Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Boti

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    in your poop
    Příspěvky
    2

    Angry Boti

    Měl jsem svůj rezervovaný server a vždy,když jsem dával boty a byl jsem ve spectatu tak je to odpojovalo.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: Boti

    To si si rezervoval server a chcel si sa pozerať na botov ako hrajú proti sebe?

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Boti

    Citovat Původně založeno Niko97971 Zobrazit příspěvky
    To si si rezervoval server a chcel si sa pozerať na botov ako hrajú proti sebe?
    Get rekt
    Jestli si chceš zahrát proti botům, tak na to máš kolonku nová hra. Rezervovaný jsou hlavně pro více hráčů.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Boti

    Dobrý deň dlho som tu nebol :) On asi myslel že čaká na niekoho, ale nechce sa v režime diváka, dívať na holé steny a čakať. Raz som na jedného extrémistu, takto čakal skoro 40 minút, tam ten server nemal zabudovaných ani botov. To keď povie idem sa najprv naobedovať a príde po 40 minútach, to je ako keby myslel idem sa naraňajkovať, dať si olovrant, ešte aj obed a dopozerať klip na youtube a potom zapnúť počítač. Daj do konzole príkaz I bot_join_after_player "0" I Konzolu otvoríš stlačením klávesnice pod ESC. Ten príkaz znamená že bot ma povolenie sa pripojiť na server, aj bez priamej prítomnosti hráča. Takže môžeš telefonovať a rukov si prepínať, čo sa zatiaľ deje. Potom keď budeš nimi hrať a stále tam budeš sam, môžeš dať príkaz bot_allow_rogue 1 boti prehodia taktiky za stratégie v priamom boji hlavne ak ich prepadneš nebudú tak húževnatý, no ich plán začína, nie od boja, alebo dosiahnutia destinácie, ale od spawnu. Rozdelia sa a budú plniť ciele misie, no náhodné trasy (hliadkovať) a zároveň ak ťa niektorý spozoruje, budú sa ťa snažiť obkľúčiť a odrezať ti všetky cesty. Nemáš zač :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •