Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: NoMik,MFK,Demence

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Kadaň, Ústecký kraj
    Příspěvky
    52

    NoMik,MFK,Demence

    Týpci si seděli u CT, rozdávali MFK, neměli mik apod... Díky za check, Love Ya <3

    1 mara VALVE_0:0:463877641 5.104.18.30 CZ

    Jeho kamarád se odpojil, zapomněl jsem si zkopírovat S_ID


    Demo: http://csko.cz/dema?UPD=X12HD2gz




  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: NoMik,MFK,Demence

    Ďakujem!
    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=262362
    Druhý je nebanovateľný z dôvodu, že nebol ani jeden simon. V prípade, ak hráč nemá simona, tak nie je povinný rozprávať.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Kadaň, Ústecký kraj
    Příspěvky
    52

    Odpověď: NoMik,MFK,Demence

    Kajsi to vím, ale tak i ten druhý je banovatelný za důvodu MFK :-)

    E: Aspoň ten jeden dostal ban :D




  4. #4

    Re: NoMik,MFK,Demence

    Zdravím. Ten druhý hráč po celý čas dema nezabil ani jednoho hráče, takže těžko mohl dát úmyslný MFK. Co se týče mikrofonu, tak tady bych klidně i k zákazu šel. Je pravda, že ani jeden neměl Simona a tedy neměli povinnost mluvit, ale v tomhle případě byli u CT jen oni dva a ani jeden z nich si toho Simona nechtěl vzít a ani jeden nepromluvil, což si myslím je dost evidentní důkaz toho, že nemá mikrofon ani jeden z nich. Mohl bych poprosit ostatní kolegy o zhodnocení možnosti zákazu k CT druhému hráči za nevlastění mikrofonu?

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Kadaň, Ústecký kraj
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Re: NoMik,MFK,Demence

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Ten druhý hráč po celý čas dema nezabil ani jednoho hráče, takže těžko mohl dát úmyslný MFK. Co se týče mikrofonu, tak tady bych klidně i k zákazu šel. Je pravda, že ani jeden neměl Simona a tedy neměli povinnost mluvit, ale v tomhle případě byli u CT jen oni dva a ani jeden z nich si toho Simona nechtěl vzít a ani jeden nepromluvil, což si myslím je dost evidentní důkaz toho, že nemá mikrofon ani jeden z nich. Mohl bych poprosit ostatní kolegy o zhodnocení možnosti zákazu k CT druhému hráči za nevlastění mikrofonu?
    A jo Grakone, to se omlouvám :D Natáčel jsem to demo a hodil jsem to sem potom, takže jsem zapomněl, že on počas dema nefragoval, utnul jsem to moc brzo, omlouvám se :/




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •