PDA

Zobrazit normální verzi : pár vychytávek (crosshair, radar)



jimmy
21-09-12, 09:37
Ahoj,
tady je pár vychytávek, které vám pomůžou ve hře (alespoň mě velmi pomohli)
stačí je pouze skopírovat a vložit do konzole

cl_crosshair_size 0 váš zaměřovač se nebude hýbat při chůzi

cl_crosshair_color "250 250 250" váš zaměřovač bude mít bílou barvu (podle mě je nejvíc vidět a dost hráčů to tak má taky)

cl_radartype "0" váš radar bude neprůhledný, pomáhá k lepší orientaci když nesplývá s mapou

cl_autowepswitch "0" zbraň se vám nedá hned do ruky když ji seberete (výhoda když po někom střílíte třeba deaglem a omylem vezmete mp5 tak vám v ruce zůstane deagle a když chcete mp5 tak si ji pak změníte sami)

hud_fastswitch 1 když zmáčknete ve hře 1 pro primární zbraň 2 pro sekundární atd tak po tom musíte ještě kliknout aby jste zbraň, granát či bombu dostali do ruky ale tendle příkaz to udělá za vás = zmáčknu 1 a hned vám v ruce zbraň zmáčknu 2 a hned tam mam pistol. Rozhodně doporučuji

Uvidíte, že tědleh pár příkazu vám opravdu zpříjemní hru :D
J!mmy

Lynviy
21-09-12, 09:39
Průhlednej zelenej crosshair nikdy nezklame :). Bílej nepůjde vidět na některých stěnách.

jimmy
21-09-12, 10:00
Každému hráči vyhovuje jiný :D já taky občas hraju s černým nebo s tyrkysovým záleží co je za mapu

kashpi
21-09-12, 10:38
já mám červenej a s jiným to nejde :D

jimmy
21-09-12, 10:41
podle mě na nuke skoro nepoužitelný :D

3k a Jerry
21-09-12, 12:32
cl_autowepswitch "0" zbraň se vám nedá hned do ruky když ji seberete (výhoda když po někom střílíte třeba deaglem a omylem vezmete mp5 tak vám v ruce zůstane deagle a když chcete mp5 tak si ji pak změníte sami)

hud_fastswitch 1 když zmáčknete ve hře 1 pro primární zbraň 2 pro sekundární atd tak po tom musíte ještě kliknout aby jste zbraň, granát či bombu dostali do ruky ale tendle příkaz to udělá za vás = zmáčknu 1 a hned vám v ruce zbraň zmáčknu 2 a hned tam mam pistol. Rozhodně doporučuji


Toto hledám už dlouho, dík ..:mml:

jimmy
21-09-12, 13:28
Tak to jsem rád že to alespoň pro někoho je :D

Kazki
21-09-12, 21:03
pise sa _cl_autowepswitch 0.. ale moc ti dakujem za cl_crosshair_size 0, cerveny cross je naj

deathface
21-09-12, 22:20
já mám tyrkysový a jsem vysmátej, zatím jsem nenašel mapu,kde by splíval

jimmy
21-09-12, 22:23
s nim taky často hrávám ale ta bílá je pro mě nej :D

wejn
22-09-12, 09:32
zelenej to jistí

Slunicko
23-09-12, 09:03
Tky mam zelenej ale mam to od markeloffa nebo robbena ted nvm a za ten radar moc diky :D byl jsem linej to hledat a tu to mam pospolu ale mohl si sem napsat toho vic :D treba ja jeste nemuzu hrat bez neth graphu a podobny vychytavky...

hladik
23-09-12, 16:23
Moc jsem se toho nenaučil , nevýhoda vyplého automatického přehazovaní zbraní je na serverech : DM AIM atd.
Cros je nekonečná debata , já teď aktuálně hraju bez crosu a mám jen tečku na monitoru.

DelteN
23-09-12, 16:46
ten radar som hladal dlho a nikde som to nenašiel :D dik :)






only inferno
http://csko.cz/statsx/sig.php?player_id=880579&background=random (http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=880579)

wejn
23-09-12, 19:46
Moc jsem se toho nenaučil , nevýhoda vyplého automatického přehazovaní zbraní je na serverech : DM AIM atd.
Cros je nekonečná debata , já teď aktuálně hraju bez crosu a mám jen tečku na monitoru.

Vžij se do situace kdy střílíš někoho secondarkou a najednou vemeš scouta bez naboju,v tu ranu seš mrtvej. A pokud víš jak se chodí tak není problem zmáčknout 1 a máš to stejně rychle jako při autowepswitch 1, s tim rozdílem,že si můžeš vybrat jestli to chceš nebo ne...

Romisak
17-12-12, 20:02
Ja mám červený cross je najlepši ! ;-)

Acid
17-12-12, 21:07
Já jedu zelenej, ale dřív červenej. Jednou jsem zkoušel hodit si cross na large a přišlo mi, že v něčem to má zase i výhody :)

BN-Mexx
15-03-13, 13:36
Proradte mi pls někdo dal jsem si ten cl_autowepswitch "0" mě se moc nezamlouvá jak si ho zase musím dát pryč díky :D

Trey
15-03-13, 14:20
namiesto 0 das 1

caHor
15-03-13, 14:28
Za ten radar diky, tiež hram na biely cross, je to fajn

brat brata
15-03-13, 17:10
zeleny je naj

sTr3s
26-06-13, 09:14
cl_autowepswitch "0" zbraň se vám nedá hned do ruky když ji seberete (výhoda když po někom střílíte třeba deaglem a omylem vezmete mp5 tak vám v ruce zůstane deagle a když chcete mp5 tak si ji pak změníte sami)

hud_fastswitch 1 když zmáčknete ve hře 1 pro primární zbraň 2 pro sekundární atd tak po tom musíte ještě kliknout aby jste zbraň, granát či bombu dostali do ruky ale tendle příkaz to udělá za vás = zmáčknu 1 a hned vám v ruce zbraň zmáčknu 2 a hned tam mam pistol. Rozhodně doporučuji

Uvidíte, že tědleh pár příkazu vám opravdu zpříjemní hru :D
J!mmy[/QUOTE]

Toto je super..! :) Toto jsem potřeboval..! :)