PDA

Zobrazit normální verzi : stížnost na admina KOBEREC



CESAR HKS
20-09-12, 18:23
zdravím

dostal jsem ban na hodinu na servru Kotelna only dust 2


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Koberec
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Odpocin si '
[AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:14843343'
[AMXBANS] Tvoje IP: '90.176.25.244'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www

nevím jestli jsem řekl nějake az moc sproste slovo ale myslim ze ne :-) a to ze jsem napsal tupe dite to snad neni nadavka ne ? :-) dostal jsem kick za to ye jsem napsal černý to chapu ale pak už jsem žádné sproste nadávky nepsal ale asi to je v pořádku že ostatní tam mohou psát cokoliv ale ja za to dostanu ban :-) je mi jedno ja si klidně tu hodinku počkám ale jde mi o princip

díky za vyjádření

Nixvan
20-09-12, 18:32
To ses doprdele slepej nebo nevíš že tohle je sekce o Minecraftu. Ve hře sis to zasloužil jeste sem ti tam psal.

CESAR HKS
20-09-12, 18:35
dal jsem stiznosti a nove tema nevim ze to takhle mate rozdelene ted jsem si toho vsiml :-) ve hre si mi nic nepsal me se nic neukazalo ale jinak dobry

Nixvan
20-09-12, 18:41
Horsi hovno si napsat nemohol.

Piner
20-09-12, 18:48
ježiši cesare... konečně si ten ban dostal, na DM plácáš nehorázný sračky, všichni WH, AB, SH, KZH (na DM ) .. stěžuješ si, žě si tam nějakej nováček rupne a pustí fullaut, a sám si musíš vzít famase a nastavit na burst + čup, abys něco trefil.
Bez 1hodinu nevydržíš bez cska ? Najdi si kamarády..

ZEUS
20-09-12, 18:52
http://csko.cz/forum/showthread.php?10045-sti%9Enost-na-admina-KOBEREC&p=121551#post121551
lock