Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 54

Téma: Stiznost na paradoxe

  1. #31
    Profesionální člen Avatar uživatele Valdez-9
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    236

    Re: Stiznost na paradoxe

    U ParadoXXe je známe že nemá rad Slovákov ale čo už sám som zažil že mi nadával do Slovákov a tak. ParadoXX vybuchne len vtedy ak ho dáš par krát alebo ho dáš keď máš iný skill ako on napríklad banish, hex... Keď mi začne písať(čo už nerobí aj keď mu napíšem Cawko Paradoxxi tak neodpíše alebo keď sa ho pýtam na dačo, no som Slovak tak asi preto :D ) a keď ide provokovať tak hneď mu píšem mlč nulo lebo sa s nim nechcem hádať. Ale niekedy ho hráči vyprovokujú že mu napíše kkt cheatersky a tak. Ale niekedy ho dakto dá tak sa mu začne smiať a písať somariny. No admin to neuniesol tak začne hádka. No mal ho upomenúť a dať kick a potom ban, tak by som to riesil ja. A k tomu o mojej žiadosti o admina. Bola tu moja žiadosť o admina ale neuspel som lebo som dal na svoj profil reklamu iného portálu(podotýkam skúšal som či funguje baner povedal mi Plant naj to vyskúšam či funguje a keď som to dal na profil tak som to chcel hneď zmazať ale zabudol som na to). A ďalší dôvod prečo nie som zase admin že som sa kamarátil s Plantom a sme boli najväčší kamaráti a potom ma chcel tiež ojebat ako každého no ale nie som blbi tak dostal nakladacku nebude nikoho ojebovať o prachy. Admini ma odcudzili lebo som sa kamarátil s Plantom a teraz je neskoro plakať nad rozliatím mliekom. A Kotlík mňa za admina dávať nebude lebo si mysli že by odišlo 10 adminov. :-)

  2. #32
    Bořek
    Guest

    Re: Stiznost na paradoxe

    Kdyz to bylo kvuli mape, ktera zabijela, tak proc ji nezmenit. Zmenit. A zmena mapy? Dal votovani a nebo pouze svoji mapu? Kdyz uz pisete,ze to bylo kvuli mape.
    Jinak k zadosti o prava u paradoxxe, proc jen kotlovi napsal svuj vek? Nas by take zajimal. A v podminkach v zadostech je to pravidlo

  3. #33
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Stiznost na paradoxe

    Citovat Původně založeno Valdez-9 Zobrazit příspěvky
    ale čo už sám som zažil že mi nadával do Slovákov a tak.
    Citovat Původně založeno BITAMAX Zobrazit příspěvky
    chcel by som podat staznost na admina Paradoxx-a, kvoli neustalym nadavkam (drz hubu slovak, ty nula a pod)
    War3FT 30-07-2012 18:43:49 STEAM_0:0:725204 94.112.48.116 ParadoXX drz hubu slovaku

    Dobře, takže po tom, co se cikán stalo spisovným, stává se Slovák hanlivým označením, to teda koukám =O ... -> To tu tvrdíte teda Vy, aby bylo jasno :D Možná když Paradoxovi řeknete, že Slovák je sprostý slovo a že Vás uráží, když Vám tak někdo řekne, přestane ho používat.




    Aby bylo jasno, jakkoliv rasově orientovaný urážky banuju nekompromisně, ale v tomhle threadu se podle všeho co tu čtu Bitamax bezdůvodně navážel do Paradoxe, který ho chvíli toleroval, ale když překročil hranici, dal mu ban. Nechápu předmět stížnosti, jediný vysvětlení pro mě je imaginární fakt vulgárnosti slova Slovák, tak si to v hlavě přeberte co píšete.
    Naposledy upraveno BiA Fz; 31-07-12 v 09:28.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  4. #34
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Stiznost na paradoxe

    Tu vobec nejde o 30 minutovy ban. Tu ide o princip. Ak paradoxx naraza vkuse na to, ze je Slovak, ze ma noflash a podobne, tak nema pravo banovat vulgarnost a provokoaciu z druhej strany. Pretoze inak plati, ze paradoxx "kaze vodu a pije vino". Je to ako ked plant nahlasoval a neskor aj banoval cheaterov, a sam mal cheaty.
    (Ked som tam este hraval, tak paradoxx mal narazky na slovakov a nadaval hracom, casto aj bez toho, aby prisli nadavky z druhej strany - aj mne. Ak sa to zmenilo, tak moj prispevok ste necitali, aj ked ja osobne by som mu to stale zazlieval.)

    Valdez, ty sa nepretvaruj.

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Stiznost na paradoxe

    Víc adminů jako je ParadoxX a bylo by tu líp :)
    Když sem na serveru a mám náladu, že se mi nechcou řešit nadávky a jsem tam anonymně pod jiným nickem a nechci se zbytečně prozradit tak tam padají samí nadávky a nikdo to neřeší, ale admin napíše jedno sprostý slovo a hned mu chcete všichni brát práva. Zareagoval jako normální běžnej hráč a psal "neslušněji". Jen to že má prává vám vadí. Jako admin tu patří k těm lepším (i když žebříček není).
    Proti slovákům nic moc nemám, ale ve hře je taky nemám moc rád. Před několika lety když sem adminoval jinde jsem byli donuceni udělat z CZ/SK portálu jen CZ portál, protože slováci akorát cheatovali a strašně nadávali. A vidím to i tady, že prostě co se týká vulgárností, tak slováci mají nadpoloviční většinu.

    Ban byl na 30minut tak nevím proč si to vůbec zakládal, než sis založil účet a založil thread tak musel ban skončit. A jako stížnost to taky moc není. Každej admin je přísnej na něco jinýho. A všichni ví, že ParadoxXe není dobrý provokovat :)
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Stiznost na paradoxe

    Akoze pardon, teraz nic proti paradoxxovy, ale to si snad robis srandu, ze kashpi? Uvedomujes si, ze skatulkovat hracov podla toho, ci su to Slovaci alebo iny narod je totalna demencia? Asi ne. Viac adminov ako paradoxx? V com? Jedno sproste slovo? Presiel si si niekedy chatlog? Zareagoval ako normalny hrac? WHAT THE FUCK?! Admin ma reagovat, ako normalny hrac? Nam vadi LEN to, ze ma prava? Nam vadi to, ako sa chova. Preco to zakladal, ked to bol ban len na 30 minut? Pretoze sa dozadoval spravodlivosti a islo mu o princip. Tvoj prispevok na fakt dostal.

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Stiznost na paradoxe

    Musim se paradoxxe zastat. Jo, je vulgární, xenofobní, ale zase na druhou stranu je to hodně zkušenej hráč a dobrej CHH. Co si pamatuji, tak se nikdy nespletl. Cheatery hlásil, bugy hlásí. Pro server je z této stránky přínosem. Další plus je, že mu není 12.
    Naposledy upraveno ZombieBot; 31-07-12 v 11:26. Důvod: Tak len

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  8. #38
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Stiznost na paradoxe

    Tak to fakt cumim, pekne ste sa ukazali.

  9. #39
    Profesionální člen Avatar uživatele Valdez-9
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    236

    Re: Stiznost na paradoxe

    Grey neviem kto sa pretvaruje. Možno to si ty. Keď piseš tak napiš v čom sa pretvarujem buderland.

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Stiznost na paradoxe

    Nemas vlastny rozum aby si si domyslel, ze to bola reakcia na tvoj prispevok? To co pises neni pravda, nikto ti to nezozere, ja sa o tom s tebou nebudem bavit, lebo ti neverim ani slovo.

  11. #41
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Stiznost na paradoxe

    Ja abych to uvedl pro vsechny na pravou miru, nikdy jsem nerekl, ze je ParadoXX spatnej admin. Je skvelej admin, ale vadi mi jeho chovani.
    Proto tu rikam, ze se staci podivat na bany, ktery nekteri rozdavaji, kdyz se nudi a projizdeji chatlogy jen pro to, aby meli zase nejakou aktivitu ve forme banu.
    To jak reknes slovaku a slovaku je rozdil a udivuje mne, ze si to neuvedumejete. je videt, ze vetsina z vas si ani nepamatuje, ze jsme byli kdysi jedna zeme a jeden narod.
    Zamyslete se nad sebou a jednejte nestranne. Nechci aby ParadoXX prisel o prava, jen chci, aby si uvedomil, ze chyba je v nem a ne v nas a zacal se chovat
    jako clovek a ne jako sprosty hovado, ktery ma s clovekem jen pramalo spolecnyho.

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Re: Stiznost na paradoxe

    O paradoxxovi jsem uz psal v me zadosti o prava ty bezduvodne kicky ne jen na mou osobu nadavky na me a to nejsem slovak :D ty mapy taky jsem mu psal at zmeni mapu ze je malo spawn mist a on si hraje dal pak to zabilo jednou jeho a to uz byla rychle mapa zmenena hned a to ze je zkuseny a ze umi neco zahrat si myslim ze pro misto admina neni tak dulezite spis si myslim ze by potreboval poradne dostat pres pusu nejlepe od slovaka aby se mu snizilo ego a aby si uz uvedomil ze neni buh ale obycejny clovek jako vsichni ostatni....
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  13. #43
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Re: Stiznost na paradoxe

    este z cias ked admin nebol tak mi na w3u ked som sa ho spytal ako to ze ja ho nemozem zabit ked ma voodoo ale on ma zabije.. pytal som sa ho viac ako 5x a potom mi odpisal "drz hubu ty kkte slovackej a uz mi nepis"
    a kolko krat sa mi stalo ze ked som mu napisal cau alebo som sa ho nieco chcel spytat tk mi neodpisoval.. akoze zily mi to netrha ale ako admin by mal pomahat hracom alebo aspon napisat to neviem.. on nic take nenapisal.. neviem ci ma vypnuty chat alebo co... paradox je biedny admin...
    E^ on nezvlada ked je niekto lepsi..vzdy musi byt ten naj..
    Naposledy upraveno Kazki; 31-07-12 v 13:10.

  14. #44
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Stiznost na paradoxe

    Navrhuju udělat další barvu, třeba černou s titulem Stížnosťář. Ten může zase pro změnu posílat echo koho má Kotel zabanovat, protože se mi občas zdá, že Kotel vpadne do bitky a píše mimo mísu. Takže bud čte jen co se mu líbí, nebo v tom shonu nedostatečně pochopí o co kráčí. Je to pochopitelný, sledovat v takovym počtu co se kde šustne a když každej píše jeho pohádku o nagelovanem paraXXenofobovi neni prdel poznat kam vítr vane. Paradoxxe komentovat nebudu. Kdyby někdy fungoval vykřičník jak měl, životně nutnej by tam speciální admin nebyl. Můj názor..nic víc, takže červený palce si strčte třeba do zadnice huhehah.

    peace
    Naposledy upraveno AnnoyingGreg; 31-07-12 v 14:08.

  15. #45
    Kotel
    Guest

    Re: Stiznost na paradoxe

    Vyjádřil jsem se jen proto, že mimo mísu psal celou dobu Apach. Bohužel to bylo zbytečné. Lepší nic nepsat.
    Naposledy upraveno Kotel; 31-07-12 v 15:17.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •