PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Administrační práva



Rostislav
18-09-12, 16:26
Dobrý den hraji na vašem GG serveru,jelikož mám v oblasti CS skušenosti již přes 4 roky.Býval jsem kdysi Admin na purubacs.eu takže nějaké ty skušenosti také mám.A mám takový pocit, že na GG serveru není vše tak jak má být...poznám jestly u hráče je vše OK, nebo jestly používá nějaký zlepšovátko. Děkuji za kladné vyřízení,a včasnou odpověd.

Johny Rambo

Prasacko
18-09-12, 18:03
Rozhodne pro.

Toľká irónia......

ZEUS
18-09-12, 18:04
Johny Rambo, tak to jsem jedině pro

Piner
18-09-12, 21:36
Nechte si tu ironii :D

Flash
18-09-12, 21:39
Pekna zadost.

Charon35
18-09-12, 22:25
http://www1.pictures.gi.zimbio.com/John+Rambo+Press+Conference+Photocall+WdwUKU0II55l .jpg

nO.
18-09-12, 22:31
Dobrý den hraji na vašem GG serveru,jelikož mám v oblasti CS skušenosti již přes 4 roky.Býval jsem kdysi Admin na purubacs.eu takže nějaké ty skušenosti také mám.A mám takový pocit, že na GG serveru není vše tak jak má být...poznám jestly u hráče je vše OK, nebo jestly používá nějaký zlepšovátko. Děkuji za kladné vyřízení,a včasnou odpověd.

Johny Rambo

Johny,žádost by mohla býti opravdu lepší.Koukám že Prasacko a ZEUS ti dali kladné posouzení :)) bohužel asi budu muset být proti

Rostislav
19-09-12, 11:08
Johny,žádost by mohla býti opravdu lepší.Koukám že Prasacko a ZEUS ti dali kladné posouzení :)) bohužel asi budu muset být proti

Jo koukám..ale psal sem rychle,a nekoukal sem na hrubky,pardoon.:pinch:

Rostislav
19-09-12, 13:59
Mno, páni Admini,a další spolupařmeni, hrál sem ted GG server-Kotelnu...a nestačil sem se divit... nejmíně 2 hráči, používali wh...protože bejt schovanej minutu za bednama,kam odnikad neni vidět,a on (hráč) přiběhne a dá mi knife.....kde to sme??? další věc...nechápu když tam někdo příde...hraje 5 minut a za těch 5 minut má 3 kill...a 35 dead...pak se odpojí a za 3 minuty je spátky a má během 2 minut 39kill a 2 dead??? a ktomu max. lvl?? asi to nebude v pořádku...na GG-Kotelna sem furt...a sleduji to...tak prosím nehledte na pravopis a na hrubky nebo tak podobně,jak to někteří mají v oblibě, ale hledte na to aby se lidem dobře hrálo...bez takejch oslů co jdou na vaše servery cheatit...a kazí tak nejen hru....ale i vaší pověst.

Johny Rambo

Bezdak
19-09-12, 15:51
Když je tam tolik těch cheaterů, tak nějaký natoč a nahlaš na fóru, ať aspon víme, jestli umíš rozeznat cheatery, když už neumíš napsat průměrnou žádost.