Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Dotaz na "PANA" chema

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136

    Question Dotaz na "PANA" chema

    Mohl bych se prosím zeptat za co si mě přesunul odešel si od modu a pak jak skončilo kolo tak si mě přesunul k t a sám si šel k ct ?
    Jen chci vědět důvod protože si mi na serveru nedokázal odpovědět

    Screenshot mi nebral...


    Prilis mnoho spesl dozorcu, presouvam te k T
    Holub : m2
    [Admin Spectator ESP] ON - ovladani: W - zapnout, S - vypnout, R - nastaveni
    NESNASIM CT timed out
    *#YGY#* je ted Simon
    [VIP] [RNA]Rollin : zneuzivani...
    [VIP] |x| SN. : je tam
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Dotaz na "PANA" chema

    Když je někdo u ct mrtvý, spešl nebo admin má serverem povolené se k ct napojit. Je to tak udělané, takže by to asi nemělo být zakázané. Pokud by to tak být nemělo, tak to tu není.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136

    Odpověď: Dotaz na "PANA" chema

    Zacala hra a ja dal mod a chemo byl se mnou u ct a pak sel do spectu a kolo vyhrali t a pak se pripojil k ct hrac jmenem "YGY" a cchi si napsat simona a najednou me rpesune chemo
    Afk jsem nebyl nic jsem neporusil..
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Dotaz na "PANA" chema

    Nebyli jste u ct 3? To by potom vysvětlovalo celou situaci.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Dotaz na "PANA" chema

    Operak má asi pravdu, hned na začátku si dal výpis "Prilis mnoho spesl dozorcu, presouvam te k T" A Chemo pokud byl mrtvý, tak automaticky ho každý vidí jako admina ve spektu, není to jeho chyba a vzhledem k tomu, že má jako admin, nebo i například spešlové mají proti přesunu imunitu, aby byla jistota, že tam třeba zůstane někdo schopný, tím nechci říct, že nejsi, ale jsou takové případy a bohužel při menším počtu hráčů to padlo na tebe.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Dotaz na "PANA" chema

    Ahoj,
    asi si spomínam, na čo myslíš. Teda, aspoň si myslím, že obaja myslíme na to isté. Začala sa mapa Oasis, bol som pri ct, Simon zapol prestrelku, lenže to bolo hneď prvé kolo. Počas toho, ako sa menili mapy, teda podobná situácia ako keď sa prepájaš zo serveru na server, sa mi, neviem z akého dôvodu, spustili pesničky z CDčka, ktoré som mal v PC. Číže som nepočul nič len pesničky, :D trochu sa mi to buglo. Skúšal som reconnect, nepomohlo, skúšal som vybrať CD z PC, nepomohlo, skúšal som nejako to manuálne vypnúť cez správcu úloh, ale vzhľadom k tomu, že CD bolo už vonku, tak jedinú "úlohu" mi ukázalo csko. Tak som sa vrátil do hry, vypol som hru, odhlásil som sa zo Steamu, a potom hudba prestala ísť. Tak som sa znova napojil, ukázalo mi to menu a keďže som si chcel po dlhšom čase zasimonovať, tak som sa dal k ct. Potom, ako som si zobral Simona, tak samozrejme, jeden problém som vyriešil (pesničky), tak sme natrafili na nový a to ten, že mi nejakým spôsobom nefungoval mikrofón, tak som sa prepojil k t. Vtedy som sa ozval a už mi mikrofón fungoval a počuli ste ma. Odohral som asi 1 kolo za t a následne som išiel na hlásenie.

    Číže, pokiaľ sa jedná o túto situáciu, tak sa hlboko ospravedlňujem za vzniknuté nepríjemnosti. Včera som nikoho od ct dobrovoľne nepresúval, ani nebanoval.

    S pozdravom.
    Naposledy upraveno Chemo; 17-12-18 v 14:34.

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136

    Odpověď: Dotaz na "PANA" chema

    Bylo tam mapa ta "simpsoncká" a u ct jsme byl jen ja a ty
    A prestrelku jsemj dal ja "scouty"
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136

    Odpověď: Dotaz na "PANA" chema

    Nevadí stane se.
    Jde vidět že si nejsi moc vědom sitauce tak asi lock
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Dotaz na "PANA" chema

    Ale na simpsonskej mape som ja vôbec nebol v t tíme. Rovno, ako začala mapa, som sa dal do ct tímu. Takže neviem. Pokiaľ som ti nejako ukrivdil, tak sa ospravedlňujem, ale určite som ťa nepresúval ja. Či to urobil server, to neviem, ale ja som to nebol. Nemal som totiž dôvod. A ja nie som z tých, ktorí si chodia do hry riešiť svoje mindráky zo života. Kto ma pozná, tak vie. :-)

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136

    Odpověď: Dotaz na "PANA" chema

    Dobře chtěl jsem vědět proč už to vím. Simnovoval si tam skoro celou mapu měl si nick "zemak"
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Dotaz na "PANA" chema

    Rolline, jak sem psala, pravděpodobně tě přesunul automaticky nastavený server, aji si to udal ve výpise, ještě jednou - Prilis mnoho spesl dozorcu, presouvam te k T

    Ale Chemo opravdu nepřesouvá jen tak, takže kdyby náhodou se stala chyba na jeho straně, tak se již omluvil, pvažuji to tedy za uzavřené.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •