Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 53

Téma: Prostě z JailBreaku :D

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Greater London
    Příspěvky
    101


    Re: Prostě z JailBreaku :D

    Ano Prasacko dneska jsou zajímavé jenom nadávky od dětí, kteří jsou vzteky bez sebe když je někdo zabije. Myslím, že není tak špatné si udělat trochu srandy v 1 ráno. Nikoho už nebaví hrát normální kola. Stačí se podívat do videa, všichni mají fun kromě černé ovce jménem lukes. Ale někdo bude vždy vyčnívat z řady aby byl zajímavý. Neděláme nic před den kdy je napojeno 30 lidí na serveru, ale pouze v noci, kde je 10-12 lidí.

    Jinak zase ta samá věc, řeší to vždy jenom ti kteří mají problém s tím, že admin něco dělá. Přitom na serveru nebyli.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    5 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Prostě z JailBreaku :D

    Asi vám to nedojde co jsem psal :)
    Cituju sezama a jeho upravu JB
    4. Ponechat prava pouzem Adminum a speslum, kteri je nezneuzivaji. Osobne bych nechal (Charona, spq, kona a niceworka).
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 10-09-12 v 20:46.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670


    Re: Prostě z JailBreaku :D

    Pane sajmon byla hláška večera :D akorát sme přišli na jinej server co si pamatuju a tam to nechapali :D

  4. #19
    Banned
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Greater London
    Příspěvky
    101


    Re: Prostě z JailBreaku :D

    Dobře je rozdílná věc, když někdo hučí do mikrofonu v 7 večer kdy je plný server, ale je rozdíl když je to v 1 ráno. Navíc jsme ani nehráli, ty zase nevidíš tuto souvislost, každý si tam dělal co chtěl. Nechci se nikoho zastávat, ale prostě je to tak, těm co už dávno spí může být jedno, jestli se tam bavíme nebo ne, pokud jim to nezasahuje do hry. A znova opakuji, podívej se na chat ve videu. Nikomu kromě 1 osoby to nevadilo a měli srandu.

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670


    Re: Prostě z JailBreaku :D

    Zbytečný to řešit byl sem vožralej, tak mi seberte spešl a dejte ban a bude klid. Moc to hrotíte.

  6. #21
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kunder
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    163


    Re: Prostě z JailBreaku :D

    Bylo 12 hodin já byl ožraly dělal jsem měnší neplechu než ty a dal si mi BAN. Tak si pro příště uvědom za CO a KOMU dávaš Ban ! Pak kdo nechápe srandu. BOŽE co ty si za Admina ? Ale nic s tebou mám vše vyřešené jen tady taky dávám svůj názor.

  7. #22
    NicEwoRK
    Guest


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Prostě z JailBreaku :D

    4. Ponechat prava pouzem Adminum a speslum, kteri je nezneuzivaji. Osobne bych nechal (Charona, spq, kona a niceworka).

    Pokud vím tak nepatřím mezi admin team ani ke spešlům ... tak nevím co si DeGe plete? :D

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678


    Re: Prostě z JailBreaku :D

    Byl trochu zmatený :D

  9. #24
    Pokročilý člen Avatar uživatele spq
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    159


    Re: Prostě z JailBreaku :D

    Citovat Původně založeno Kunder Zobrazit příspěvky
    Bylo 12 hodin já byl ožraly dělal jsem měnší neplechu než ty a dal si mi BAN. Tak si pro příště uvědom za CO a KOMU dávaš Ban ! Pak kdo nechápe srandu. BOŽE co ty si za Admina ? Ale nic s tebou mám vše vyřešené jen tady taky dávám svůj názor.
    V pohode, ja tvoj nazor beriem :).

    Len za 1. Tebe tam nikto neposlouchal, i pŕesto že psali ze jsi nevim co, zabij se a tak.. pokračoval jsi.

  10. #25
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*



    Re: Prostě z JailBreaku :D

    Boha,neviem ci to nepochopite ale ked je na JB sranda tak vsetci seru aj na to najhorsie pravidlo....sam som sa tam zabijal granatom a vobec ma netrapilo skore alebo ze som si nemohol dat pp...bol som aj na Tsku s kuzlim,miruskou,degem,spq,myslim ze nicework atd...jednoducho bola sranda...nevedel som sa prestat smiat....a myslim ze o to pri JB ide...tak isto ako ked poviem ze pustite mys...alebo kto sa pohne mys...tiez asi nie som dementny a poznam pravidla...jednoducho tych ludi co sa dosli zabavit to zabavi...a ty ktorym o to nejde tak mozu ist strielat a fragovat aj na classic alebo novy vyborny mod COD...je tam tiez sranda tak nech si to uzivaju vo svojom zivle...malokedy sa stane aby bola pri jb takato sranda a fakt to za to stalo....

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746


    5 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Prostě z JailBreaku :D

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Asi vám to nedojde co jsem psal :)
    Cituju sezama a jeho upravu JB

    Přesně to jsem chtěl napsat, ale koukám že jery tu byl dříve. Prvně nám tu říkáš, jak zneužíváme práva, a najednou když to děláte vy, tak to bereš jako srandu. Spq mi neva, taky to dělávám, vadí mi prostě jen to, že si nás za to buzeroval sezname a najednou ti je to milé. Jen to dokazuje že si ten thred ve kterém ses nás pokoušel vyhodit založil jen z nudy, kdyby si to myslel vážně tak by sis teď protiřečil. Zamysli se nad tím a poťukej si na hlavu...

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Re: Prostě z JailBreaku :D

    Citovat Původně založeno s3zn4m Zobrazit příspěvky
    Dobře je rozdílná věc, když někdo hučí do mikrofonu v 7 večer kdy je plný server, ale je rozdíl když je to v 1 ráno. Navíc jsme ani nehráli, ty zase nevidíš tuto souvislost, každý si tam dělal co chtěl. Nechci se nikoho zastávat, ale prostě je to tak, těm co už dávno spí může být jedno, jestli se tam bavíme nebo ne, pokud jim to nezasahuje do hry. A znova opakuji, podívej se na chat ve videu. Nikomu kromě 1 osoby to nevadilo a měli srandu.
    Přište si nás neber do klávesnice že zneužíváme spešl a práva :)
    Pro eja a jeho vytečkovaný příspěvek na jb jsem se zasmál až dost ale tohle asi vám přijde vtipné tak jsem asi mimo a nechápem humor ..
    A nezáleží kolik je hodin, ale pokud jsou tam hráči, kterým se to nepáčí tak to proboha nedělám !
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 10-09-12 v 22:03.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  13. #28
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670


    Re: Prostě z JailBreaku :D

    To se nezlob ale je lepší když se baví většina hráčů a kvůli nějaký menšině se podřizovat je blbý nemyslíš?

  14. #29
    Banned
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Greater London
    Příspěvky
    101


    Re: Prostě z JailBreaku :D

    V té době co jsem to psal jsem věděl možná o 6-ti adminech, prosím tě kde jsem psal, že bych vyházel všechny?

    O tobě ani o Jerrym nepadlo ani slovo, tak nevím co tady zase kopete. Ani jsem nevěděl, že tam máte práva. Moje chyba, teď už vím kdo má kde práva.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Re: Prostě z JailBreaku :D

    Vypsals jen ty o kterých sis myslel že nezneuživaji prava tudiž pro nás to vyznělo že práva zneužíváme a pokud si o nás nevedel tak seš asi na hlavu, protože nechápu proč si zakládal ten thread když víš o tom kulové ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •