Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 52 z 52

Téma: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odměna)

  1. #46
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    Ale ja nemyslim esp ja myslim ze jak admini nejsou ve spectu jsou jakoze v teamu a proste spectujou esp neni problem to si pak pustim to demo s whckem kdybych si to chtel overit teda pokud myslim to co myslis ty...

    edit:Nevim jak se to nazyva zase nikde jinde jsem to nevidel nemam o tom paru ale videl jsem to uz u dosti adminu napr zeus myslim ze i ty a mnoho dalsich..
    Naposledy upraveno Slunicko; 23-07-12 v 23:21.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  2. #47
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    jo tohle... no to ve VIP není :D to maj jen admini

  3. #48
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    To vyhadzovanie asi záleží od počtu hráčov an serveri. Niekedy ma vyhodí, inokedy podrží.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #49
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    No desti toto jsem myslel ze udelat neco jako spesl na strileci server s tim budu tomu rikat team spect treba :D tk s tim team spectem pro caste navstevniky sekce hlaseni cheateru :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  5. #50
    Pointerka
    Guest

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    Stejně je to kravina...ptá se mě AFK kontrola jestli jsem u PC ...a zmáčku ne...tak asi tam budu když něco mačkám...ne? :D

  6. #51
    Kotel
    Guest

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    Je jedno, co zmacknes. Admini maji imunitu, tech se nepta, ale ja ji treba nemam, takze vim, jak to funguje.

  7. #52
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Ukázka zpráv do admin chatu (reakce na přízpěvky lidí v threadu "hlášení ch...odm

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Shinigami mne minule prekvapil a prisel na moje hlaseni i prez to, ze na danym serveru nema prava. Nahral demo a nasledne dostal haxor ban, az se na to podival nekdo s pravama na war3.
    Je to rodina, to sa pozna. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •