Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 54

Téma: Stiznost na paradoxe

  1. #16
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Stiznost na paradoxe

    O to vubec nejde. Muzes si davat prava komu chces a nikoho s tim nemusis seznamit. Je to tvoje rozhodnuti.
    Navic jsem ti rekl, ze by jsi ty prava mohl Valdezovi vratit, byl tam pecenej varenej.
    Ja jsme se s nadavkama na mou osobu uz davno vyrovnal, jsou ale vyjimky, ale to ten danej clovek musi uz prehnat.
    Beru to z pohledu hrace a ne admina, nebo exadmina. Proste jsem byl vzdy proti takovymu jednani i kdyz jsem Tvuj portal zastupoval, tak i ted.

  2. #17
    Kotel
    Guest

    Re: Stiznost na paradoxe

    Pokud je tedy lepsi mit na serveru cheatery, tak tento stav vracim.

  3. #18
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Stiznost na paradoxe

    Ctes vubec co tu pisu? Vis co, ja ti uz nikoho doporucovat nebudu, stejne si delas podle sebe. Skusim jeste udelat jeden pokus a pak se k tomu muzes ofiko vyjadrit.

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    11

    Re: Stiznost na paradoxe

    no stale nevidim dovod banu, jako tema v UNBAN je zamknuta neda sa prispievat a okrem toho su to 2 prispevky, 1 je staznost, 2. je ziadost o scc a dovod banu a ten tu furt nevidim, jako ked si vsimnete casy tie uplne nesuvisia s konverziaciou s Paradoxx-om, tak este raz sa pytam: zaco mi dal pan Paradoxx ban, ktory sa fakt nemiestne vyradruje, ako som sa dozvedel "aj" o Slovakoch (mimochodom polovicu rodiny mam v CZ), co uz svedci aj o jeho urovni, a po predoslom ucelovom bane od pana P(ze neplantovanie :)))), to by vam tu za chvilu polovica ludi nehrala) som si daval pozor na slova, a tieto zvyraznene 100percentne nepatrili panovi P, tak poprosim o vysvetlenie od niekoho seriozneho, nie od niekoho, kto si to ani poriadne neprecita
    ps: ked uz za taketo slova niekomu sa dostava ban, tak poprosim adminov, aby taketo bany davali naozaj poctivo

  5. #20
    Kotel
    Guest

    Re: Stiznost na paradoxe

    To, co jsi napsal, by dávalo smysl, kdybych adminy vybíral já. Ale na to už delší dobu nemám čas. Je tu náborář, který mi napíše, koho mám vzít a tomu dám práva. Dost adminů se k Valdezovo žádosti vyjádřilo celkem jasně, že ho tu nechtějí. Když se v admin fóru vytvořil 2. topic, že by měl dostat práva Paradox a žádný vhodnější kandidát není, nevemu zas někoho, kvůli komu by odešlo 10 adminů. A pozor, teď to pro tebe bude zřejmě šok, ale Paradoxe jsem už několikrát odmítal, jinak by měl práva mnohem dřív.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Stiznost na paradoxe

    Neviem čo sa sťažuješ, ParadoXX ti písal dosť, nepíš. Ty nie, ty si skúšal ako si môžeš rypnúť, ako ďaleko môžeš ísť, keď si dostal ban ostal si urazený, ako je možné že tebe dal ban. Navyše dostal si 30 minút. Tú hádku si začal ty, ukončil si ju ty. Čo sa týka ParadoXX-a, nemôžem povedať krivého slova. Keď nahlásim do admin fóra cheatera vyjadrí sa k tomu. Nikdy som s ním problém nemal, nikdy ma neurážal. Má možno veľké ego, ale pokiaľ mu dáte pokoj Vy, neverím že Vám začne nadávať len tak.

  7. #22
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Stiznost na paradoxe

    Pozor, mozna to pro tebe bude taky sok, ale ja nemam priztup do admin sekce, tudis nevim vo cem se tam bavite.
    To ze jsi ho odmital vim dobre, proto mne to tenkrat prekvapilo. Ale fajn, nebyl jsem ja, nebyl Valdez, nebylo nas tu vic.
    Jen si prober, jak se chova a za co se tu rozdavaji bany, kdyz se nekdo nudi a projizdi chatlog. Mohl by jsi mu aspon domluvit, nevim od koho jinyho to veme.

  8. #23
    Kotel
    Guest

    Re: Stiznost na paradoxe

    No ted se resi apachova stiznost, aby nezapadla. Vse ostatni je vedlejsi. 30-ti minutovy ban snad neresi nikde.

  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    11

    Re: Stiznost na paradoxe

    ocuj mawelast ty sudca Dredd, kde mu jako v tej konverzacii nadavam, jako bezne doberanie, to su jako nadavky? pri hre funguje aj naky adrenalin, a toto ja povazujem za uplne v medziach, jako P provokuje, da mi kill a uz pise slvoacka nula, to si mam jako nehat? inac v jednom riadku naznacuje ze mam noflash, je to mozme ze je este admin, ked take nieco tvrdi bez overenia? ja tez robil admina, a mal som vsejijakych spoluadminov, ale tento chlapec je trosku magor, sa este raz zamysli za co som dostal ban, uplne bezna konverzia na CS...

  10. #25

    Re: Stiznost na paradoxe

    Proc to furt resis ? umrel si snad ?? 30 minut aspon si si moh dat kaficko nebo nejaky jidlo ;-) a troska si nechal odpocinout kompl

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    11

    Re: Stiznost na paradoxe

    aaaaa tu rastie maly admin, chalan ty vis ze svojim spravanim admin reprezentuje server resp portal? sa pozri jak on urazal mna to je v poratku? a admin? to jako ked ON chce da si ban komu chce, len preto ze mu prakaza v JEHO hre? ty asi skoro adminom nebudes, to chce trosku chadnejsiu hlavicku a ne takuto faklicku, a nelez do riti kazdemu, iba tomu komu sa vyplati

    a co som skusal chalan ty ale vobec nic o tom nevis, pan P mi uz dal raz ban, nemohol za nadavky tak si vymyslel ze "neplantuje" :))))))

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Stiznost na paradoxe

    ParadoXX možná zrovna není výplodem vší slušnosti, ale co se týče ostatních adminských povinností, nemůžu proti němu říct jediný křivý slovo. Má sice ego up, ale nevěřím, že by dával bany pro nic za nic. Přesně jak piše Shinigami, at už jsou nahlášený cheateri v hlášení nebo v admin foru, dost často to řeší a vyjadřuje se a na těch serverech, kde má práva udržuje pořádek. A kdo tu už nakej ten patek hraje a zná ho, tak ví co od něho očekávat a jaký je.

  13. #28
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Stiznost na paradoxe

    :D moje stiznost? Ale diky za ten cas, mozna to pochopi, az mu domluvis.

  14. #29
    Kotel
    Guest

    Re: Stiznost na paradoxe

    Stiznost zaznamenana. Zatim je asi prvni.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Stiznost na paradoxe

    Myslím si, že ParadoXX udělal dobře, že změnil mapu na něco jinýho, kdyby jí nechal dál, tak mu budou nadávat ty lidi, co je to zabíjelo a bylo by to horší. 30 minut zas není tak hodně. Jinak souhlasim se vším, co napsali Giu a Shinigami

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •