PDA

Zobrazit normální verzi : this is the end.



Prasacko
22-09-12, 13:50
Definitívne Končím s CS a môžte ma zmazať aj z fóra. ( oslavujte )

ďakujem všetkým za strávené chvíle, zazil som tu vela srandy nabral vela skusenosti spoznal nových ľudí hlavne na JB tak dík všetkým :wink:

Ktorích som nejak urazil tak sa im ospravedlnujem.



Cya guys.

hfsaa
22-09-12, 13:52
hh

noirbun
22-09-12, 13:58
škoda no

3k a Jerry
22-09-12, 15:32
Nevydržíš bez cska ..

Piner
22-09-12, 17:35
Škoda že už nemáš spešla hehe

Prasacko
22-09-12, 17:46
Škoda že už nemáš spešla hehe

irónia alebo sarkazmus?

dEEEEEEEEEEL
22-09-12, 18:18
Teraz čakáš, že ti sem niekto napíše:

"OOOOOOOOOOOOOOO môj bože nechoď prosííííííííííííím, neopúštaj nás !!!! Bez teba tento portál zanikne!!!!!!!!!!!"

Alebo čo?

Leryx
22-09-12, 18:22
Lepší než se vytratit a nikomu o tom neříct...ehm Bezdak ehm...tak se do něj nenavážejte, každý normální člověk se s námi alespoň v admin foru loučí, prase má na nás taky možná dobré vzpomínky, tak proč ne? No měj se hezky, pamatuj na nás, i když si myslím, že nebudeš mít co dělat a zase se tu někdy ukážeš, čau :P

Piner
22-09-12, 18:22
Teraz čakáš, že ti sem niekto napíše:

"OOOOOOOOOOOOOOO môj bože nechoď prosííííííííííííím, neopúštaj nás !!!! Bez teba tento portál zanikne!!!!!!!!!!!"

Alebo čo?

Bohužel, jeho mozek je dost primitivní na to, aby si to nemyslel, heh.


irónia alebo sarkazmus?

What ? Vysvětli mi prosimtě rozdíl mezi ironíí a sarkazem.A kdyby si měl ještě spešla , tak se uvolní místo na spešla ( a kdo si myslí, že bych ho chtěl [ten spešl] tak ani náhodou)

Prasacko
22-09-12, 18:55
Teraz čakáš, že ti sem niekto napíše:

"OOOOOOOOOOOOOOO môj bože nechoď prosííííííííííííím, neopúštaj nás !!!! Bez teba tento portál zanikne!!!!!!!!!!!"

Alebo čo?

Toto som čakal ale 9 mesiacov hrania je dlha etapa zivota a poznal som tu dost vela ludi takze myslim si ze nie je odveci sa nejako rozlucit tak si to pekne precitaj a kludne kritizuj.

E: Neviem preco by som mal čakať že tu budu pisať ostaň keď to je moje rozhodnutiea chcel som sa len rozlucit
E: Bude my chybat hlavne ten stary dobry JB kde sme bola jedna velka banda a bola tam stale sranda ked hral este darko a dalsie legendy ( snad si na nich spominate )... Teraz to uz je len samy spam, nadavky, MFK....
E: Piner Sarkazmus a ironia je nieco ine..... trochu sa spametaj chlapce myslis si ze ked dostanes viac palcov hore jak ja tak si lepsi?

E: Irónia je posun významu, pri ktorom kladný výraz či súd má pejoratívny zmysel. Je to výrazový prostriedok, v ktorom sa realizuje komické. V širšom zmysle je irónia akýkoľvek jemný, zastretý výsmech či posmech.

Sarkazmus (gréc. sarkadzein - sekať do mäsa) je uštipačný, bezohľadný výsmech sprevádzaný cynickým autorským postojom.


Nejaký ten rozdielik tam je:)

Piner
22-09-12, 19:15
Toto som čakal ale 9 mesiacov hrania je dlha etapa zivota a poznal som tu dost vela ludi takze myslim si ze nie je odveci sa nejako rozlucit tak si to pekne precitaj a kludne kritizuj.

E: Neviem preco by som mal čakať že tu budu pisať ostaň keď to je moje rozhodnutiea chcel som sa len rozlucit
E: Bude my chybat hlavne ten stary dobry JB kde sme bola jedna velka banda a bola tam stale sranda ked hral este darko a dalsie legendy ( snad si na nich spominate )... Teraz to uz je len samy spam, nadavky, MFK....
E: Piner Sarkazmus a ironia je nieco ine..... trochu sa spametaj chlapce myslis si ze ked dostanes viac palcov hore jak ja tak si lepsi?

E: Irónia je posun významu, pri ktorom kladný výraz či súd má pejoratívny zmysel. Je to výrazový prostriedok, v ktorom sa realizuje komické. V širšom zmysle je irónia akýkoľvek jemný, zastretý výsmech či posmech.

Sarkazmus (gréc. sarkadzein - sekať do mäsa) je uštipačný, bezohľadný výsmech sprevádzaný cynickým autorským postojom.


Nejaký ten rozdielik tam je:)

Lol ? Prosimtě kde máš nějaký palce ? Pokud myslíš to, že mu tam napíšeš 3 slovnou odpověď tak WTF ? ... O tom vzpamatovávání se bys měl přemýšlet tky..

Jo, v tom s tebou souhlasím, ikdyž nevím či já sem "legenda" hehe.

Starý dobrý jail nebude už nikdy, taky proto jsem tak "mrzutý", jak mi na jailu říkají ( Když jsem tam ještě chodil)
Stále víc lidí mi píše, že jim chybí můj smích :D Ale to už zná tak max 10 lidí na tom JB.

ČAU PRASE !!!!!!!!!!

mrkev
22-09-12, 19:18
Serus stretneme sa na Rsku :D

Btw : Tiez mam pauzu z cskom lebo som do decembra mmb :D

Prasacko
22-09-12, 19:18
Piner no to si vystihol ja končím hlavne kôli jailu a myslim že aj ty si patril medzi tú bandu keď tam bola sranda a spoločne sme sa bavili:)

E: Mrkva napis mi nick na RS kludne do PM, mozno to zacnem hrat.

Piner
22-09-12, 19:38
Mohli by sme někdy dát allstars pokec na TSku :D

dEEEEEEEEEEL
22-09-12, 20:33
Toto som čakal ale 9 mesiacov hrania je dlha etapa zivota a poznal som tu dost vela ludi takze myslim si ze nie je odveci sa nejako rozlucit tak si to pekne precitaj a kludne kritizuj.

Ok. Však ja som sa iba pýtal :-)

SliZo
22-09-12, 21:07
Mej se prase!!!

LaMM3r
22-09-12, 22:13
Tak ahoj Pliasačko. GL :)

Charon35
22-09-12, 22:20
Ľudia odchádzajú a prichádzajú. Tak je to aj s JB. Hádam nečakáte, že tam bude hrať stále dokola 15 ľudí z "elity". Aj keď darko a spol...nvm kam niektorí zmizli.

Aj tak sa vrátiš, či už o mesiac, alebo o rok. Potom si pozri tento thread. ;)
http://files.sharenator.com/funny_dog_pictures_dog_sees_bacon_when_he_closes_h is_eyes_my_tribute_to_bacon-s500x666-78974-580.jpg

Radovan
22-09-12, 22:49
Čau ty špina!

Už sa tu neukazuj robíš kotelni hanbu.

ČAU!

Facened
23-09-12, 01:24
Ľudia odchádzajú a prichádzajú. Tak je to aj s JB. Hádam nečakáte, že tam bude hrať stále dokola 15 ľudí z "elity". Aj keď darko a spol...nvm kam niektorí zmizli.

Aj tak sa vrátiš, či už o mesiac, alebo o rok. Potom si pozri tento thread. ;)
http://files.sharenator.com/funny_dog_pictures_dog_sees_bacon_when_he_closes_h is_eyes_my_tribute_to_bacon-s500x666-78974-580.jpg

To mas pravdu ze prichadzaju a odchadzaju ale odchadzaju kvoli niecomu ja som ciez prestal hrat JB a to kvoli tym hlaskom co su u CT a vselijake mody sparta dalej tie farbycky a pod. dakedy to bolo super ziaden mod ale zae si vystihol to ze sa mozno vrati a s tým suhlasim lebo ked zacne hrat csko nikde to neni tak dobre ako tu a tým chcem povedat ze je to tu obycajne vsade vymyslaju blbosti ako je kup si VIP a mas ak+dgl a pod. proste same kraviny

Honey cocaine
23-09-12, 03:49
Škoda.
Měj se, hodně štěstí v realu.

Prasacko
23-09-12, 09:03
Viac kyslíku pre všetkých, yes!

Dlho očakávaný post bukvatyra sa naplnil!

Slunicko
23-09-12, 09:11
Bad boysi ser na to trolit nikoho neumis
a jinak prase ty to nevydrzis ani 14 dni bez cska :D
Jinak nvm kdo jinej by me mohl tk srat na COD z mikrakem :D tk se vrat cekam na tebe za tyden do ty doby cus

e:A to ze tu hrajes 9 mesicu to neni dlouha etapa jak tu pises napr. Ja tu hraju myslim uz to bude neco kolem 2,5 roku a csko jako takove uz to bude 5 let co hraju a nelituju toho proste je to stylova hra a dokaze te zabavit na dlouhou dobu koukni treba na 514pro ten hraje jiz 12 let nebo silve tky hraje myslim pres 10 let a podle aktivity kterou doposud maji bych nerekl ze toho litujou..tkze z 9 mesici se tu nevytahuj :D opravdu to neni dlouha doba i v pomeru s tvojim vekem to neni moc..

Prasacko
23-09-12, 09:14
Nepovedal si náhodou, že už končíš?

Mamka mi nezakazala internet len tu krvavú hru co sa vola counter strike:(

E: Pojdem s WH na GS ich trochu potrolit ( ale neviem ci tam nemam uz permu ) :D
E: Je to len hra... a jailbreak je o inom nez strielacie servery.

Kazki
23-09-12, 10:00
Par krat si ma strasne nasral, hlavne to nadavanie do mikraku, ale niesom charakter, ktory by sa furt hneval, prajem ti vsetko dobre do zivota :-)

Milk
23-09-12, 10:35
Měj se, ale aŤ Tě tu za týden vidím, porotže bez cska nevydrží nikdo. :)

spq
23-09-12, 12:41
Poslední dobou si mě sral blbýma kecama, né jen ty, ale nekdy jsi byl v pohode, čau.

DarkAspecT
23-09-12, 13:06
Myslím si,že každej zná současnej jail a ví,že už nikdy nebude to co býval za časú svacinare,lammera,logica,darka.To je také jeden z důvodů proč už na jail moc těch fun hráčů nechodí,teď jde každému T jen o fragy a ne o hry.Ŕíkám to stále jail je fun mód aale to co z něho někteří udělali nemá obdoby.Prase sranda s tebou byla,do dob než si dostal spešl,ale to se myslím stalo s každým.No nic měj se.

grEy
23-09-12, 13:08
Pokial budu stale odchadzat ti lepsi a rozumnejsi hraci je jasne, ze to nebude to, co to byvalo.

cibik
23-09-12, 13:13
"OOOOOOOOOOOOOOO môj bože nechoď prosííííííííííííím, neopúštaj nás !!!! Bez teba tento portál zanikne!!!!!!!!!!!"

Prasacko
23-09-12, 14:47
Premna uz to stratilo zmysel... dobry hraci tam nehraju aktivne a uz ma to ani moc nebavi, dik všetkym za nazory aj mojich haterov ktorych je hojne:)

E: Spq ale ten tancek nema chybu:D však ty vieš

znedlob
23-09-12, 14:57
Měj se čuně.

vedouci venny
23-09-12, 15:24
E: Pojdem s WH na GS ich trochu potrolit ( ale neviem ci tam nemam uz permu ) :D


Haha to fakt hust1 sy strasni panQo kdis to urobyz

Tupelko
23-09-12, 16:51
Ahoj prasačko :)

Charon35
23-09-12, 18:48
Myslím si,že každej zná současnej jail a ví,že už nikdy nebude to co býval za časú svacinare,lammera,logica,darka.To je také jeden z důvodů proč už na jail moc těch fun hráčů nechodí,teď jde každému T jen o fragy a ne o hry.Ŕíkám to stále jail je fun mód aale to co z něho někteří udělali nemá obdoby.Prase sranda s tebou byla,do dob než si dostal spešl,ale to se myslím stalo s každým.No nic měj se.

1. Hádam ste nečakali, že tam tí hráči budú hrať stále. CSKO nie je len JB.
2. Sú 3 JB servery. Len totálne tupé decko si môže myslieť, že na každom to bude také "vtipné" ako to bolo za starých čias. Jedine naklonovať tých, čo tam hrávali kedysi. Skúste to, mne to nejde.
3. Asi CT, nie T. CT ide viac o fragy ako o hru.

Sa už zobudte pre boha. Ani na classiku niesú tí ľudia, čo tam hrávali kedysi. Ani nastavenie nie je to čo bývalo kedysi. Stále len plačete aké to tam je na kok, ale prečo to tam asi tak je? Kvôli hráčom a tomu, že aj VY sami sa meníte. Ale to je vlastne škoda písať, lebo vám to aj tak nedojde. Stačí vám jedna teória, ktorej sa držíte, že na JB je proste ZLE a aj keby ste mali zlaté prasa na JB, tak to bude proste ZLE.

Lynviy
23-09-12, 19:58
Čau prase.


1. Hádam ste nečakali, že tam tí hráči budú hrať stále. CSKO nie je len JB.
2. Sú 3 JB servery. Len totálne tupé decko si môže myslieť, že na každom to bude také "vtipné" ako to bolo za starých čias. Jedine naklonovať tých, čo tam hrávali kedysi. Skúste to, mne to nejde.
3. Asi CT, nie T. CT ide viac o fragy ako o hru.

Sa už zobudte pre boha. Ani na classiku niesú tí ľudia, čo tam hrávali kedysi. Ani nastavenie nie je to čo bývalo kedysi. Stále len plačete aké to tam je na kok, ale prečo to tam asi tak je? Kvôli hráčom a tomu, že aj VY sami sa meníte. Ale to je vlastne škoda písať, lebo vám to aj tak nedojde. Stačí vám jedna teória, ktorej sa držíte, že na JB je proste ZLE a aj keby ste mali zlaté prasa na JB, tak to bude proste ZLE.

CT i T de jenom o fragy a prostě jenom se zabíjet navzájem jako na classicu. Na JB je zle, ale musíš sám uznat, že dřív to tam bylo mnohem lepší.

Amazing-Zajic
23-09-12, 20:02
Měj se..

Slunicko
23-09-12, 20:07
Ja na jailu nebyl uz pres rok tu na kotelne kvuli dementum jako raimer apod. U ct pomalu samej fakan co maj jeste mlicne zuby mozna ani ty ne
a get stope z kazdeho modu co je pro zabavu se drive ci pozdeji stane frags hunters mod proste pakarna stejne toto proste uz neni cs csko jako takove je o strileni a myslim si ze mody jako jb zm a co ja vim co jeste tu hru proste nici a neni to co byvalo i kdyz tam obcas je sranda kdyz se sejde dobra parta.

LaMM3r
23-09-12, 20:21
Raimer bol v poho. Aspoň sme sa zasmiali. :D

Sometypes
23-09-12, 21:21
Čau tučné prase.. snad někdy.. ale nevěřím, že končíš

Revanol
23-09-12, 21:29
on je chudé prasa

Leryx
23-09-12, 22:19
Raimer bol v poho. Aspoň sme sa zasmiali. :D
Joo Raimer, na tom jsem se učil používat ban menu :D

Charon35
23-09-12, 22:59
Čau prase.



CT i T de jenom o fragy a prostě jenom se zabíjet navzájem jako na classicu. Na JB je zle, ale musíš sám uznat, že dřív to tam bylo mnohem lepší.
Neporovnávaj SDi z 1996 a TDCi z 2005. Vtedy to bolo o 1 servery, kde bolo max 20-32 hráčov (tusim). Prešlo to vývojom, každému sa to páčiť nemusí. Už som sa vyjdaril vyššie. Naklonujte tých 5 normálnych čo tam bolo a rád ich uvítam na každom JB servery. Alebo si to choďte vyskúšať inde a dolezete sem naspäť. Nebudete prvý ani posledný.

noirbun
28-10-12, 21:08
Prasa sa vrátilo... Lock

Charon35
28-10-12, 21:36
Prasa sa vrátilo... Lock

Prasa sa vrátilo... Ban

hh

kono159
14-11-12, 19:40
Slaninu si tu nechal?

hfsaa
27-02-13, 17:03
Prasa sa už nikdy nevráti :-( Lock. Prepáč ZJEBUS že otváram starý thread :-(

vedouci venny
27-02-13, 17:51
Prasa sa už nikdy nevráti :-( Lock. Prepáč ZJEBUS že otváram starý thread :-(

Na jatkách?

hfsaa
27-02-13, 17:55
Na jatkách? Jo

vedouci venny
27-02-13, 18:07
V klidu zitra zajdu pro nej

hfsaa
27-02-13, 18:08
Bude rád

D!!!!n3r [MaMLas] :x
27-02-13, 18:12
prasa sa už nikdy nevráti :-( lock. Prepáč zjebus že otváram starý thread :-(
:d :d :ds:d:as:das:d:as:da:sd:as:das:das::das

Kroxy
27-02-13, 18:32
Ono to říkalo hodně lidí "že ano Q" :)

hfsaa
27-02-13, 18:39
Ono to říkalo hodně lidí "že ano Q" :) Nie tak verejne

Kroxy
27-02-13, 18:44
Nie tak verejne

Neboj :D