Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: .wmv z VirtualDub

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    .wmv z VirtualDub

    natočim si demo, udělam obrázky, spojim ve VirtualDub.. jak to mam potom uložit do .wmv nebo do čehokoliv jinýho, kde 20 sekund nebude mít 1 gb? dík :)

  2. #2


    Re: .wmv z VirtualDub

    To změnit nelze.

    Viz. Nejmenovaný server:
    Celý projekt F&F Movie mi sežral cca 150 GB místa, a konečné video o délce 4:06 jsem do .avi (kodek DivX) renderoval zhruba 2 hodiny
    Možná změnit rozlišení.

    Jinak si na HDD připrav tak těch 150 GB minimálně.

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: .wmv z VirtualDub

    No já ten program sice neznám, ale zkusil sem jen tak gůglit a našlo to třeba plugin do toho právě na konverzi na wmv..Takže možná, že to jde..ale říkám, jistej si tím nejsem...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: .wmv z VirtualDub

    150 gb mě nezabije.. jak morbe upoval na youtube jeden skok do nějakyho movie, tak to bylo vytvořený hádam tak za 10 minut a určitě to nemělo několik giga.. a i když stahuju moviecka z XJ který jsou v HD a maj třeba 3 minuty tak to má okoll 500 mb..

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: .wmv z VirtualDub

    dobrý, už je to cajk :D zjistil jsem že mi moviemaker otevře i .avi, takže pohoda :D šlo mi jen o to si k pár skokům přidat nějakou hudbu..

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: .wmv z VirtualDub

    eště jedna věc.. spojim si to ve VD a když to pak ve VD pustim, je to v poho plynulý.. ale jakmile to uložim a pustim si to video .avi, tak mi to laguje.. to vyřešim jak pls? :D

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    Re: .wmv z VirtualDub

    zvyš kvalitu ;)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: .wmv z VirtualDub

    a to jak? :D

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: .wmv z VirtualDub

    vzpoměl sem si že mi dřív někdo psal neco o jinym codecu či co to je.. dam si tam obrázek, nastavim fps na 30 jako jsem napsal ve hře, pak dam Video -> compression -> ten posledni (xvid codec), pak to přehraju ve VD, jde to normal plynule ale po ulozeni mi to stejne trošku laguje..
    http://www.ulozto.cz/8970212/cbble1p...1uz-to-jde-avi takhle to vypada :)

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733


    Re: .wmv z VirtualDub

    Citovat Původně založeno hopik Zobrazit příspěvky
    natočim si demo, udělam obrázky, spojim ve VirtualDub.. jak to mam potom uložit do .wmv nebo do čehokoliv jinýho, kde 20 sekund nebude mít 1 gb? dík :)
    si stáhni plnou verzi ,,jet audio plus,, http://torrentsection.com/torrent_se...x=0&submit.y=0 verze 8 je nejnovější tak nwm jestli bude cracknutá. Umí hodně formátů převádět,...
    http://www.ulozto.cz/8970212/cbble1p...1uz-to-jde-avi versus http://www.ulozto.cz/live/8947542/ukazka-k-navodu-mp4 --->čas a velikost

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •