Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    Ahoj, mám tu taký malý problém. Ked napíšem do konzole napr. "viewdemo wallhack" tak mi napíše do konzole "viewdemo not available."
    Viac Tu

    Dakujem :D
    FTP

  2. #2

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    A zkoušel si demo co si natočil ty sám nebo jen co si stáhl ? Pokud to co si stáhl, tak sis ho špatně uložil. (C:\...\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike)
    Naposledy upraveno Zaooo; 12-01-18 v 06:59.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    Demo som stiahol.
    FTP

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele method__maan
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    234

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    musíš si ho uložit/vložit do složky kde máš ostatní dema.. viz #2

  5. #5

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    Ještě je možný, že špatně napíšeš jméno toho dema do konzole :D

    Zkus natočit svoje demo a to hned pustit

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    Skúšal som nejde :(
    FTP

  7. #7

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    Napíš len viewdemo. Otvorí ti prehrávač a na ňom si rozklikni zoznam všetkých diem čo máš v zložke counter-strike.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  8. #8

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    Niečo som googlil, ak vieš anglicky možno by si niečo našiel. Ja som našiel nejakú diskusiu síce z r. 2008 a tam bol problém so súbormi client.dll, demoeditor.dll, gameui.dll a Core.dll (tento by mal mať vraj presne 236 KB, aby to fungovalo). Tie prvé tri treba vymeniť/nakopírovať do zložky valve/cl_dlls. Ten štvrtý súbor Core.dll do zložky Counster Strike/Half-Life. Skús pohľadať, či más takéto súbory v csku alebo či ti chýbajú. Prípadne si niečo okolo toho ešte vygoogli. Tu som ti uploadol tie súbory, ak chceš môžeš si ich stiahnuť a pohrať sa s tým. Je tam aj textový súbor v angličtine s návodom.
    Naposledy upraveno Pelargos; 12-01-18 v 13:55.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Napíš len viewdemo. Otvorí ti prehrávač a na ňom si rozklikni zoznam všetkých diem čo máš v zložke counter-strike.
    Ked napíšem do konzole viewdemo napíše mi "viewdemo not available."
    FTP

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Niečo som googlil, ak vieš anglicky možno by si niečo našiel. Ja som našiel nejakú diskusiu síce z r. 2008 a tam bol problém so súbormi client.dll, demoeditor.dll, gameui.dll a Core.dll (tento by mal mať vraj presne 236 KB, aby to fungovalo). Tie prvé tri treba vymeniť/nakopírovať do zložky valve/cl_dlls. Ten štvrtý súbor Core.dll do zložky Counster Strike/Half-Life. Skús pohľadať, či más takéto súbory v csku alebo či ti chýbajú. Prípadne si niečo okolo toho ešte vygoogli. Tu som ti uploadol tie súbory, ak chceš môžeš si ich stiahnuť a pohrať sa s tým. Je tam aj textový súbor v angličtine s návodom.
    Skusim díky.

    E: subor mi nejde stiahnut. Ked kliknem na "Stahnout soubor" tak sa nič nedeje.
    Naposledy upraveno darkkk; 12-01-18 v 14:57.
    FTP

  11. #11

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    Som to hladal v robote aj uploadoval z prace a teraz neviem tu stranku doma najst ani za boha. A tiez som to uploadol na najhorsi upload :D. Teraz som pozeral, tak ja osobne mam v \Steam\steamapps\common\Half-Life ten Core.dll a v \Steam\steamapps\common\Half-Life\valve\cl_dlls mam len GameUI.dll a nejaky particleman.dll a nemam problem s prehravanim dem cez viewdemo. Skus sa len pozriet, ci tam mas tiez tie subory, ak nie, tak si ich mozes stiahnut hocikde na nete.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Som to hladal v robote aj uploadoval z prace a teraz neviem tu stranku doma najst ani za boha. A tiez som to uploadol na najhorsi upload :D. Teraz som pozeral, tak ja osobne mam v \Steam\steamapps\common\Half-Life ten Core.dll a v \Steam\steamapps\common\Half-Life\valve\cl_dlls mam len GameUI.dll a nejaky particleman.dll a nemam problem s prehravanim dem cez viewdemo. Skus sa len pozriet, ci tam mas tiez tie subory, ak nie, tak si ich mozes stiahnut hocikde na nete.
    Mám tam všetky 2 ale hovoril si ešte o 1 ktorý sa volal myslím demoeditor či tak nejak.
    FTP

  13. #13

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    Vravim, to bol clanok z roku 2008 a nejaky chalan mal podobny problem a typci mu tam radili a vyriesilo sa to tym, ze do zlozky Half-Life vlozil Core.dll a do zlozky valve/cl_dlls vlozil client.dll, demoeditor.dll a gameUI.dll. Ale to bolo skoro pred 10 rokmi, odvtedy prebehlo kopec updatov na steame a pomenili sa nejake veci. To som dal len ako priklad mozno, ze je to uplna blbost, fakt neviem. Ale ak som dobre pochopil a ak si spominam, tak tam nieco splietali aj o tom, ze aj ked tam tie subory su, tak ich treba bud nahradit alebo premenovat, nie som si uplne isty.

    Co ma vsak zaujima, tebe to pred tym islo? a teraz ti to zrazu nejde? Alebo mas novy steam, pripadne si robil nejake zmeny? Lebo asi len tak z nicoho nic ti to neprestalo fungovat, ci?

  14. #14
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    playdemo ti funguje normálně?

  15. #15

    Odpověď: Nejde mi prehrat "viewdemo" :c

    Nasiel som konecne tu stranku kde je o tom debata. Pozri sem. Na prvej strane piaty post od spodu od typka T.1 tam mas aj ten download, ked kliknes na to hier. Skus to zo srandy stiahnut, vymaz si tie tvoje subory a nahrad ich tymito novymi, co to spravi a daj potom vediet.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •