PDA

Zobrazit normální verzi : Kroky, dust2, money, nominations



ViRPo
23-09-12, 14:26
Caute

Mam 4 navrhy a 2 z toho su mozno pripomienky... to je jedno

V info o furienovi je, ze furiena nepocut... ked vsak ide z vody/do vody/cez vodu (neviem presne, ako to funguje, ale zvuk voda vyda urcite, ked z nej niekto vyjde) tak furiena pocut... preco?

Na furienoch su mapy de_dust2, de_dust2_2006 a de_dust2_urban
Preco je tam dust2 tri krat? Rozumiem, ze su trocha ine, ale aj tak CT maju vpodstate na vsetkych troch rovnake miesta na kempenie, ktore aj vyuzivaju rovnako... Ja preto dust2 neznasam, no takto sa kludne moze stat, ze dust2 bude 3 krat po sebe, pricom ine mapy maju obmedzenie na opakovanie sa

Ked vyhram kolo, dostanem viac money, ked prehram kolo, dostanem menej money, ked je vsak vymena a vyhram kolo, dostanem menej money... to by sa mohlo hadam opravit?

A nakoniec nominovanie... mozno daco podobne je na viacerych servroch, nie len na furienovi
Niekedy ked chcem nominovat mapu, nemozem, pretoze som uz nejaku zevraj nominoval, v nominations som ja uvedeny pri nejakej mape, no pritom som ju fakt nenominoval... fix?

S laskou, ViRPo

ViRPo
23-09-12, 14:46
Este pridam...

Reconnect
Ked si to rushnem alebo si to na mna niekto rushne a zomriem a dam reconnect, mozem hrat dalej... raz sa mi tak podarilo zabit toho, co ma zabil

marsoun
23-09-12, 17:59
1. rok to tak je a nikoho to netrápilo.

ViRPo
23-09-12, 20:36
1. rok to tak je a nikoho to netrápilo.

A to myslis teraz na ktoru z tych 5 pripomienok? Aj si si to cele precital?
A ked je niekde chyba (pricom aspon 2 z tych veci, co som spomenul su neumyselne chyby) tak je fajn ju tam nechat, ak na nu nikto neupozorni?
Kolko ludi z furienu je podla teba na fore a kolko ludi z furienu, co je na fore je ochotny napisat o tom na fore?

o_O

ViRPo
07-10-12, 00:55
Dalsia vec
Mapa trva 40 minut, rock the voteovat sa da poslednych 10... realne teda pride rock the vote tak 4 minuty pred koncom mapy, ked to uz naozaj nema velky vyznam
Preco je tam taky dlhy restrict na RTV? Predsa to takto totalne straca vyznam celeho RTV systemu... ze ked nejaki chytraci odhlasuju de_train, vedia ho odhlasovat...
Navrhol by som zmenit to, ze prvych 10 minut sa akorat RTV neda dat... 30 vobec nie je rozumne

I-Mouse
07-10-12, 10:19
K nominovaniu. Ked nekdo nominuje mapu, a odpoji sa, automaticky nominaciu presunie na ineho hraca na serveri ak dobre viem.

QyXo
10-10-12, 17:22
K tomu RTV by som sa pridal tiež mi vadí, že sa dá votovať posledných 10min. + to, že keď je tam neaká mapa ako de_hell ...a pod. ľudia jednoducho odchádzajú zo servera- nemajú možnosť meniť...a 4 serveri su plné....a ešte mne osobne sa de_dustky páčia...a myslím si, že su to najhranejšie mapy....:)....a k tomu,že nemôžem votovať mapu ktorá sa hrala pred 4 kolami...nemyslím si, že keď ľudia chcú dustky...a de_dust_2 sa hrala pred 4 kolami...nemôžem si ju zahrať aj teraz. :)

kashpi
10-10-12, 18:59
S tou vodou je to proste bug cska, napis na vslve treba to po 13 letech opravi. Dela to i kdyz walkujes kdekoli jinde, neni to bug furiena.
S tema penezma to je tak ze presouvani se uskutecni tak ze te to presune predckoncemckola a tim padem si na novy kolo na trane ktera prohla, dela ti i PTB

Aspir3
13-10-12, 10:26
Já jsem hrál na furienech cca 3 měsíce a nějak mi to nevadilo,a ještě nikdy se mi nestalo že byly po sobě Dust2,Dust2Urban a Dust2_2006...souhlasim akorat s tim rtv že by bylo po 20 minutach ne po 10...

DarwiN
07-11-12, 21:39
Ne lebo potom by to nekomu neslo a nekomu slo a ked sa vam nedari/z vlastnej skusenosti viem/ ze automaticky dam RTV a to by sa potm menila mapa kazdych 20 očom by to bolo? :)

ViRPo
11-07-13, 02:07
to by sa realne podla mna nestalo a ked tam prida mapa ako Dinaunion, mozu sa vsetci tak akorat odpojit... je to IMHO v zaujme kotelny