Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Ping 2-5

  1. #1
    Semi
    Guest


    Ping 2-5

    Čau
    Včera jsem se díval na CW Natus vincere a KERCHNET a všichni měli PING 2-5 můžu se zeptat
    To mají kvůli tomu, že mají CONFIG (Rate atd) nastavený přesně podle serveru ?
    Já mám nejrychlejší internet a mám 24-30, prosím může mi někdo poradit jak dosáhnout takového PINGU ?

    Děkuji

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    Re: Ping 2-5

    ping 2-5? To mají spíš hodně dobrej UP/DOWN .. kurva dobrej

    a rychlost internetu ty máš jakou? UP/DOWN?

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Ping 2-5

    Aj na Classicu som už niekoho s takým pingom videl. Ako vieš, že máš najrýchlejší net? :D

    Ukáž čo máš.

  4. #4
    morbe
    Guest


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ping 2-5

    ze by LANka, n00bs?

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: Ping 2-5

    to napadlo i mě a to o tom vim absolutní nic :D

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697


    Re: Ping 2-5

    ;D

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Ping 2-5

    Tak teraz odvráte pozornosť od toho, že to je CW. Ako je možné dostať na Pube ping 6?

  8. #8
    morbe
    Guest


    Re: Ping 2-5


  9. #9
    Kotel
    Guest


    Re: Ping 2-5

    5 metru od serveru mam ping kolem 5ti. Zalezi hlavne na tom, pres kolik zarizeni data tecou. Na kazdem switchi a routeru se ztraci nejake ms, ale zacina to uz u procesoru (jak na serveru, tak u hrace), zakladni desky, sitovky.
    Pokud mate velky ping, tak je nejake zarizeni na siti pravdepodobne pretizene nebo pomale.
    Latence, co vidite ve hre, je prumer za celou sekundu a neni to moc presne.

  10. #10
    Semi
    Guest


    Re: Ping 2-5

    Slyšel jsem akorát blbosti, že sem noob atd. Stačí si pořádně přečíst co jsem napsal do topic.
    Jen sem se chtěl zeptat jestli to je možné. Hraju s kámoše zigurata ten hraje doma u PC, a na CW má ping 3 max 7
    Jediný pořádný komentář napsal kotel. Dík kotel...

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    152


    Re: Ping 2-5

    Ak si to este nepochopil pytali sa ta aky mas DOWN/UP ak si to este nepochopil tak aku mas rychlost download a upload ... Staci rychlesie odpovedat ...

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392


    Re: Ping 2-5

    Nic proti, ale ping nemá nic moc společnýho s tím jak máš rychlej net můžeš mít třeba 100/100 Mbit/s a budeš mít horší ping než já s 20/2 Mbit/s. Přesně jak to psal Kotel, čím víc přeskoků přes směrovače, brány, přepínače atd máš k serveru tím se ti ping zvyšuje. Já mám cca 10 skoků (včetně mýho routru) na tyto servery a můj průměrnej ping je 25ms podle CSka a jinak odezvu mám 13ms.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392


    Re: Ping 2-5

    :D pokud vím, tak server odesílá pakety který jsou veliký pár desítek kB, tudíž v dnešní době, ti je fakt jedno jak máš velkou rychlost, protože většino providerů už jede nad hranicí 1M/512kb/s takže pokud nemáš ultra low conectivitu, tak ti je to jedno :D

  14. #14
    Bodko
    Guest


    Re: Ping 2-5

    Mne ponukali ist do klanu jedneho ze budeme hrát ligu a tam v Maďarsku mají jedneho sponzora a on im spravil ping ze mají najviac 3 .

  15. #15
    Kotel
    Guest


    Re: Ping 2-5

    To je pohádka, tolik mám když jsem metr od serveru. Ale může se jednat o minimální latency, když se paket nikde nezpomalí a průměr může být klidně 15ms.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •