PDA

Zobrazit normální verzi : Štíty a brokovnice



Libovej_Tukan
24-09-12, 11:34
Ahoj,

navrhuju zakázat štíty, a nedávat zpočátku brokovnici.

Charon35
24-09-12, 11:39
Dôvod?

Libovej_Tukan
24-09-12, 11:46
Štíty dle mě kazí hru a brokovnice je úplně zbytečná, vadí mě ji pořád odhazovat. Já naopak nevidím důvod pro existenci obojí z těchto věcí.

Spawn protection funguje imho sama o sobě až příliš dobře (kor když je debilně umístěná vlajka na dohled ze spawnu), potencioální obranná funkce brokovnice pro mě tímto padá, na dálku střílí hůř jak glock. Místo brokny bych ze startu třeba dával automaticky glock i USP (když už - nevím proč - se mají měnit 'defaultní' pravidla pro CSko).

Štít je dobrý for fun, ale bohužel kazí hru. Kdyby měl každý tým jeden štít automaticky, a hráli by s ním jako týmy proti sobě cooperativně - OK, chápu. Ale když ho koupí jen jeden a pro ostatní (tam se počítám) je to pod úroveň, hra je pak trochu jinde. Nebo když si štít koupí 6 lidí. Pro mě to už pak není CSko.. Nebaví mě čekat až se sralboš odkryje :)

Charon35
24-09-12, 12:07
Tak napr. na inferne a podobných mapách je dobrá aj brokajda. Hlavne v baráku. Neviem, ale mne to vôbec nevadí. Proti štítu je najlepší knife. Navyše 90% ľudí čo má štít, ani nevie s ním robiť takže sa dajú vcelku ľahko zabiť.

Libovej_Tukan
24-09-12, 12:22
Tak napr. na inferne a podobných mapách je dobrá aj brokajda. Hlavne v baráku.
Dobře, to ti neberu, ale co ti brání si ji koupit? Mě se zdá lepší glock na burst, ale to je každého věc. Já mám třeba rád Famas, ale nechci, aby byl automaticky zpočátku :)

Charon35
24-09-12, 12:51
Dobře, to ti neberu, ale co ti brání si ji koupit? Mě se zdá lepší glock na burst, ale to je každého věc. Já mám třeba rád Famas, ale nechci, aby byl automaticky zpočátku :)

Ale aspoň máš nejakú primary weapon. Mp5 by bolo moc a mať len usp/glock by bolo málo. Sú tam nováčikovia, čo sú radi, že niečo trafia s brokajdou na meter. Daj im iba glock a prestanú tam hrať. A 2 sekundari weapon by bolo tiež proti "deafult csku" ako ty píšeš. :)

deathface
24-09-12, 14:11
štít dle mě dost przní hru, 1ct si koupí štít, klekne si do rohu a je nesmrtelnej.Brokády bych nechal, osobně mi nevadí.

Charon35
24-09-12, 14:17
štít dle mě dost przní hru, 1ct si koupí štít, klekne si do rohu a je nesmrtelnej.Brokády bych nechal, osobně mi nevadí.

Strielam, strielam, kryje sa, strielam bežím k nemu, knife, sek, je mŕtvy. O.O

Libovej_Tukan
24-09-12, 20:28
jo, ale nez k nemu dobehnes jsi vulnerable ze vsech smeru pro jeho kolegy.

Aspir3
19-11-12, 21:42
štít stojí 10000,- a mám za to že 20 adrenalinů? Myslim že někdo kdo s tim neumí si to nekoupí...

3k a Jerry
19-11-12, 22:07
Nevím co tolik řešíte ze štíty ako píše Ch35 , tak vetšina hraču jsou taci antitalenti že zavřou štít a stojíjou na místě a vy jen dojdete a dáte mu nožem.

Mars
19-11-12, 22:22
To jo napises 1.kratkou vetu a myslis ze z toho neco bude a kdyby nebyly brokovnice tak co by bylo na spawnu za zbran napr.tebe nekdo zabije a ty se spawnes u vlajky(enom u nekterych map) cekaji tam 2 hrace s m4(v rohu skovani)ty je uvidis po 5ti sekundach a mas brokovnici,bud jim uberes nebo je zabijes.Stity,proti nic nemám.

Slab the Killer
28-12-12, 20:06
Podle mě by se to mělo vrátit do starejch kolejí. 1.-Nechat glocky a m3. USP-čko je moc dobrý. :)
A ten štít, nikdy by vám neměl dělat problém, stačí střelit nepřítele do nohou (nejlepší to je m3) a on po chvíli umře... a když klečí tak po něm hodit granát.
Je to zbytečný dávat na začátek ty uzi-guns, pak ve hře ztrácí na váze.
------------------------------------------
PS:Pár nových mapek by neuškodilo. :D

brat brata
16-01-13, 17:12
Dobře, to ti neberu, ale co ti brání si ji koupit? Mě se zdá lepší glock na burst, ale to je každého věc.
glock na burste je uplne mimo a este k tomu je tak aj podla mna slabsi ako na automate

Charon35
16-01-13, 19:48
glock na burste je uplne mimo a este k tomu je tak aj podla mna slabsi ako na automate
Glock nemá automat. Single, alebo burst. Keď to vieš s burstom, je to na blízko dobrá zbraň. Ale to asj USP.

caHor
16-01-13, 19:57
ak hravas s glockom, tak behaj okolo nepriatela a on ta tazko trafi... daj si na single a klikaj a uklikaj ho k smrti.. Ak vies hrat na burst, co ja neviem, ale pozeral som zopar dem
tak je to fakt dobra zbran.. dovolim si povedat ze aj lepsia ako usp..
k brokovniciam a uzigunu: Podla mna ich nechajte.. Ak sa spawnete napr. na d2 za CT a nejaky skilla to rushuje s m4/ak a pribehne na spawn, tak s usp mas malu sancu ked zacne fulloutit... (vacsinou) ak mas brokovku tak do neho strelis, vytiahnes usp a ho zabijes nie? to iste s tym "pluvatkom" co dostaneme bud brokovnicu alebo tu TEC ci co to je..
Zafullouti a vytiahni pistol... Nie je to zbytocne..

Crazyk
01-03-13, 16:29
Zrušte ty štíty! Uplně to kazí pointu CTF! Brokovnice nevadí, ale ty debilní štíty bych opravdu smazal.. Přemýšlejte o tom

Airsoft
04-03-13, 18:11
Štíty nechat,důvod:skvělá obraná věc a to že to kazí pointu CTF jak psal Crazyk je hovadina,CTF je o bránění vlajky k čemu se skvěle hodí zmíněný štít a tak i na rush.
Brokovnice nechat,budmě radi aspon že máme tuto základní primárku,když náhodou dostaneš po spawnu ted' uzi tak snadno rosekaš na blízku každého(samozřejmě neco musíš sní něco umět).

Crazyk
05-03-13, 21:51
O to nejde, ale vezmi si třeba mapu de_tuscan, tam se někdo z teroristů zakempí se štítem v rohu a nemá prostě šanci ho sundat krom granátu. O bránění to je, ale normálně o spolupráci teamu, né štítem. Pak když si koupí někdo štít, umře, někdo ho sebere, a zase si ten samej hráč koupí štít, tzn. že po 10 minutách hrání 3/4 teroristů mají štíty :D To prostě podle mě nemá logiku aby tam ty štíty vůbec byly.

Nihilia
07-03-13, 21:34
Štít je součástí CS jako každá jiná zbraň.

Sundat hráče se štítem je ta nejlehčí věc...hodím po něm HE a v zápětí střílím na nohy. Poté štít vemu a odhodím někam do pryč, aby ho nikdo nebral.

Je to to samé, jako kdyby se mělo zrušit AWP, že to je moc silná zbraň. Štít zůstane a hotovo a navíc, kolik hráčů s ním hrává? Vidím občas někoho a to ne naprosto zanedbatelné.

brat brata
13-03-13, 15:08
O to nejde, ale vezmi si třeba mapu de_tuscan, tam se někdo z teroristů zakempí se štítem v rohu a nemá prostě šanci ho sundat krom granátu. O bránění to je, ale normálně o spolupráci teamu, né štítem. Pak když si koupí někdo štít, umře, někdo ho sebere, a zase si ten samej hráč koupí štít, tzn. že po 10 minutách hrání 3/4 teroristů mají štíty :D To prostě podle mě nemá logiku aby tam ty štíty vůbec byly.
chod po nom knife a moze ti akurat vyfachcit preco lebo knife ho zabije aj cez stit a to ze ho niekto zobere to ma netrapi lebo aj toho skosim knifom a mam aspon killi a nech si kupuju a robia mi adrenalin :D

petooo
02-02-15, 04:50
nihilia ked stit je sucastou cska, tak preco ked si das b-5-2 / b-5-3 tak tie zbrane stoja 20k? -_- 20k nemas ako nazbierat kedze max. je 16 -_- a su to sakra dobre zbrane :) tak by som popremyslal bud o zruseni, alebo zdvihnuti ceny (na 20k) pri stite alebo znizenie ceny na tie zbrane :)

Foerus
03-02-15, 23:20
Osobně si myslím, že rušit štíty a brokovnice, je zbytečný. Se štítem to 95% hráčů neumí, takže stačí párkrát uhnout střelám z pistolky, doběhnout k nim a jsou vyřízení. Brokovnice je dobrá zbraň, když je někdo blízko - nepřítel se dá sundat na jednu, dvě rány. A pokud bys chtěl UZI/TMP, vždycky se na spawnu nějaká povaluje. :) A lepší zbraň musíš koupit tak jako tak. :) Osobně jsem proti.