PDA

Zobrazit normální verzi : Itemy



Vladooter
23-09-12, 11:21
Chcel by som len upozorinť ,že nejaké itemy nejdú ako majú jeden z mnoha je možno aj AWP Sniper už viac krat sa mi stalo, že som hrača nezabil na jednu ranu. Je to preto, že sa učinok itemu odraža inym itemom ?

kashpi
23-09-12, 11:57
pokud vím, tak je item co blokuje všechny schopnosti ostatních itemů...teda aspon tam byl :D

Bezdak
23-09-12, 11:58
Jo jo.. myslim že nano vesta se tomu nadává.

ProXy :)
24-09-12, 15:25
kapitánův notes ne? NEJLEPŠÍ VĚCIČKA :OOOO

caHor
29-12-12, 20:45
Ahojte. Nechcem zakládať nový topiC, tak to dávam sem..
Mohli by ste vymazať item Palebna Podpora?
Je to podľa mňa na nič, keď má Fire Support 4 rakety, alebo Sapper 2 miny a 2 rakety..
Buď ho vymazať, alebo zákazať ich týmto classám..
Veď obidve classy sú o fulloute, keď budú mať rakety, tak sú nezničitelné...

Kiksi
30-12-12, 10:58
To je taky pravda, když sapper má 2 miny a ještě ktomu dostane 2 rakety pff.. např. já (comando) mám proti němu asi 1% šanci na kill a to je i i jiných classach

Takže souhlasím s caHorem, buď zakázat tímto classam, nebo doopravdy zrušit.

caHor
30-12-12, 12:14
No ja neviem, či je to možné zakázať..
Ale radšej by som bol za zmazanie... A nie som jediný...

Mr.Predator
09-01-13, 18:27
Z mojej skúsenosti nefunguje SWAT šťít a nanovesta a pri demoličných nástrojoch sa dosť často stáva, že nedostanete dynamit. AWP sniper funguje určite. Prípadne zvyknem mať taký problém s itemami, že dostanem aj štyrikrát posebe ten istý nanic item :D.

caHor
09-01-13, 19:19
Mr.Predator to je o náhode.. Podľa mna to je urobené tak, že na ziskanie lepsich itemov mame nizsiu sancu ako na ziskanie horsich..
btw. chcem aby sa vyjadril Kotel

Mr.Predator
09-01-13, 19:49
Áno určite je to tak spravené veď koľko krát dostaneš platinky a koľko krát dáku vestu? :D Ale predsa len aby som dostal 4krát po sebe rangerky(dosť vzácny item) keď hrám na office za T tak to neverím, že je náhoda :D. Napríklad som dostal aj 3krát po sebe generálovho tajomníka :D.