PDA

Zobrazit normální verzi : žiadost o unban



Smith.
21-09-12, 20:52
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 40271)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Bunnyhop script'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Love
[AMXBANS] Tvuj nick: Love
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1289676444
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1289676444
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 62.197.226.122
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.197.226.122
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Raw
[AMXBANS] Server: Kotelna - Knife | csko.cz (1hp_final)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Zdravim chcel by som požiadat o unban...totiž žiadny bhop script som nemal...bhop som hraval davnejšie takže ho celkom dobre ovladam...neviem odkial to Raw zobral... ale nič som nemal ..vopred dakujem...

Raw
21-09-12, 20:58
Ahoj,
pozoroval jsem tě delší dobu, po upozornění na tebe, jsem natočil demo. Nezdáš se mi příliš čistý, knife server je nastavený na 10aa a tvůj bunny hop bez strafe, je dost podezřelý. Proberu to s ostatníma adminama a uvidíme, jak se shodnou. Zatím vydrž pokud jsem se spletl, nějak ti to vynahradím.

Hlavně se tady prosím vyhni spamování, může to trvat hodinu může to být den.

Smith.
21-09-12, 21:10
Poprosil by som o dodanie dema... na kotelne hrajem uz dlho a ty co ma poznaju ako Smith vedia ze pri bhope stale robim strafy...ako som už pisal davno som hral aj jump aj bhop a strafy ovladam. Kludne počkam...

Raw
21-09-12, 21:18
Bohužel, demo asi nebude přístupné veřejně, při zapnutí jsem omylem nevypnul nahrávání chatu a jsou tam soukromé věci adminů, nezlob se. Snad to pochopíš, ale pokud si čistý, dočkáš se brzy unbanu a potom ti vynahradím tvůj kompenzovaný čas. Hlavně se nesnaž obcházet ban, akorát by sis přitížil.

Bezdak
21-09-12, 21:28
Nic neni soukromýho, všechno je v chatlogu.

CRO
21-09-12, 21:55
Musím len povedať že Smith Bhop umí!! :D Videl som ho aj spectoval...

znedlob
21-09-12, 21:56
Musím len povedať že Smith Bhop umí!! :D Videl som ho aj spectoval...

To bohužel seznam nevi.

3k a Jerry
21-09-12, 21:58
Bohužel, demo asi nebude přístupné veřejně, při zapnutí jsem omylem nevypnul nahrávání chatu a jsou tam soukromé věci adminů, nezlob se.

To ste kecali o tom včem spíte nebo co ? Ja myslím že zas tak moc soukromého tam nebude ..

Smith.
21-09-12, 22:29
No...chtel bych to demo videt...a obchazet ban to fakt nebudu...jak rikam hram na kotelne už dlouho a bhop delam furt stejne a jeste se mi tohle nikdy nestalo tak mne to dost prekvapilo...dekuju kluci...

BiA Fz
21-09-12, 22:35
Demo sem viděl a vypadá to, jako bys skákal mezerníkem. V chatu se rozebírají intimní příčiny toho proč má Sedly v avataru Bulbasaura, takže se to sem fakt moc nehodí ;D Vyslovil jsem se pro unban, tady došlo dle mě k chybce; nu, chyby jsou znakem toho, že se člověk snaží. Bulbasaur je taky super, o tom žádná, jediný tu chyběl po Charmanderovi a Squirtlovi do party :D

Raw
21-09-12, 22:41
Tudíž vyřešeno, když to říká bia není o tom sporu :mml: Omlouvám se ti, pokud budeš chtít nějakou náhradu kontaktuj mě ve hře, můžeš se připojit.

Smith.
21-09-12, 23:04
No stava sa chapem...:D dik za unban keby som daco potreboval napisem ti...zatial cau :D

znedlob
22-09-12, 07:35
Demo sem viděl a vypadá to, jako bys skákal mezerníkem. V chatu se rozebírají intimní příčiny toho proč má Sedly v avataru Bulbasaura, takže se to sem fakt moc nehodí ;D Vyslovil jsem se pro unban, tady došlo dle mě k chybce; nu, chyby jsou znakem toho, že se člověk snaží. Bulbasaur je taky super, o tom žádná, jediný tu chyběl po Charmanderovi a Squirtlovi do party :D

Posli mi odkaz na demo do PM. Rad si poctu. Dik