Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Nejasnosti

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Nejasnosti

    Mám pár věcí, které bych chtěl ujasnit, protože tu hraju chvilinku a neznám pravidla. Začneme třeba tímhle...
    1.
    Pravidla pro dozorce:
    8. Simon nesmí dávat reakce s výhodou, aby daný hráč vybral vězně, kteří zemřou (tzv. reakce na smrt).
    Pravidla speciálních her:
    -Honěná (hns, vlk a ovečky)
    Simon určí jednoho hráče, který bude nahánět a zabíjet ostatní vězně. Utíkající vězni se nesmí bránit a musí pohybovat jen ve Simonem stanovené zóně, není-li stanovena, může se pohybovat po celé mapě kromě CT zóny. Vězeň nebo dozorce nesmí používat zbraně.

    Tyhle dvě pravidla v /menu si nějak protiřečí.

    2. Běhací race na jb_snow/jb oasis.
    Nebo spíš několik let to funguje jako race. Podle mě by se to mělo využívat jako GOLF, protože běhací race, díky tomu, že na JB mají všichni stejnou rychlost a nedá se tam umřít není o nějakém skillu, ale o tom, kde se daný hráč postaví. Simon sice může dát výhodu, ale to jen v případě, kdy jsou jen 2 hráči a to má ještě k tomu hráč s výhodou má na 99% pp.

    3. Být jako dozorce na autíčku při SPARTA MODU
    Párkrát jsem už dostal od nejmenovaného admina za tohle přesun za údajné nevěnování se modu a tak by mě zajímal názor ostatních, protože na tohle mám svůj názor.
    -jako nevěnování modu by se to brát nemělo, protože i kdybych někoho přejel, tak se modu věnuji tím, že huntím vězně
    -vězni mají větší šanci mě zabít, jelikož nekempím na nějakých nepřístupných místech, který se vlastně ani nějak netrestají (věž, šachta ve zbrojce na snow, wipeout atd.)
    -celkově je autíčka při modech blbost hrotit, pokud nejsou využívány k přejíždění vlastních hráčů (krom HVD, ganster), ale jsou využívány k plnění modu (zabít druhej tým)
    Naposledy upraveno Madunax; 12-12-18 v 20:01. Důvod: jsem kar tupej

  2. #2

    Re: Nejasnosti

    Zdravím.

    1. Reakcí na smrt se myslí situace, kdy vězeň vybere jiného vězně, který má zemřít bez toho, aniž by měl šanci se bránit. Ve hře na honěnou má vězeň možnost se bránit tím, že utíká od toho, co ho chytá, což je v tomhle případě vůči pravidel v pořádku.

    2. Vězni mají mají plnit Simonovy příkazy přímo a bez zdržování automaticky. Pokud tak dělá, tak získá dobré místo na začátku racu. Pokud se zdržuje a je pozadu, tak je samozřejmost, že si pak na racu získá špatné počáteční místo. V rámci pravidel je tohle v pořádku.

    3. Tohle se před nějakou dobou řešilo v TF a bylo jednotně domluveno, že ježdění na autíčku se v jakémkoliv případě bere jako nevěnování se módu. Tato dohoda byla zveřejněna i ve spešl fóru.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 12-12-18 v 20:22.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Nejasnosti

    Souhlasím s Grakonem ve všech ohledech, jako vždy.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Nejasnosti

    Citovat Původně založeno Gustaffson de Bernardi Zobrazit příspěvky
    Souhlasím s Grakonem ve všech ohledech, jako vždy.
    I tak jeho pro v žádosti nedostaneš
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Re: Nejasnosti

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím.

    1. Reakcí na smrt se myslí situace, kdy vězeň vybere jiného vězně, který má zemřít bez toho, aniž by měl šanci se bránit. Ve hře na honěnou má vězeň možnost se bránit tím, že utíká od toho, co ho chytá, což je v tomhle případě vůči pravidel v pořádku.

    2. Vězni mají mají plnit Simonovy příkazy přímo a bez zdržování automaticky. Pokud tak dělá, tak získá dobré místo na začátku racu. Pokud se zdržuje a je pozadu, tak je samozřejmost, že si pak na racu získá špatné počáteční místo. V rámci pravidel je tohle v pořádku.

    3. Tohle se před nějakou dobou řešilo v TF a bylo jednotně domluveno, že ježdění na autíčku se v jakémkoliv případě bere jako nevěnování se módu. Tato dohoda byla zveřejněna i ve spešl fóru.

    V rámci pravidel je samozřejmě všecko v pořádku, ale logikou to už trošku zanedbává...

    1. Už několikrát se mi stalo, že simon při této atrakci řekl, že si všichni maji čupnout až na "vlka". Tím pádem "ovce" nemají nějakou tu možnost utéct a vlastně "vlk" může využít své výhody a zabít toho koho chce on, protože ten a ten je kamarád a ten a ten zase není...To samé se stane, když tuhle atrakci dá simon v malém prostoru, taky se dá "ovci" v pohodě zahnat někam do kouta a zboxovat, jelikož boxováním se ubírá speed. To nemluvím o tom, že jsem tuhle atrakci ještě neviděl dávat nikde jinde, než v boxe, jelikož hráči na JB nejsou moc kreativní.
    Proto jsem k tomu přiřadil pravidlo č.8 pro dozorce.

    2. Nemám ti co vytknout. Jen jsem chtěl poukázat na to, že je ta atrakce určena na GOLF a ne na nějaké závodění. Na závodění jsou strafy, překážkový race u trampolíny na assis, temple run atd., kde použiješ skill, tak jako u všech jiných atrakcí na JB.

    3.Co se týče tohohle bodu...
    Já mám k autíčkům svůj přístup, kdo trošku hraje JB ví. Přístup do JB fora nemám myslím a na JB jsem to viděl hrotit za celou dobu, co tu hraju, jen jednoho jediného admina...proto mi to přišlo divný. Každopádně na tuhle situaci mám furt stejný názor, důvody jsou v prvním příspěvku.
    No a jestli to tady bude číst NEJMENOVANÝ ADMIN, tak se omlouvám :)

  6. #6

    Re: Nejasnosti

    Dvojku a trojku jsem ti vysvětlil a to platí stále pořád stejně. To, co jsi uvedl v jedničce, je na zamyšlení. Pořád to není žádné porušení pravidel, ale je to prasárna ze strany Simona. Bohatě by stačilo do pravidel přidat jednu větu, která by tebou popsanou situaci ošetřila. To už je na diskuzi administrátorů.

  7. #7

    Odpověď: Nejasnosti

    Citovat Původně založeno Madunax Zobrazit příspěvky
    Tyhle dvě pravidla v /menu si nějak protiřečí.

    2. Běhací race na jb_snow/jb oasis.
    Nebo spíš několik let to funguje jako race. Podle mě by se to mělo využívat jako GOLF, protože běhací race, díky tomu, že na JB mají všichni stejnou rychlost a nedá se tam umřít není o nějakém skillu, ale o tom, kde se daný hráč postaví. Simon sice může dát výhodu, ale to jen v případě, kdy jsou jen 2 hráči a to má ještě k tomu hráč s výhodou má na 99% pp.

    3. Být jako dozorce na autíčku při SPARTA MODU
    Párkrát jsem už dostal od nejmenovaného admina za tohle přesun za údajné nevěnování se modu a tak by mě zajímal názor ostatních, protože na tohle mám svůj názor.
    -jako nevěnování modu by se to brát nemělo, protože i kdybych někoho přejel, tak se modu věnuji tím, že huntím vězně
    -vězni mají větší šanci mě zabít, jelikož nekempím na nějakých nepřístupných místech, který se vlastně ani nějak netrestají (věž, šachta ve zbrojce na snow, wipeout atd.)
    -celkově je autíčka při modech blbost hrotit, pokud nejsou využívány k přejíždění vlastních hráčů (krom HVD, ganster), ale jsou využívány k plnění modu (zabít druhej tým)
    1)Například ten "běhací race" na mapě jb_oasis je o skillu, protože tam se dá využít B-Hop
    2) K té spartě, CTčka by neměla být někde, kam se Tečka nemohou dostat, například na mapě jail_beach_v3 kde je to velké autíčko nebo helikoptéra, na mapě jako je Jb_oasis a podobných tak bych to moc nehrotil, protože z toho autíčka tě můžou jednoduše shodit. Nevím proč se to bere jako nevěnování se modu.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Nejasnosti

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Dvojku a trojku jsem ti vysvětlil a to platí stále pořád stejně. To, co jsi uvedl v jedničce, je na zamyšlení. Pořád to není žádné porušení pravidel, ale je to prasárna ze strany Simona. Bohatě by stačilo do pravidel přidat jednu větu, která by tebou popsanou situaci ošetřila. To už je na diskuzi administrátorů.
    K tomu 2. bodu ještě...
    Když se veme gravitace na mapě jb_oasis při modu, tak se to taky počítá jako nevěnování ? protože tohle taky nikdo neřeší a je to vícemeně to samé jako autíčko až na to, že se tím nedá zabít, ale získáš tím výhodu.


    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    1)Například ten "běhací race" na mapě jb_oasis je o skillu, protože tam se dá využít B-Hop
    2) K té spartě, CTčka by neměla být někde, kam se Tečka nemohou dostat, například na mapě jail_beach_v3 kde je to velké autíčko nebo helikoptéra, na mapě jako je Jb_oasis a podobných tak bych to moc nehrotil, protože z toho autíčka tě můžou jednoduše shodit. Nevím proč se to bere jako nevěnování se modu.
    V racu se dá sice využít Bhop, ale prostě není určený k závodění, když je u konce jedna malá díra, kde se vleze jeden hráč...a když dáš závody s 10 hráčema, tak je to celkem hloupost...

  9. #9

    Odpověď: Nejasnosti

    Tak ale ten "race" se dá různě nakombit že jo, třeba "proběhnete race a pak půjdete na tramp a skočíte červenou", je to prostě na kreativitě simona. Ale jasný, když ten race dá třeba s 10ti lidmi, tak je to na prd no.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  10. #10

    Re: Nejasnosti

    Simon, který chce narvat deset vězňů do jedné malé uličky, je samo o sobě špatný Simon. Můžeme spekulovat o tom, na co byly ty race na jb_snow či oasis určeny. To je ale jedno. Hlavně, že se na ně najde nějaké využití. A konkrétně hra golf v takových racech je jedna z novějších a podle mne i podařených výmyslů hráčů. Respektive nepamatuji si, že by něco takového bylo např. před třemi lety. Vždycky to byl prostě jenom race.

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Nejasnosti

    1.Tak jak už psali jiní.
    2.Je to golf, kdyžtak doporučuju sledovat golf. Jako race jako použití jo, ale spíš bych to využil s fotbalovým mičkem na pokusy, kdo na kolik pokusů ten míč dokopne do jamky.
    3.Jako závažnější je místo, kam se nedá dostat, ale já stejně vždy jdu na místo, odkud zabiju vězně raz dva, ale mohou ke mně no. Auta nezkoušet! :D
    Nezapomeň to taky vysvětlit svému bratrovi. :D
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Nejasnosti

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    I tak jeho pro v žádosti nedostaneš
    Lézt do prdele adminum nemám v plánu, od toho tu jsou jiné invidua.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  13. #13
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Nejasnosti

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Simon, který chce narvat deset vězňů do jedné malé uličky, je samo o sobě špatný Simon. Můžeme spekulovat o tom, na co byly ty race na jb_snow či oasis určeny. To je ale jedno. Hlavně, že se na ně najde nějaké využití. A konkrétně hra golf v takových racech je jedna z novějších a podle mne i podařených výmyslů hráčů. Respektive nepamatuji si, že by něco takového bylo např. před třemi lety. Vždycky to byl prostě jenom race.
    On to není výmysl, to jenom na kotelně to vždycky byl nesmyslný běhací race. Ta díra na konci, podle mě fakt primárně neslouží k fotbalu nebo k cíli běhacího racu, ale jako jamka. Běhací (překážkové) racy vypadají na ostatních mapách jinak. (assis, optimus, temple atd.) Mají pro každého stejnou délku nebo aspoň více šancí na vyhrání. (pasti, zkratky atd.)
    Ale rozhodně to není nějaký mega problém, který bych nějak hrotil...jen jsem na to chtěl poukázat.

    Citovat Původně založeno Madunax Zobrazit příspěvky
    K tomu 2. bodu ještě...
    Když se veme gravitace na mapě jb_oasis při modu, tak se to taky počítá jako nevěnování ? protože tohle taky nikdo neřeší a je to vícemeně to samé jako autíčko až na to, že se tím nedá zabít, ale získáš tím výhodu.
    Citovat Původně založeno Bastien Zobrazit příspěvky
    1.Tak jak už psali jiní.
    2.Je to golf, kdyžtak doporučuju sledovat golf. Jako race jako použití jo, ale spíš bych to využil s fotbalovým mičkem na pokusy, kdo na kolik pokusů ten míč dokopne do jamky.
    3.Jako závažnější je místo, kam se nedá dostat, ale já stejně vždy jdu na místo, odkud zabiju vězně raz dva, ale mohou ke mně no. Auta nezkoušet! :D
    Nezapomeň to taky vysvětlit svému bratrovi. :D

    K tomu se hlavně nikdo kromě Grakona nějak pořádně nevyjádřil a stejně to není pořád jasné.
    Naposledy upraveno Madunax; 13-12-18 v 02:29.

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Nejasnosti

    Ale je to jasný, to je něco jako přejíždění v boxu, dělá se to a nikomu to nevadí. Není to reakce na smrt.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  15. #15
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Nejasnosti

    Citovat Původně založeno Bastien Zobrazit příspěvky
    Ale je to jasný, to je něco jako přejíždění v boxu, dělá se to a nikomu to nevadí. Není to reakce na smrt.
    To samé to fakt není. Autíčko nemáš pod kontrolou, tak jako svojí postavu a tak mají ostatní větší šanci utéct.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •