PDA

Zobrazit normální verzi : Poprosim o unban



Curli.
11-05-11, 20:30
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem dTr! jEj
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:11896327'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

Tady nekdo dostal nejspis prava omylem, takze pls demo s casy. =)

dtr
11-05-11, 21:01
Demo zde : http://www.ulozto.cz/8971132/curlinqa-dem... Dle mého názoru zrovna čistý(á) nejsi. Zaujaly mě nejvíce ty předstřely a předchozí ban za WH určitě taky nebyl jen tak omylem jak říkáš Viz.: http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=3984.

Curli
11-05-11, 21:10
To je vse? Jen hodis 22mb demko s ,,predstrely,, ? ;d
Chapu, ze tohle je ns publik, tudyz admini bud ns nebo nezkuseny se steamem 2mesice max, ale prece jenom, trosku vic to sleduj, ze nez zacnes bannovat. =)A jak vidis, kdyby tam neco bylo na tom minulym, tak by nebyl unban.

dtr
11-05-11, 21:20
Tady nejsme na žádné lize apod., časy snad dělat nemusím, na tebe jsem čekal pěkně dlouho od naší minulé hry kde si kopíroval nicky např.: můj, despa a různých hráčů a tehdy WH jisté ještě na té mapě 747 či co to bylo, takže jsem tě sledoval pokaždý co si se napojil o to se neboj.


Chtěl bych tě upozornit na tvou kolabující Češtinu ;).

Unregistered
11-05-11, 21:26
Měl jasné wh už na vice mapách bylo aji nedavno kolem 1 rána tam hral s wh pak uražel na rodinu a dokonce kopiroval nick vice hračů.

Kotel
11-05-11, 21:27
Admin tehdy asi nemel demo.
Morbe ti prodal steam? Ze mel stejne steamid tady:
http://csko.cz/forum/showthread.php?806-GS-system-aka-co-dovede-skica%C5%99&highlight=STEAM_0%3A0%3A11896327

InVitro
11-05-11, 21:55
Kotel pěkně a teď jsem zvědavej co na to řekne .

Curli
11-05-11, 22:10
Tady nejsme na žádné lize apod., časy snad dělat nemusím, na tebe jsem čekal pěkně dlouho od naší minulé hry kde si kopíroval nicky např.: můj, despa a různých hráčů a tehdy WH jisté ještě na té mapě 747 či co to bylo, takže jsem tě sledoval pokaždý co si se napojil o to se neboj.


Chtěl bych tě upozornit na tvou kolabující Češtinu ;).

Kdyz nekoho vybanujes za wh, tak ho musis umet i vypsat - kde treba se ti jaky ,,predstrel,, nelibil. Ne jen rict ,,predstrely, dal mi hlavu pres zed,, apd.


Admin tehdy asi nemel demo.
Morbe ti prodal steam? Ze mel stejne steamid tady:
http://csko.cz/forum/showthread.php?806-GS-system-aka-co-dovede-skica%C5%99&highlight=STEAM_0%3A0%3A11896327

Neprodal, steam jeho je.


Kotel pěkně a teď jsem zvědavej co na to řekne .

Řeknu jen, že pred teckou se vazne mezera nedela.

InVitro
11-05-11, 22:12
Já ti taky něco řeknu, čeština se píše s diakritikou.

morbe
11-05-11, 22:17
Já ti taky něco řeknu, čeština se píše s diakritikou.

Chlapce, ona ti narychlo psat s diakritikou nebude.. líbí se mi, jak ve všech postech píšeš před tečkou mezeru a ted si to opravíš. .D Radsi slušně poděkuj a nedělej trapas.

Smile
11-05-11, 22:23
Řeknu jen, že pred teckou se vazne mezera nedela.

Ty někoho opravuj vocasu..Přečtí si ten tvůj druhej příspěvek, nafackuj si a přečti si ho ještě jednou...Pak běž škemrat k češtinářce o doučko...

InVitro
11-05-11, 22:26
Já píšu jak chci já a ne jak mi to kážeš ty, ukaž mi diplom z češtiny a pak se můžem spolu bavit kde má být tečka .

apach29
11-05-11, 22:31
Morbe je jeste adminem? Jestli jo, tak asi by byt nemel.

morbe
11-05-11, 22:34
Morbe je jeste adminem? Jestli jo, tak asi by byt nemel.

Neboj, nejni, presne pro takovouhle nekonecnou demenci lidi, co se tu (nejen na foru) motaji, jsem je pustil. A muj ban to nejni, takze me neres.

apach29
11-05-11, 22:37
Ja te neresim a ani nechci, jen mne udivuje, ze pujcis svuj steam. Navic ti ho necha zabanovat. Ale tvoje vec :) tomu se podle mne rika nekonecna demence.

morbe
11-05-11, 22:39
Ja te neresim a ani nechci, jen mne udivuje, ze pujcis svuj steam. Navic ti ho necha zabanovat. Ale tvoje vec :) tomu se podle mne rika nekonecna demence.

Nepujcim, dam. Mam svuj. Vrtat do neceho, o cem nemas prehled je nekonecna demence. pšt už

apach29
11-05-11, 22:46
Jj, tak to se ti musim omluvit za svuj fail. Ale to nemeni nic na tom, ze tu nekonecnou demenci vidim jen u tebe :)

morbe
11-05-11, 22:48
Jj, tak to se ti musim omluvit za svuj fail. Ale to nemeni nic na tom, ze tu nekonecnou demenci vidim jen u tebe :)

Pohode. S tim uz je bohuzel pozde neco delat, takze BB. :)

apach29
11-05-11, 22:53
Oukej, mej se :)