PDA

Zobrazit normální verzi : Unban na MC



buday157
23-09-12, 14:22
Žádám o unban na MC ...
Měl jsem krump s účinosti +2 a sekalo se mi to .. tak jsem klikal protože jsem měl nervy.

Nick na MC: buday157
IP: 88.102.235.193

Slunicko
23-09-12, 14:23
kolik kostiček si zničil?

buday157
23-09-12, 14:28
1-3 nejsem si teď jistej

Slunicko
23-09-12, 14:31
myslím si že za jednu malou blbou kostičku ban na 3 dny je přehnané a vím z vlastní zkušenosti že když maš na krumpu eff. tak to de hoodně rychle a já když du tk tky držim levé tlačítko myši skáču a běham tkže já bych byl pro uban

znedlob
23-09-12, 14:53
myslím si že za jednu malou blbou kostičku ban na 3 dny je přehnané a vím z vlastní zkušenosti že když maš na krumpu eff. tak to de hoodně rychle a já když du tk tky držim levé tlačítko myši skáču a běham tkže já bych byl pro uban

Tohle by mohl říct každej. Chodník byl děravej na více místech, tak sis řekl, že si taky vezmeš nějakou trofej.
Pokud máš nervy tak se jdi léčit.

Slunicko
23-09-12, 14:54
ty se pudeš léčit až s tebou skončim jestli tu budeš mlejt takový píčov*** vole
toto se muže stát komukoliv a neříkej že ne
jinak má semnou resku a máme generátor na písek tudíž nechápu k čemu by mu byl jeden blbej sandstone tkže toto je hlavní argument a určitě to schválně neudělal

BiA Fz
23-09-12, 15:04
já když du tk tky držim levé tlačítko myši skáču a běham :DDDD


toto se muže stát komukoliv a neříkej že ne může, ale když se to stane, tak by to měl po sobě opravit :))

znedlob
23-09-12, 15:05
ty se pudeš léčit až s tebou skončim jestli tu budeš mlejt takový píčov*** vole
toto se muže stát komukoliv a neříkej že ne
jinak má semnou resku a máme generátor na písek tudíž nechápu k čemu by mu byl jeden blbej sandstone tkže toto je hlavní argument a určitě to schválně neudělal

Bojim, bojim. Když máte tolik písku, tak proč tu díru nezadělal?

Slunicko
23-09-12, 15:06
:DDDD

může, ale když se to stane, tak by to měl po sobě opravit :))
to je pravda nevím jak to bylo ale schválně to neudělal je to i muj kámoš z realu známe se od 4 let a vím že toto nedělá hráli jsme už na spousta serverech a nikdy se mu to nestalo + jak jsem psal ten generátor tak mu to promintě pro tentokrát

Slunicko
23-09-12, 15:07
Bojim, bojim. Když máte tolik písku, tak proč tu díru nezadělal?
já to tak nemyslel toto sem např. tky napsal z nervů kvůli tomu jak si psal di se léčit ještě řekni že ty si nikdy neměl nervy
sry za 2 posty za sebou nedošlo mi to..

a jestly de jen o to tk toho sandu vám dam kolik chcete klidně udělam i ten chodník odznovu(ironie) ale klidně celý ten chodník opravím

buday157
23-09-12, 18:52
Můžu se dozvědět rozhodnutí ?

Slunicko
23-09-12, 19:23
Toto je dost trapne

edit:1 kostka a vystrikany jak kdyby ukradl mount everest plnej dia voe se uvedomte uz

rikal ze mel lagg a klikal u toho bezel tudiz to nemusel ani vedet

bud kurva aspon spravedlivej vole, kdyz ti tamten sulin rozgriefoval pulku event haly vole tk si ho to nechal jen opravit protoze on je tvuj nafetovanej kamos voe tady nekdo vydrbe jeden sandstone kteryho mimochodem bez prace muze mit kolik chce a uz ma ban se vzpamatuj proti tobe nic nemam ale bud trochu soudnej

jak za komunistu voe ten nam praska ten je v pohode/ten nas nema rad toho zavrem..

on se vam tu vlastne omluvi za kosticku a ty ho posles do prdele jinak on me privedl k kotelne tkze tu hraje o dost dyl jak ja a za tu dobu nedostal jedinej ban tkze vidis ze to neni zadny kripl k tomu bys mohl prihlidnout a myslim tim MC tk CS

Slunicko
24-09-12, 19:46
Mohl by ses nad tim jeste zamyslet vojto? Me treba doma ucili ze je slusnost odpovedet a myslim si ze by to bylo vhodne i v tomto pripade.

dekuju!

e: A neresim to ani tak kvuli tomu ze je to jeden z mych nej kamosu ale kvuli tvoji nulovy spravedlivosti jak uz jsem psal hore

+http://csko.cz/forum/showthread.php?10116-Kradeni-blok%C3%85%C2%AF&p=122123#post122123

ani bot ktery pevne verim ze ma zkusenosti s minecraftem jak hernim tak spravnim tk by to nebanoval jenom vojta proste musi byt mistr bombastic a banovat za 1 kosticku slozenou z pisku ktery tvori 2/4 mapy it's a crazy and los dementos.....ban mu zejtra konci ale ty uz si prosimte so pusy neber slovo spravedlnost nebo slusnost jak si psal o 3 radky vis vole sis popletl asi z jinym slovem nebo sis prehodil pismenka kazdopadne mc admin team je slozen z dobrych adminu tusim ze tam si jen ty nechapu proc nedostal prava bad boys ten aspon nedela rozdili a jede na kazdyho stejne.
Tkze priste mysli ty looser a kdyz uz tk na vsechny stejne.
Myslim ze lock takove trochu nervni tema toto..

znedlob
24-09-12, 21:41
Je to jeho blbost, že běžel po chodníku a při tom klikal levým tlačítkem. Kdyby nebyl nerv, tak by se to nestalo.
The end. clock.


Mohl by ses nad tim jeste zamyslet vojto? Me treba doma ucili ze je slusnost odpovedet a myslim si ze by to bylo vhodne i v tomto pripade.

dekuju!

e: A neresim to ani tak kvuli tomu ze je to jeden z mych nej kamosu ale kvuli tvoji nulovy spravedlivosti jak uz jsem psal hore

+http://csko.cz/forum/showthread.php?10116-Kradeni-blok%C3%85%C2%AF&p=122123#post122123

ani bot ktery pevne verim ze ma zkusenosti s minecraftem jak hernim tak spravnim tk by to nebanoval jenom vojta proste musi byt mistr bombastic a banovat za 1 kosticku slozenou z pisku ktery tvori 2/4 mapy it's a crazy and los dementos.....ban mu zejtra konci ale ty uz si prosimte so pusy neber slovo spravedlnost nebo slusnost jak si psal o 3 radky vis vole sis popletl asi z jinym slovem nebo sis prehodil pismenka kazdopadne mc admin team je slozen z dobrych adminu tusim ze tam si jen ty nechapu proc nedostal prava bad boys ten aspon nedela rozdili a jede na kazdyho stejne.
Tkze priste mysli ty looser a kdyz uz tk na vsechny stejne.
Myslim ze lock takove trochu nervni tema toto..

Protože je "odlišný".

Slunicko
25-09-12, 08:39
Ne on mel lagg z toho mel nervy ze se mu to seklo tk proto klikal a tak znicil tu kostku.

deathface
25-09-12, 09:48
jsem pro UB
a sedly se nepo..r z toho že ti zničil 1kostku omg.

Slunicko
25-09-12, 18:01
o unban už nejde myslím že už ban nemá ale de mi o tu spravedlivost myslím si že by admin měl mít důvěru ostatních hráčů a po tomto si to u mě vojta dost posral i když vím že ho to nezajímá ale mohl by se nad tím zamyslet...A pak ještě v nejlepším případě se vytratí jak muška a ani neodepíše prostě chování admina jak má být..

Piner
25-09-12, 18:05
Jasně, tak já si půjčím pár kostek diabloků, co ty na to ? ...
Čum trochu co tu píšeš, to je jako " VEMTE SI MŮJ CHODNÍK Z DIA BLOKŮ, KDYŽ SI KAŽDEJ VEME 1 KOSTKU, BAN NEBUDE"...

Slunicko
25-09-12, 18:08
byl to sandstone celkem stupidní post nepiš díky
poslední dobou seš nákej moc chytrej dřív ses mi líbil víc
a neudělal to schválně odůvodnil to a vojta ho poslal do prdele o to mi tu celou dobu de

Celou dobu bych tu chtěl vidět post od nikoho z výše postavených aby mu to někdo vysvětlil...Tohle mohl napsat každý ale když za 5 let neměl na tomto ani jiném portálu jiný prohřešek jemu bych to věřil

znedlob
25-09-12, 18:31
Slunicko má pravdu, sedly hlási každý strom, na ktorom po vyrúbaní nechal niekto 2 bloky listov. Dýchaj.

Sereš si do huby. Já takovéhle blbosti neřešim. Když budu mít chodník z obyč kamene, přijde 100 lidí a každej si veme jeden blok. Žádnej ban nebude? Náhrada? Taky žádná.
Vám se to nelíbí, protože si chcete nahrabat co nejvíc alias badboys.


jsem pro UB
a sedly se nepo..r z toho že ti zničil 1kostku omg.

http://www.youtube.com/watch?v=oPAhJLbwtAo&t=58s

Slunicko
25-09-12, 18:33
říkám ti že máme v resce prakticky v našem skladu co mam s budayem generátor písku z kterýho si sandu muže udělat tisíce prostě to neudělal schválně chápeš to?

znedlob
25-09-12, 18:37
říkám ti že máme v resce prakticky v našem skladu co mam s budayem generátor písku z kterýho si sandu muže udělat tisíce prostě to neudělal schválně chápeš to?

Já to chápu už od samého začátku, jenom ty tu musíš pořád spamovat.

Slunicko
25-09-12, 18:38
já tu nespamuju de mi o to at si to uvědomí vojta a neposílá ho do prdele když se mu tu příde omluvit za jednu blbou kostičku složenou že 4 písků a nevím jestli věděl že či to udělal nebo ne ale schválně na 100 pro o to mi tu de a ještě mu tu napíše že může 3 dny přemýšlet o tom co je správné....
a dobrý už LOCK a jestli bude někdo tak ochotný a smaže mi tu všechny moje příspěvky protože toto je fakt jak posthunt..

pinere kurva neser do p*či tenhle thread tu je o ničem jiném nebudu se tu s tebou hádat svůj účet si klidně smaž si mi u prdele a když k tomu nemáš co víc říct než t tvoje blbý kecy tk di psát jinam děkuju

Piner
25-09-12, 18:40
byl to sandstone celkem stupidní post nepiš díky
poslední dobou seš nákej moc chytrej dřív ses mi líbil víc
a neudělal to schválně odůvodnil to a vojta ho poslal do prdele o to mi tu celou dobu de

Celou dobu bych tu chtěl vidět post od nikoho z výše postavených aby mu to někdo vysvětlil...Tohle mohl napsat každý ale když za 5 let neměl na tomto ani jiném portálu jiný prohřešek jemu bych to věřil

Celkem dementní účet, zrušit. Díky