Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 44

Téma: Problém s propojením

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Problém s propojením

    Ahojte. Chcel by som sa opýtať, prečo mi nejde pripojiť na server
    No je to tak: dnes ráno som si chcel zahrať CSko, no nešlo mi. Presnejšie mi nešlo pripojiť na server, keď vyskočila tabuľka pre pripájanie.
    Potom som ho preinštaloval, pripojil som sa na server. Vyskočila mi reklama, ako vždy, tá veľká hnedá tabuľka. Písalo tam "Načítava se" a teraz mi laglo. Nešlo mi nič spraviť, CSko nereaguje. Neviete prečo to je??

  2. #2
    Kotel
    Guest


    Odpověď: Problém s propojením

    Zrejme ti na nejakem serveru upravili hru, aby ti stahla zavirovany soubor. Zkus nainstalovat cs do jine slozky.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Ok skusim

    Nepomohlo... :((

    E: Neviem na akom serveri by ten zavirovany program alebo čo to je mohlo stiahnuť, lebo nikde inde ako na kotelni nehrám...
    Naposledy upraveno kashpi; 10-09-12 v 19:27. Důvod: sloučeno

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820


    Re: Problém s propojením

    antivirus nebo firewall by to mohl myslím zastavovat takhle během toho načítání...

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Re: Problém s propojením

    A to vyriešiť ako??

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Re: Problém s propojením

    Bia FZ: Firewall mi to neblokuje.. Lebo keď: Nainštalujem CS, tak mi vyskoči "Brana Firewall" a musím dať "povoliť prístup", aby mi vôbec išlo CS.. Tak som to do teraz robil.. Tak neviem, prečo to teraz nejde..

  7. #7
    Kotel
    Guest


    Odpověď: Problém s propojením

    Jetli ti nejde ani server ve vyhledavaci, tak ti to asi blokuje poskytovatel.

  8. #8
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Problém s propojením

    Ty si to pokazil.

    Skús vypnúť všetky prgramy, alebo prečistiť win (spybot atď.). Alebo rýýýýchlo odkliknúť tú tabuľku, či ťa hodí do hry.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Re: Problém s propojením

    Kotel> Aký server máš na mysli??
    Charon> To nejde.. Lebo tá Brána Firewall mi naskočí len vtedy, keď sa pripojím a naskočí tá hnedá tabuľka s reklamou... to nejde :D

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele 514Pro
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    325


    Odpověď: Problém s propojením

    Si tu hru pust v okne :)

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Re: Problém s propojením

    ok skusim
    E: Nejde to 514Pro... ://
    Naposledy upraveno caHor; 08-09-12 v 16:35.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele 514Pro
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    325


    Odpověď: Problém s propojením

    ok, pust csko, pust so konzoli, dej to ni prikaz connect csko:27050 to je DM2 server a dej enter.
    Melo by te to zacit pripojovat k serveru, tj vypis z moji konzole s prikazem a co se nasledne deje:
    connect csko.cz:27050
    NET Ports: server 27015, client 27005
    Server IP address 89.176.98.113:27015
    Connecting to csko.cz:27050...
    Connection accepted by 212.80.69.60:27050 << todle znamena ze se pripojujes na server

    Pokud to pise retrying 212.80.69.60:27050... znamena to, ze se hra nemuze se serverem spojit. Pisni k cemu jsi dospel.

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Re: Problém s propojením

    "] connect csko:27050
    NET Ports: server 27015, client 27005
    Server IP address 192.168.1.17:27015
    Bad server address"

    E:
    Tam som skopíroval zle IP.. Tu je ten výpis:

    ] connect csko.cz:27050
    Connecting to csko.cz:27050...
    Connection accepted by 212.80.69.60:27050
    Alias name is invalid

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele 514Pro
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    325


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Problém s propojením

    Dle toho ti to spatne preklada tu adresu na rozsah na lokalni IP rozsah a jsou pravdepodobny tyto moznosti:

    pravdepodobne mas spatnej DNS server > problem providera nebo mas virem pozmenenej hosts soubor v windows, kterej slouzi k prekladu adres. Treti moznost me napada, zda nejses k netu pripojenej pres spatne nastavenej router. Osobne bych nejdriv zkotroloval moznost 2 a pak az resil DNS server.

    Prvni moznost je manualne si zmenit DNSko. Predtim ho overit dle navodu Zde a pouzij zpusob 2. Tim to urcis a muzes postupovat podle navodu. To DNS 8.8.8.8 je od Googlu. DNS menis u sitovky ktera slouzi k pripojeni k netu, pokud jich mas vic.
    Spustit> cmd> prikaz ipconfig -all najdes si adapter pres kterej jedes net. Muze tam bejt vic adapteru, ty ignoruj. Je tam napsano vychozi server DNS. Zde vidis nejakou adresu, to je pro kontrolu, mela by tam bejt ta Googlu(8.8.8.8).
    Pokud to vsecko bude fachat ok, mozna zavolat providerovi proc to dns chodi spatne :) Ale to bych delal, az se ujistit, ze namas zavirovanej pc a spatnej hosts soubor.

    Druha moznost je asi nejvic pravdepodobna, zavirovany PC a pozmenenej hosts soubor. windows/system32/drivers/etc/hosts(.sam) muzes do nej kouknotu treba pres poznamkovej blok, zda v nej nejsou editace, normalne je skoro prazdnej jen s pokecem a prikladama. Co nema pres radkem krizek je aktivni hodnota co se meni. Soubor muzes prejmenovat/smazat a restart pc, windows si vytvori novej. Ale predtim doporucuju odvirovat PC . napr kasperky virus tool removal (11) atp.

    Pokud pouzivas router a neumis to nastavit, mozna pozadat nekoho kdo to umi a muze zkontrolovat na miste, nadalku se to blbe resi :) Router potazmo muze zpusobovat/dedit problem cislo 1, protoze kdyz router ma spatnou DNS, zarizeni za ni maji taky :)
    Naposledy upraveno 514Pro; 08-09-12 v 22:25.

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Re: Problém s propojením

    Keď budem mať čas, tak to skúsim... Ale dík za tie rady..
    E: A keď pojdem podľa toho návodu (http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=59921) tak sa mi s PC nič nestane??
    Vieš obávam sa lebo je nový, má ešte len pol roka. A nie je môj. Keby bol tak to urobím..
    Naposledy upraveno caHor; 09-09-12 v 09:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •