PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o spešl na JB serverech. By Pan T o B i



Gajdajunior
21-09-12, 19:58
Takže dobrýden chci požádat o spešl na Jb serverech jelikož když hraju v noci nebo v odpoledních hodinách, často tam chybí admini nebo spešlove kteří by dohlíželi na ten bordel, který byl kolikrát způsoben a admini neodpovídají, neříkám že je to tak však vždycky. JailBreak hraju asi třičtvrtě roku nebo tak nějak, předtím jsem se věnoval jiným serverům, teď už se věnuji jen JB a AWP, občas kouknu i někam jinam :) .. Skill a zkušenosti mám, dost lidí mě zná takže mohou potvrdit, akorát s pár adminy nevycházím moc dobře. Prostě jen chci pomoct svou častou aktivitou na JB, jsem tam tak 8 hodin denně. Pošlu vam moji IP adresu, chci jen říct že jsem zatím dostal 6 banů, většina je za kraviny a nebo za to že jsem nerespektoval pravidla. IP : 109.235.1.226.

K pár banům bych se chtěl vyjádřit.
http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=22474 k bloku se snad vyjadřovat nemusím, neznal jsem pravidla.
http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=22791 camp na furien. Neni co dodat.
http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=23487 Chapu že je to demence, ale když Shinigami přejede 6 CT je to v pořádku, nic proti tobě Shini :)
http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=40160 No, pochopil jsem špatně simonuv přikaz že budeme hrat rybičky rybáři jedou :D A dal jsem MFK, ovšem jsem se omluvil že jsem špatně pochopil význam hry a chtěl jsem dát HVD ale grifin byl rychlejší :)

Dělal jsem chvíly admina na cs source, Guardians. Ale kotelna je lepší tak jsem s tím sekl. Cheatera poznám ale přece mužu vam poslat to demíčko budu se snažit jak jen to půjde.

PS : Steam si budu kupovat koncem tohoto měsíce ale na spešl není důležitý.
Btw : Budu rád za každý komentář, děkuji za přečtění, peace.

Prasacko
21-09-12, 19:59
To si dojebal.

Piner
21-09-12, 20:00
To si dojebal.

Ty seš odjeb všech dojebávačů.

znedlob
21-09-12, 20:12
http://s11.postimage.org/wirxzgt7n/Bez_n_zvu.jpg

Gajdajunior
21-09-12, 20:13
Prasacko tebe mam rád ale ty si měl 2 šance a obě sis podělal a TyPe dostal permu jedinej Tupelko odolává :D Tak jako proč nezkusit když na to mám ? Prasacko mame ťa rádi :D

Gajdajunior
21-09-12, 20:13
Tak jsem první a originální, chtěl jsem to zkusit jake budou reakce, děkuji :)

znedlob
21-09-12, 20:15
Tak jsem první a originální, chtěl jsem to zkusit jake budou reakce, děkuji :)

Už vic jak 6 lidi to pred tebou zkouselo, takže první ani originální nejsi.

3k a Jerry
21-09-12, 20:21
Na spešl se nebere ani brát dlouho nebude tuto větu jsem už za měsíc použil hodněkrát a začínáte mě srát, ahoj ..

Gajdajunior
21-09-12, 20:45
Taky tě rád vidí Jerry, ale psal sem to pro to protože je to hrozný když tam nikdo neni a sou tam problemy což se mi ted deje čim dal vic.

3k a Jerry
21-09-12, 21:01
Cheatera poznám ale přece mužu vam poslat to demíčko budu se snažit jak jen to půjde.
Jo jako spešl hráč se ti to bude hodit ..

hfsaa
21-09-12, 21:20
Pro.

Asi si to zle pochopil.

Gajdajunior
21-09-12, 22:21
Díky moc Q. Cením si toho, mimochodem Jerry tech spešlů moc ubývá a admini nestíhaj hlídat všecko kolikrát napíšem a jeho odpověď zní, nemohu hlídat všechno, vím že i spešl se takto nežádá ale když sem tam tyto polední dny přišel nedalo se to vůbec. Admini už nestíhaj vše a já chci pomoct točit a pomáhat, vím že na to mám, ještě jednou díky Qcko.. Mimochodem když si tak vzpomenu tak aktivni spešl je tam jen Tupelo a Q... Punischera sem tam nevidel uz dost dlouho Rasta je tam jednou za uherák a hecctssik :) .. A admini maj i jine veci nastarosti ne jen hru. A fakt se to nestíhá proto sem to jsem napsal, je mi jedno co si o tom myslíš Jerry jsem rád že sem si prosadil svoje a řekl bych že mi dost lidí dá za pravdu. Peace !

Shinigami
21-09-12, 22:29
http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=23487 Chapu že je to demence, ale když Shinigami přejede 6 CT je to v pořádku, nic proti tobě Shini :)


Za toto by som ti ja nikdy ban nedal. Mal si proste smolu. :mml:

Gajdajunior
21-09-12, 22:34
Ano jo no, nevim proč to Jerry tak řešil ale tak aspon vím že to nebyl zas tak důležity ban takže by do rozhodování neměl tolik zasahovat, ale sranda byla Shini :)

Gajdajunior
21-09-12, 23:48
Jo jako spešl hráč se ti to bude hodit ..

Nevím jestli jsem to pochopil správně :)

Kuzli
22-09-12, 00:13
Si PanQo stejně jako moje máma...

Kuzli
22-09-12, 00:15
Taky tě rád vidí Jerry, ale psal sem to pro to protože je to hrozný když tam nikdo neni a sou tam problemy což se mi ted deje čim dal vic.

Promiň začla škola, a pouze jenom výuční list je promě víc než něajkej tardovanej Jb

Kuzli
22-09-12, 00:17
To jsem trochu nepochopil :D

Jestli si to nepochopil tak nejsi natolik inteligentní, aby si měl spešl :D

Gajdajunior
22-09-12, 00:27
No máš pravdu Kuzli, ale já mam furt času dost :)) Mimochodem dnes si to dost zabíjel s tvojí mamkou fakt sem se dost nasmál a to jakože dost, popravdě sem umíral smíchy pod židlí :D .. A pochopil jsem to jen nevim jestli ze správneho uhlu :D

Kuzli
22-09-12, 01:01
Nepodlejzej :D To máš fjan, protože kdo si počká, ten se dočka. Ale jestli nechceš čekat rok/dva tak radš i ani nežádej.

Piner
22-09-12, 01:26
Nauč se editovat kuzli, už vím proč máš 448 příspěvků, hh

Kuzli
22-09-12, 01:40
hh co je to edit?

3k a Jerry
22-09-12, 07:19
Tím sem chtěl říct že zkušeností s chytaní cheateru se ti jako spešl hráči budou určitě hodit ..
Jinak byli tu mnohem lepší zájemci o spešl než ty , můj názor když už si teda nepobral že se na spešl nebere ..
Až si uděláme čas tak protřídíme seznam a vyberem si nové ..

_AnGeL_
22-09-12, 11:47
Skús to v hre a nie na fóru.

Gajdajunior
22-09-12, 12:24
Kolikrát mám říkat že vím že se nežádá na forku, ale když sem viděl CT team který se zkládal z 6 lidi a tak obkolo byl simon ktery nemel MIC a totalni demence, neschopnost. Sám Kuzli říkal že na to ted nemá čas a já právě mám dost času, proto chci pomoct serveru kotelna

Gajdajunior
22-09-12, 12:25
Nepodlejzej :D To máš fjan, protože kdo si počká, ten se dočka. Ale jestli nechceš čekat rok/dva tak radš i ani nežádej.

Nepodlejzám. Řekl jsem ti pravdu, však si sám viděl že se tam smál každý a teď si ještě ukázal na tvojí mamku že je to Páánqo. Jen sem naznačil že to bylo opravdu směšne, jestli ti to přijde jako podlejzání, ignoruj tento komentář.

Gajdajunior
22-09-12, 12:28
Tím sem chtěl říct že zkušeností s chytaní cheateru se ti jako spešl hráči budou určitě hodit ..
Jinak byli tu mnohem lepší zájemci o spešl než ty , můj názor když už si teda nepobral že se na spešl nebere ..
Až si uděláme čas tak protřídíme seznam a vyberem si nové ..

Ano Jerry věřím tomu, ale i přesto je tam bordel. Přesto čekám na vyjádření i jinych lidí protože vím že ty mě zrovna nemusíš ale to je vedlejší. Furt bych tady chtěl počkat třeba na DeGeho, kona, Lazika, grEy, to je pár lidí od kterých bych moc rád slyšel jejich názor, Q už se vyjádřil. Vim ža Charon bude na stejne struně jako ty ale tak máš pravdu a já to respektuji, jen přesto čekám na ostatní lidi a že by možná vyjímka uvidime.

Prasacko
22-09-12, 12:29
hovori ti daco EDIT?

_AnGeL_
22-09-12, 14:46
Kolikrát mám říkat že vím že se nežádá na forku, ale když sem viděl CT team který se zkládal z 6 lidi a tak obkolo byl simon ktery nemel MIC a totalni demence, neschopnost. Sám Kuzli říkal že na to ted nemá čas a já právě mám dost času, proto chci pomoct serveru kotelna


Aj ja mám dosť času a čo, mam tiež požiadať o spešla??

Gajdajunior
22-09-12, 16:31
Aj ja mám dosť času a čo, mam tiež požiadať o spešla??

Nechci tě urážet ale ty.. nevim nevim, zkus to. A s tim že máš dost času moc tě na JB nevidim...

Gajdajunior
22-09-12, 16:46
No vidim že jediny kdo se vyjádřil byl Jerry s asi NE .. a Qcko s Pro.. Vím že se takto o spešl nežádá ale k současn situaci bych chtěl tedy pomoct, aspoň na vyzkoušení, nezklamu. Jak vidím tak se asi nic moc lidí nevyjádří, nebo můžu ještě počkat. Teď už jen čekám kdy Kotel napíše NE ať to nemusím pořád kontrolovat a jít si užívat zkaženeho JB. :devil2:

Prasacko
22-09-12, 17:14
Nechapes ze na forum sa neziada a pouzivaj ten posraty edit... Dajte spesla radsej dablici a ne tomu retardovy.

Giussepe
22-09-12, 18:29
nechápu, že se to tu rozrostlo na 3 stranky. normálně žádosti o spešla modi lockujou po dvou třech postech. Nevím, proč by tato měla být vyjímkou.

3k a Jerry
22-09-12, 18:30
No vidim že jediny kdo se vyjádřil byl Jerry s asi NE .. a Qcko s Pro.. Vím že se takto o spešl nežádá ale k současn situaci bych chtěl tedy pomoct, aspoň na vyzkoušení, nezklamu. Jak vidím tak se asi nic moc lidí nevyjádří, nebo můžu ještě počkat. Teď už jen čekám kdy Kotel napíše NE ať to nemusím pořád kontrolovat a jít si užívat zkaženeho JB. :devil2:

Kotel tyhle blbosti neřeší, na foru se o to nežádá a momentalne je nabor přerušen ako píše ten nademnou lock ..

Charon35
22-09-12, 22:38
Čo to tu ešte smrdí? Som 2 dni mimo netu a toto tu má 3 strany? To nikto nebol pri nete či čo? :D


Díky moc Q. Cením si toho, mimochodem Jerry tech spešlů moc ubývá a admini nestíhaj hlídat všecko kolikrát napíšem a jeho odpověď zní, nemohu hlídat všechno, vím že i spešl se takto nežádá ale když sem tam tyto polední dny přišel nedalo se to vůbec. Admini už nestíhaj vše a já chci pomoct točit a pomáhat, vím že na to mám, ještě jednou díky Qcko.. Mimochodem když si tak vzpomenu tak aktivni spešl je tam jen Tupelo a Q... Punischera sem tam nevidel uz dost dlouho Rasta je tam jednou za uherák a hecctssik :) .. A admini maj i jine veci nastarosti ne jen hru. A fakt se to nestíhá proto sem to jsem napsal, je mi jedno co si o tom myslíš Jerry jsem rád že sem si prosadil svoje a řekl bych že mi dost lidí dá za pravdu. Peace !

1. To by musel byť na každého hráča 1 admin, alebo spešl, aby sa dalo ustrážiť všetko.
2. Sú 3 JB. Ako vieš, že nehrajú na iných po iným nickom? Haluz čo. Dneska sa tak 1 nachytal, lebo som išiel na druhý JB pod iným nickom a dostal okrem zákazu aj banána za klamanie. Nevidíte všetkých všade, zmierte sa s tým.

Až také hrozné to nie je. Śú hluché medzery, keď nie je zrovna nikto online, ale to by sa mohlo stať, aj keby bolo 50 adminov len na JB. Za cca 20 minút som pobehal všetky JB, spravil BUBUBU a bol kľud. Ak sa niečo deje (ale nie blbosti ako 1 FK!!!!), tak zavolajte cez "!".

Gajdajunior
22-09-12, 22:43
Čo to tu ešte smrdí? Som 2 dni mimo netu a toto tu má 3 strany? To nikto nebol pri nete či čo? :D



1. To by musel byť na každého hráča 1 admin, alebo spešl, aby sa dalo ustrážiť všetko.
2. Sú 3 JB. Ako vieš, že nehrajú na iných po iným nickom? Haluz čo. Dneska sa tak 1 nachytal, lebo som išiel na druhý JB pod iným nickom a dostal okrem zákazu aj banána za klamanie. Nevidíte všetkých všade, zmierte sa s tým.

Až také hrozné to nie je. Śú hluché medzery, keď nie je zrovna nikto online, ale to by sa mohlo stať, aj keby bolo 50 adminov len na JB. Za cca 20 minút som pobehal všetky JB, spravil BUBUBU a bol kľud. Ak sa niečo deje (ale nie blbosti ako 1 FK!!!!), tak zavolajte cez "!".

Přes ! jsem volal už tolikrát a nikdo nepřišel a kraviny to nebyli. Kdyby si tam byl pod jiným nickom tak maj banán a nehrajou tak vesele dál. No vidim že asi Lock.

Charon35
22-09-12, 22:53
http://i114.photobucket.com/albums/n273/ARCADEGAMESWORLD/realgraphics/Funny-Images/Take-it-Easy-You-cant-change-World.gif

Spešl sa nenaberá cez fórum. Ty nebudeš výnimka. Ak si to zaslúžiš, dostaneš to. Teraz však nie.