku víš hovno , a zase si napsal že jsem zapnutej bez důkazně ;)
    když jsem se tě zeptal na nějaký otázky nebyl jsi mi schopnej odpovědet ...


    UKONČIL BYCH TO TAK ŽE JSTE TOTÁLNĚ K SMÍCHU,
    DAL JSEM TÉMU SEM ABY SE MOHL VYJÁDŘIT I NĚKDO JINEJ ....
    TO ŽE TO BUDU MÍT ZA PÁR MINUT V HAJZLU , S TÍM JSEM SMÍŘENEJ...


    NAKONEC SEM POSTNU TOHLE : https://ctrlv.cz/oucH

    pa <3

  2. #2

    Re: Jak zabanovat clear hráče?

    Ahoj, já demo viděl a upřímně bych za něj nebanoval, ale já nejsem žádné zkušené jump guru, takže můj názor se nepočítá.

  3. #3

    Odpověď: Re: Jak zabanovat clear hráče?

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj, já demo viděl a upřímně bych za něj nebanoval, ale já nejsem žádné zkušené jump guru, takže můj názor se nepočítá.
    Miluju tě , Grakone.


    E: přesně jak si napsal když o tom vím píču , nevyjadřuju se , nebanuju...

    A co udělali naši miláčkové z Furienu? <3 <3 <3
    Naposledy upraveno trixppin; 22-11-18 v 20:45.

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Jak zabanovat clear hráče?

    Je potrebné sledovať žiadosť o unban, všetko podstatné je a možno aj ešte bude v nej. Urážaním sa nič nedosiahne.

    Lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •