Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: práva?

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2018
    Umístění
    MK
    Příspěvky
    175

    práva?

    dobrý den... jsem hráč na oldschoolu mam odehranejch spoustu hodin... hlásim cheatery... chtěl bych mit přístup k tomu abych mohl třeba někoho vykopnout.... nebo i víc,,,, moje ID je <MK> MaSif... ...... steam id mužu dodatečně dodat........ já už nevim jak má vypadat žádost o práva... četl jsem vše.... ale myslimm že dělam vše dobře
    <MK> MaSif" 850 STEAM_0:1:435566152 0 00:45 26 0

    ahoj..... jmenuju se David ale všichni mi řikaj MasiF .. je mi 30 v lednu 31 jsem od Poděbrad... Městec.. mam 8 let syna hraje minecraft.... je moudřejší než já... chtěl bych požádat o práva .. na oldschoolu... hraju jen tam .. sem tam dust 2 ale to neřešim... jsem momentálně 29 rank... hraju čistě a nebaví mě cheatři... a lidi co nemaj úctu ke hře...
    http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=6335095
    steam id a id hledám děkuju
    Naposledy upraveno Masif; 24-11-18 v 14:24.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: práva?

    Toto...je...dobrý..."ftip"...

    Raději...se..věnuj...synu...a...případně...hledej. ..steamID.

    P...R...O...T...I...

  3. #3

    Odpověď: práva?



    NE
    Naposledy upraveno znedlob; 26-11-18 v 13:51.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: práva?

    Ahoj,

    děkujeme za žádost, ale jednou z podmínek přijetí je také hlášení cheaterů. Na fóru nemáš kromě žádosti o unban žádné příspěvky.
    Admin práva jsou především zodpovědnost, není možné žádat o práva jen proto, že bys chtěl mít možnost někoho vykopnout ze serveru.
    Kromě toho by také měla mít žádost o práva nějakou úpravu. To, že nevíš, jak by měla žádost vypadat znamená, že k ni nepřistupuješ příliš zodpovědně. Je třeba více se zapojovat do dění a zjistit si, jak co funguje.

    Jistě pochopíš, že je i v tvém zájmu, aby na serverech měli pravomoce pouze ti, kteří prokázali nějakou míru zkušeností. Samozřejmě oceňujeme, že nemáš žádný ban, ale to a vlastnění originální hry s dobrým rankem k udělení admin práv nepostačuje. Momentálně tedy žádost uzavírám. Další žádost si můžeš podat za půl roku, což by měl být dostatečný čas pro adekvátní nasbírání zkušeností.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •