Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Pc + internet

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940


    Pc + internet

    Zdarec.

    Potrebujem poradiť ako vyriešiť problém s internetom na PC, chcem meniť izbu no nemám šancu tam naťiahnuť z routeru lan kábel.
    Poznáte nejaký užitočný typy ako tento problém vyriešiť?
    Pozeral som nejaké usb wifi, ale bojím sa, že tam budú výpadky a to pri hre naozaj nechcem
    díky

  2. #2


    Odpověď: Pc + internet

    Ja mám usb wifi a výpadky nemám

  3. #3


    Re: Pc + internet

    Ahoj, my doma máme hl. router vedený z obývacího pokoje do pokoje dětského přes tzv. síťovou zásuvku. Je to něco jako normální elektrická zásuvka, akorát do ní místo vydlice zapojíš ethernet kabel z obou stran. Je to takový mezipokojový spojovák vedený přes zeď. Možná by to šlo i u tebe.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 07-02-18 v 23:23.

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940


    Odpověď: Re: Pc + internet

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj, my doma máme hl. router vedený z obývacího pokoje do pokoje dětského přes tzv. síťovou zásuvku. Je to něco jako normální elektrická zásuvka, akorát do ní místo vydlice zapojíš ethernet kabel z obou stran. Je to takový mezipokojový spojovák vedený přes zeď. Možná by to šlo i u tebe.
    čítal som o tom, ale prej tam bývaju dropy pri tom ked zaťažíš elektriku (práčka,myčka atd) tak som sa toho zľakol

    E: skusim to s tým usb ak to nebude frčať tak pôjdem do tých "zasuviek" díky teda
    Naposledy upraveno Pikii :D; 08-02-18 v 00:52.

  5. #5


    Odpověď: Pc + internet

    Taky mám Wifi USB a pohoda

  6. #6


    Re: Odpověď: Re: Pc + internet

    Citovat Původně založeno Pikii :D Zobrazit příspěvky
    čítal som o tom, ale prej tam bývaju dropy pri tom ked zaťažíš elektriku (práčka,myčka atd) tak som sa toho zľakol
    To jsi četl kde? To je absolutní nesmysl. Vedení počítačové sítě je odděleno od elektrického vedení. Elektřinou se max napojuje ten router, ale tomu stačí malá voltáž. Tím, že bys ve zdi vyřezal díru pro síťovou zásuvku, bys vytvořil jen mezipokový spojovák zabudovaný ve zdi mezi pokoji. Defakto jako kdybys dva kable spájel k sobě, akorát mnohem elegantnější a hlavně odnímatelnou cestou. Tu zásuvku nenapájíš elektřinou. Jedinou nevýhodu to má akorát v tom, že pokud se rozhodneš nějak přeorganizovat barák, tak se může stát, že tam tu zásuvku pak budeš mít zbytečně a budeš ji chtít sundat a díru ve zdi zasádrovat.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 08-02-18 v 09:38.

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940


    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Pc + internet

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    To jsi četl kde? To je absolutní nesmysl. Vedení počítačové sítě je odděleno od elektrického vedení. Elektřinou se max napojuje ten router, ale tomu stačí malá voltáž. Tím, že bys ve zdi vyřezal díru pro síťovou zásuvku, bys vytvořil jen mezipokový spojovák zabudovaný ve zdi mezi pokoji. Defakto jako kdybys dva kable spájel k sobě, akorát mnohem elegantnější a hlavně odnímatelnou cestou. Tu zásuvku nenapájíš elektřinou. Jedinou nevýhodu to má akorát v tom, že pokud se rozhodneš nějak přeorganizovat barák, tak se může stát, že tam tu zásuvku pak budeš mít zbytečně a budeš ji chtít sundat a díru ve zdi zasádrovat.

    To znie fajn, ale pochopil som to dobre, že musíš k voli tomu robiť nové zásuvky? nejde to pichnúť do starych?

  8. #8


    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Pc + internet

    Citovat Původně založeno Pikii :D Zobrazit příspěvky
    To znie fajn, ale pochopil som to dobre, že musíš k voli tomu robiť nové zásuvky? nejde to pichnúť do starych?
    https://www.czc.cz/devolo-dlan-1200-...226667/produkt

    Jsou tam i levnější modely. Další zásuvku nepotřebuješ.

  9. #9


    Re: Pc + internet

    To je něco úplně jiného. Já mluvím o síťové zásuvce, jako je např. tato:
    Spoiler Spoiler:

    Žádnou elektrickou energii to nepotřebuje. Ve zdi se prostě musí udělat díra skrz na skrz a z obou stran připevnit tento kryt. Ve vnitř samozřejmě musí být obě krytky správně pospojované dráty.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •