PDA

Zobrazit normální verzi : Ban na knife server



Majkulka
18-09-12, 16:17
Přišel jsem na chvíli na server s tím že si zahraji alespoň 30 minut než odejdu... Ok přišel jsem hrál jsem vše v pohodě 2x jsem zabil celý team (Ts) já byl Ct, po třetí jak jsem šel na ně tak každý na koho jsem šel ode mě utíkal běhal jsem za ni mi s prominutím jak debil tak jsem se nasral a utekl jsem od nich a ten co na mě potom šel tak toho jsem defoval na schodech mapy 1hp_final poté se na mě rozběhl tak já jsem utíkal od něj pryč tak jak to oni dělali mě (a já za nimi stále chodil až mi ruply nervy...) ok já utíkal pryč a zabil jsem protihráče byli na mě 2 jednoho jsem zabil druhý spadl do vody Dostal jsem zato ban za Zdržování hry... neříkám že to co jsem dělal nebylo zdržování hry ale nejspíš ho měli dostat oni než já. Já šel proti nim oni utíkali ode mě a ADMIN De´ge to dobře viděl. (Ten který mi dal BAN).
Chci se jen ospravedlnit nejsem ten který by runoval po mapě bez toho aniž by neměl dobrý důvod.

Ale budu čekat na vyjádření De´geho.



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem De\'Ge
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Neustale zdrzovani hry'
[AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:288746'
[AMXBANS] Tvoje IP: '83.208.40.6'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================



Jo a ještě něco tenhle topic nemá sloužit na to aby sem chodili hráči si stěžovat na Degeho když tu nemá kdo co napsat ohledně mého Topicu tak ať sem nikdo nic nepíše.

muzikant
18-09-12, 16:18
Dodej výpis z konzole

s3zn4m
18-09-12, 16:32
Není to po prvé, děláš to často. Pokud chceš můžu ti doložit i demo od hráče, který si na tebe stěžoval z minule, moc dobře víš, že zdržuješ.

Pokud máš ještě něco na srdci, tak se můžeš vyjádřit, jinak poprosím moderátora o lock.

vydle
18-09-12, 16:47
tak dodej demo jak zdrzuje. to co tady popsal neni jeho chyba ale chyba tech co utikali coz znamena ze jim si mel dat ban

s3zn4m
18-09-12, 17:15
tak dodej demo jak zdrzuje. to co tady popsal neni jeho chyba ale chyba tech co utikali coz znamena ze jim si mel dat ban

Buď tak laskav a odtáhni se vtírat jinam,tady tě nikdo nechce a za 2. ty se tady neřešíš :) Nevím o tom, že by si byl Majkulka.

vydle
18-09-12, 17:17
Buď tak laskav a odtáhni se vtírat jinam,tady tě nikdo nechce a za 2. ty se tady neřešíš :) Nevím o tom, že by si byl Majkulka.

ale no prestan se hnevat. Za 1. nevtiram se blbecku. a za 2. chci videt to demo jak zdrzuje

s3zn4m
18-09-12, 17:19
Toho blbečka myslíš sebe? :) To že TY chceš, tady nic neznamená.

vydle
18-09-12, 17:20
Toho blbečka myslíš sebe? :) To že TY chceš, tady nic neznamená.

ne myslim tim tebe cloveka kterej si neumi obhajit vlastni ban.
A kdyz stim videem tady tak vyhrozujes proc to sem nedas? Nemas ho nebo co?

SliZo
18-09-12, 17:24
Proc by se melo k tak kratkemu banu dodavat demo,nikdy to zadny admin z knife nedelal a dege musi??? trosku blbost...

Lynviy
18-09-12, 17:36
Buď tak laskav a odtáhni se vtírat jinam,tady tě nikdo nechce a za 2. ty se tady neřešíš :) Nevím o tom, že by si byl Majkulka.

A tebe tady někdo chce?

Charon35
18-09-12, 17:40
Není to po prvé, děláš to často. Pokud chceš můžu ti doložit i demo od hráče, který si na tebe stěžoval z minule, moc dobře víš, že zdržuješ.

Pokud máš ještě něco na srdci, tak se můžeš vyjádřit, jinak poprosím moderátora o lock.
Asi pre toto Slizo.

vydle
18-09-12, 17:45
Asi pre toto Slizo.

jj jak pise charonko osocuje se tu demem ale ze by ho dodal? Nedoda protoze ma hovno zatim dal x banu a z toho pulku nedokaze obhajit? to se mi zda trosku moc.

E: A druhej dal pro jistotu UB... dafuq?

Kroxy
18-09-12, 18:04
Hodinku si počkáš ne ? :D

s3zn4m
18-09-12, 18:11
Pokud chceš můžu ti doložit Je někdo z vás Majkulka, no já nevím ...

http://csko.cz/dema/upload/dir/zdrz.dem

Lallinka
18-09-12, 18:23
Odkdy se do žádostí o UB může vyjadřovat jenom zabanovaný hráč a banující admin? Ty máš nějaká soukromá pravidla ne?

SliZo
18-09-12, 18:33
Pojdte vsichni ho hateujte,kterikoliv admin dat takovy ban tak se nic nestane,da ho dege a vsichni se muzou posrat,opravdu to nechapu,nereknu kdyz se sere do serveru na kterych nema prava,le dava bany tam kde ma ale i tak je ten spatny.GJ!!!

human
18-09-12, 18:40
Ako keby si nevedel ako to chodi. Cim viac sa snazis, tym si vacsi blbec. Ked urobis poriadok nepodakuje ani jeden ale ak spravis nahodou chybu tak na fore sa zhromazdia vsetci.


Pojdte vsichni ho hateujte,kterikoliv admin dat takovy ban tak se nic nestane,da ho dege a vsichni se muzou posrat,opravdu to nechapu,nereknu kdyz se sere do serveru na kterych nema prava,le dava bany tam kde ma ale i tak je ten spatny.GJ!!!

SliZo
18-09-12, 18:41
Ako keby si nevedel ako to chodi. Cim viac sa snazis, tym si vacsi blbec. Ked urobis poriadok nepodakuje ani jeden ale ak spravis nahodou chybu tak na fore sa zhromazdia vsetci.
Ja vim az moc dobre jak to tu chodi....

vydle
18-09-12, 18:49
nikdy jsem nerekl ze ho hatuju jenom jsem chtel to demo o kterym se tam zminoval. Dekuji za demo :)

human
18-09-12, 18:56
Je to vseobecne v zivote, nie len tu.


Ako keby si nevedel ako to chodi. Cim viac sa snazis, tym si vacsi blbec. Ked urobis poriadok nepodakuje ani jeden ale ak spravis nahodou chybu tak na fore sa zhromazdia vsetci.

Majkulka
18-09-12, 20:35
Nechápu proč jsi tu dal demo které nesouvisí s tímhle banem a když už jsi ho tu dal tak ti to popíšu proč jsem tohle dělal :)
Před 35hp_step byla mapa 1hp_final_3 všichni CT mrtví já jsem žil Ts bylo možná 3-4 nevím tedˇ Ok jdu do nich nejdou po jednom tak si beru toho co je nejvíc na rohu ten odemě utíká pryč tak se otočím a chci zabít toho co je předemnou ten taky utíká pryč a samozřejmě jak jsem byl otočeny ten co utíkal na poprvé se hned vrátil a dal mi zada... Dále bylo druhé kolo byl jsem sám proti dvěma vždy si počkám na spawnu protože na aceru se vláčkuje tak šel jsem proti nim šel jsem proti jednomu ten kyval hlavou že NK já věděl že když ho nezabiju poruším tím pravidlo ale druhý hráč byl blízko tak jsem k němu utíkal ale jak to viděl utíkal ode mě pryč tak jsem to zase otočil a chtěl zabít toho co chtěl NK ale ten pořád kyval hlavou už nebylo moc času tak jsem ho musel zabít tak jsem na něj šel pomalu stím že ho snad dám nebo on mě a najednou přiběhnul ten co utíkal a dal mi kill ze zadu hned po tom se změnila mapa a to mě tak nasralo že to co bylo na tym demě BYLA POMSTA. Budˇ do mě půjde nebo atˇ si uteče ale ne že bude utíkat tak dlouho že se otočím a on mě kilne ze zadu.

Ale když už tu tak dávaš ty dema De´ge tak určitě máš i to zaco jsi mi dal ban. Kdybys ho tu dal tak by ti snad museli zato zebrat práva nic proti jsi dobrý admin ale to zaco jsi mi tam dal ban bylo směšné. Nevadí že to byla jen 1h. mě to prostě vytočilo už i to že odemě každý utíká když sám zabiju po jednom hráči celý team někdy s haluzí.

snowrider
18-09-12, 20:55
A tebe tady někdo chce?
Každý jeden z vás mal približne 14 dní na vyjadrenie sa k jeho žiadosti, urobil si to snáď? NIE, tak sa prestaň prosím ťa hrať na nejakého pána, zamysli sa nad sebou, a polož si otázku: Mňa tu niekto chce? Úprimne povedané, už dlhší čas mi tu niektoré múdre hlavy ležia v žalúdku, pretože neustále sa snažia byť stredobodom pozornosti a neustále opakovať správanie už tu buď zabanovaných, alebo neexistujúcich členov. Teraz ti otázku položím väčšim písmom: Prečo si sa takto nesprával v ich prítomnosti? To platí pre viac userov. Prepáčte že tu ťahám veci ktoré s týmto konkrétne nesúvisia, ale musel som to napísať.

ale no prestan se hnevat. Za 1. nevtiram se blbecku. a za 2. chci videt to demo jak zdrzuje
Nechcem tu vyvolávať hádky, ale z tohoto
Není to po prvé, děláš to často. Pokud chceš můžu ti doložit i demo od hráče, který si na tebe stěžoval z minule, moc dobře víš, že zdržuješ.

Pokud máš ještě něco na srdci, tak se můžeš vyjádřit, jinak poprosím moderátora o lock. sa dalo pekne vyčítať, že to demo by sem hodil na žiadosť Majkulky.
Pred tým, ako sem nejaký "extrasupermegaultra troll" alebo podľa môjho názoru "trotl" napíše nejakú svoju extra super "hh" vetu, pozrite si demo, a zistíte, že ban bol oprávnený, a niet tu čo riešiť.
Odomňa všetko.

EDIT: Je úplne jedno, že to s týmto banom nesúvisí, Reason bol: Zdržovanie, na tom deme je krásne vidieť ako zdržuješ, okrem toho na Knife sa za 30 min. ban demá netočia, takže AHOJ.

s3zn4m
18-09-12, 21:02
Dema netocim, jenom u kb nebo sh. Smesny nebyl, byl opravneny. Me je jedno jestli ti Dali zada, to je povolene a dostava je kazdy. Zdrzoval si hru ty, stal si na pyramide na finalu3 pod tebou T, kyvali jste na sebe jak splaseni a Pak si utikal na druhou stranu a on sa tebou pres celou mapu. Prosim o lock, vyresene.

Sent from Windows Phone.

Charon35
18-09-12, 21:25
Pojdte vsichni ho hateujte,kterikoliv admin dat takovy ban tak se nic nestane,da ho dege a vsichni se muzou posrat,opravdu to nechapu,nereknu kdyz se sere do serveru na kterych nema prava,le dava bany tam kde ma ale i tak je ten spatny.GJ!!!

http://csko.cz/forum/showthread.php?9243-%8E%E1dost-o-GM-PRIJATY

Na knifu je treba admin, tak to zkusime.

Je tu v podstate na skúšku, tak je logické, že je sledovaný viac ako iný. Navyše po tom jeho fail banovaní na JB cez web. Takže ak neviete o čo sa jedná, neriešte adminov. Na to sú tu iný. bb

Lynviy
18-09-12, 21:32
Každý jeden z vás mal približne 14 dní na vyjadrenie sa k jeho žiadosti, urobil si to snáď? NIE, tak sa prestaň prosím ťa hrať na nejakého pána, zamysli sa nad sebou, a polož si otázku: Mňa tu niekto chce? Úprimne povedané, už dlhší čas mi tu niektoré múdre hlavy ležia v žalúdku, pretože neustále sa snažia byť stredobodom pozornosti a neustále opakovať správanie už tu buď zabanovaných, alebo neexistujúcich členov. Teraz ti otázku položím väčšim písmom: Prečo si sa takto nesprával v ich prítomnosti? To platí pre viac userov. Prepáčte že tu ťahám veci ktoré s týmto konkrétne nesúvisia, ale musel som to napísať.

Nechcem tu vyvolávať hádky, ale z tohoto sa dalo pekne vyčítať, že to demo by sem hodil na žiadosť Majkulky.
Pred tým, ako sem nejaký "extrasupermegaultra troll" alebo podľa môjho názoru "trotl" napíše nejakú svoju extra super "hh" vetu, pozrite si demo, a zistíte, že ban bol oprávnený, a niet tu čo riešiť.
Odomňa všetko.

EDIT: Je úplne jedno, že to s týmto banom nesúvisí, Reason bol: Zdržovanie, na tom deme je krásne vidieť ako zdržuješ, okrem toho na Knife sa za 30 min. ban demá netočia, takže AHOJ.

Kdybych se mohl vyjadřovat k žádostem, tak bych mu tam něco napsal, mylorde. Takže můžeš někam zalézt do tý díry, odkud si vylezl.

Giussepe
18-09-12, 22:12
Je to sice Offtopic, ale k tomuto bych se rád vyjádřil.

Odkdy se do žádostí o UB může vyjadřovat jenom zabanovaný hráč a banující admin? Ty máš nějaká soukromá pravidla ne?

Není to vůbec od věci aby se do žádostí o unban mohli vyjadřovat pouze admini a zakladatel threadu, páč tu většinou ostatní členové fora flameujou a kolikrát píšou i totalní hovna, ktery se nedají ani číst a většinou s unbanem nemají nic společného.

Majkulka
19-09-12, 13:04
Jak jsi na DEMU mohl vidět snowrider všichni se tam smáli a je mi jedno že na server zrovna přileze něaký hráč který nemá zájem přede mnou utíkat já nehodlám nahánět hráče přez celou mapu a dostat kill od vola co se na mě žene ze zadu.

Když mě nemají zájem zabíjet já nehodlám zabíjet je.