Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 54 z 54

Téma: Stiznost na paradoxe

  1. #46
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Stiznost na paradoxe

    Já to myslim celkově Kotle, protože některý témata prostě čekaj až tam napíšeš, nebo si to někdo výslovně přeje. Potom to cejtim jak jsem napsal vejš.

  2. #47
    Kotel
    Guest

    Re: Stiznost na paradoxe

    Většinou kolem půlnoci začnu psát hovna. Tady jsem měl samozřejmě řešit něco jiného, ale apach mě svým postem natolik nasral, že jsem k věci psát nemohl.

  3. #48
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Stiznost na paradoxe

    Ano zly apach, pise vzdycky mimo misu. Skoda ze ty nikdy neuznas, ze ma nekdo jinej pravdu nez ty a ti tvy nohsledi.
    Tady jak se nekdo nekoho zastane proti nekomu z tvyho krouzku patolizalu, je z nej hned cerna ovce a ten nejvetsi kokot.

  4. #49
    Kotel
    Guest

    Re: Stiznost na paradoxe

    Už 4 stránky se ti pokouším sdělit, že to bylo jinak, ale dobře, máš naprostou a neodiskutovatelnou pravdu. Byla moje chyba, že jsem se tě nezeptal, jestli může být Paradox admin a za to se ti omlouvám. Také byla velká chyba, že jsem nedal práva Valdezovi, kterého tu polovina adminů nechce, což jsem měl ignorovat.

  5. #50
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Stiznost na paradoxe

    Ja se ti zase ty 4 strany pokousim rict, ze je mi jedno, ze jsi dal ParadoXXovi prava a ani nechci, aby jsi mu je odebral. Stejne jako tu nekteri nechcou Valdeze, tak stejne tu nekteri nechteli Paradoxxe.
    To ze jsi ho nevzal me nijak nenasralo, jen jsem ti rekl, ze by jsi mohl ho vzit. To ze to neproslo, svet se z toho nezhrouti.
    Dale se ti pokousim rict, ze jestli chcete po hracich eticky a slusny chovani, meli by jste zacit poucenim o tom samym i u adminu.
    Nevim, jestli neco hulis, nebo jsi je dislektik, ale myslim, ze jsem to tady nekde jinyma slovama uz napsal.

  6. #51
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Stiznost na paradoxe

    War3FT 30-07-2012 18:46:36 VALVE_0:0:138053133 188.121.178.169 KUKURICA kkt blokersky zajebane male decko!!
    War3FT 30-07-2012 18:47:05 VALVE_0:0:1689498679 85.71.231.53 Mr.Proper kokots

    To, že kukurica dostal ban za WH už nikoho nesere. Alebo Mr. Proper. Hlavne, že sa rieši ParadoXX. Od neho mi príde slovo "Slovák" ako pochvala. To rovno berme práva kvôli tomu, že niekto napíše "drz hubu madare" (resp. to začnime banovať ako "urážku"). Ak má osobné problémy so slovákmi, jeho starosť. Pokiaľ kvôli tomu nedáva perma, nech píše slovo "Slovák" aj celý deň.

    O ParadoXXa ako admina som sa usiloval aj ja. Priznávam. Je to možno nolifer, ktorý za PC sedí viac než treba, atď atď. (negatíva poznáme), ale sami ste stále písali, že tam treba stáleho admina. Pár týždňov tam nikto nebol a NIKTO neprišiel s nejakým rozumným návrhom. (Valdeza a spol nerátam, pri nich by zas boli iné sťažnosti). To je ako s CTF alebo onlyD2. "Je tam pokec cheaterov". Ale ukážte mi jedného, ktorý bude podľa vás 100% a bude hrať prevažne len tam.

    btw
    Hráč KUKURICA
    Typ banu IP adresa
    SteamID VALVE_0:0:138053133
    IP adresa 188.121.178.169
    Udělen 30-07-2012 - 19:03
    Délka BANu Trvalý
    Vyprší nepoužito.
    Důvod Wallhack
    BAN dal Admin ParadoXX (ParadoXX)
    BAN dal Server Kotelna - War3FT | csko.cz (de_dust)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #52
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Stiznost na paradoxe

    Bitamax: Tak abych se do toho konečně i vložil já.Ale jen jednou a naposled.Neřikám,že mi neulítnou nervy.Tu mapu sem hlásil kotlovi už před tejdnem.Neměl na to čas.Fajn,nedá se nic dělat.I on má svuj život a nemůže tu bejt furt..Takže jak byla mapa nuke,věděl sem,že bude zle a něco se stane.A tentokrát sem byl nasranej kvůli bitmaxovi,kterej ze sebe dělá hroznýho nadčlověka.Ano,celej tejden sem hrál jak v mátohách a nešlo mi to.Taks moh bejt zticha a užívat si,že mě konečně dáváš.A to,že sem změnil mapu kvůli tomu,že to na začátku kola zabíjelo 3-4 hráče,za to mě všichni odsuďte.BTW: mapu sem změnil na mapu,která byla nominovaná a byla ve vote jako první a skončila ve votování druhá.Za tohle a další věci sis na mě nemusel otevírat hubu.A taky sem v banech dost tolerantní a kdyby šel dát ban jen na 5 minut,tys ho určitě schytal.Bohužel de dát nejnižší sazbu banu na půl hodiny.Naví,tim že sem ti napsal slováčku,eště neznamená,že ti nadávám.

    Charon: ten ban za wh byl účelně danej za wh,ne za to,že tam někomu řiká kkt.Za takovýhle blbůstky já ban nedávám.

    Tak,tim sem s timhle tématem skončil.
    Ti,co řikaj,že sem jednal správně,děkuju a ti,co si myslej,že sem to přehnal,taky děkuju za názor.
    Naposledy upraveno ParadoXX; 31-07-12 v 21:13.

  8. #53
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Stiznost na paradoxe

    Banovat jde třeba i na 1 minutu přes konzoli.

  9. #54
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Stiznost na paradoxe

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    Charon: ten ban za wh byl účelně danej za wh,ne za to,že tam někomu řiká kkt.Za takovýhle blbůstky já ban nedávám.
    Tým som chcel ukázať, že zrovna ten mal WH a dostal aj za to ban. Ne že dávaš perma za "kkt". To sme sa len nepochopili.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •