PDA

Zobrazit normální verzi : Nadavky od hracu na ZM



AB-Gordon
18-09-12, 16:23
Hoj mam velky problem a ne jen asi ja , hrac Ant zneprijemnuje hru vice hracum na ZM. Po jeho pripojeni sou v chetu jen pouze vulgarni nadavky a pisemeli pres pres ) nikdo nedojde zadny admin nic.jeho hra jako posledni nema uroven, vseci zombi ho biji a on je schopen projit celou danou mapu a jeste se ukempit bez toho aby mu ubilo HP) to neni hra je to hecker... kupuji si VIP od toho abych mel neco navic, ale proti heckrovi to nepomuze.mohlo by se to resit je na vip mnoho a nikomu se to nelibi ahoj.:vava:

ZEUS
18-09-12, 16:33
Mrknu na toho Anta

Co se týče těch nadávek, tak toho moc není. znám horší případy.

ANt
18-09-12, 16:35
mam 2 moznosti,
- vyjadrit se k tomu, ze si lama a nechapes, jak funguje HP a armor, a pote bys mel prestat na dobro hrat nejen CS, ale vsechny hry na PC
- nevyjadrovat se a tise se smat

muzes si zvolit ;)

PS: co cekas od VIP, ze s tim budes hrat 10x lip jak nekdo, kdo si to nekoupi?
VIP ti skill neda

PS2: jo jeste k tem nadavkam - nemuzu za to, ze vsichni do me hucej, ze sem pojebanej cheater, dmnt, kkt, lama, co neumi hrat bez silka ...
opet - za jejich neschopnost nemuzu

AB-Gordon
18-09-12, 16:42
ty umis misto pozdravu jen napadat lidi a si zrejme decko na facku. u tebe je kazdej lama a luzr kokot a td. nic vic neznas a to se me a ostatnim nelibi.Od vip necekam skil ale mam pravo necist a nenechat se urazet od nekoho jako si ty. FAIL ))

ANt
18-09-12, 16:50
lama - ano, to pouzivam, pokud nekdo legendarne sedi, hasi a zkape,
fail - ano, to pouzivam, pokud nekdo legendarne sedi, hasi a zkape jako lama,
kokot - to mi ujede v pripade, ze mi nekdo nadava

zdravim uplne normalne, pokud nekdo napise "cc", tak odpovim,
co mam napsat na to, kdyz pridu a nekdo napise "je tu zas ten ...", to opravdu nevim

decko rozhodne nejsem

a nakonec tvuj FAIL ... na co asi mas MUTE?
neznas? nechces neco cist, das mute ...

reknu ti to asi takhle, admini budou nasrani, ze sem pises nesmyslny kraviny o necem,
co nema vyznam ... protoze kdybych tam nebyl ja a nehral za ZM, tak tam bude 90% lidi sedet a hasit do tech ubohych zombiku

bych to tady zamknul driv, nez sem pride vic ANt-haterů a zacne tu flame o nicem
(kterych je hodne :D :D)

Honey cocaine
18-09-12, 17:26
Anta znám už dlouhou dobu, hrávali jsme spolu ZM.
Kdyby se mělo řešit, kdo tam nadává, tak už tam nehraje nikdo, protože to tam lítá jak na běžícím pásu.
Každému to prostě ujede.
Peace.