PDA

Zobrazit normální verzi : Práva D2/Fy



gre
24-09-12, 20:46
Zdravím členov adminov a členov Kotelne. Viem že od mojej poslednej žiadosti o práva neubehli ani dva mesiace a som si toho vedomí ale chcel by som sa o to pokúsiť znova a aby ma aj admini brali z tej lepšej stránky pretože v mojej poslednej žiadosti som sa zachoval s prepáčením ako totálny "idiot". (http://csko.cz/forum/showthread.php?8902-Pr%E1va) - Moja prvá žiadosť. A chcel by som sa ešte raz ospravedlniť.

Môj profil na steam - http://steamcommunity.com/profiles/76561198018714109
Moje SID - STEAM_0:1:29224190 (Som druhý vlastník steamu)

Takže niečo o mne: Mám 15 rokov a pochádzam z mesta Zvolen. Chodím na gymnázium a práve som začal strednú školu. Mojim obľúbeným športom je Basketball ktorý hrávam každý deň.

Môj život v CS 1.6: Hru Counter Strike 1.6 hrám dokopy už asi 6 - 7 rokov (z toho 2 roky na steame), mal som medzitým veľa prestávok. Rád sa zúčastňujem gatherov, mixov a clanwarov. AMX ovládam plne. V mojej kariére na CS som dostal jeden ban pretože mali na mňa podozrenie na WH. Na kotelne a aj na iných portáloch mám čistý Banlist.

Rád by som sa stal adminom na serveroch Dust2 Only a Fy pretože na týchto serveroch hrám deň čo deň, a vždy sa tam nájde ten ktorý hreší. Určite viem rozoznať WH. Viem že vek 15 rokov nie je tak veľa ale podľa mňa mám niečo v hlave to čo iný nie, aj keď viem že v tej poslednej žiadosti som sa zachoval ako 7 ročné dieťa. Denne som na PC približne 2 - 10 hod. A aj keď som niekomu povedal že je cheater, myslel som to v rámci srandy :)


Mená pod ktorými hrám:
gre
Gayzone|gre ~ da LegenD
gay.

Ďakujem za názory a vyjadrenia.

DarkAspecT
24-09-12, 21:01
Někdy si na těch gatherech až moc ukecanej,ale už se to zlepšilo,takže PRO.

3k a Jerry
24-09-12, 21:06
Podle mě by ti je kotel už nedal z důvodu že si tu chodil a otravoval všechny at ti tu smažou acc a za týden ses tu objevil ..

Facened
24-09-12, 21:06
Uz to vidím : Ban dal admin gay.

gre
24-09-12, 21:10
Podle mě by ti je kotel už nedal z důvodu že si tu chodil a otravoval všechny at ti tu smažou acc a za týden ses tu objevil ..

Jerry preto chcem aby ste ma spoznali z tej lepšej stránky. Som si vedomí že som sa choval ako debil, a dúfam že sa to nikdy nestane.

Aspect díky :)

Edit: A jerry mal som aj ban na web. A podľa mňa mi to dal Kotel správne. Pretože idiota akým som bol ja. Takého nikto nepotrebuje.

akka~
24-09-12, 21:18
Gre, sice ho znám jen chvíli, ale vím že je to v klidu týpek :D Moje bezvýznamné PRO! :D

Giussepe
24-09-12, 21:18
Jerry preto chcem aby ste ma spoznali z tej lepšej stránky. Som si vedomí že som sa choval ako debil, a dúfam že sa to nikdy nestane.

Aspect díky :)

Edit: A jerry mal som aj ban na web. A podľa mňa mi to dal Kotel správne. Pretože idiota akým som bol ja. Takého nikto nepotrebuje.

Vyřešeno. Lock. :teehee:

proti.

3k a Jerry
24-09-12, 21:42
Já jsem taky PROTI..

Piner
24-09-12, 22:25
Proti, na gatheru řveš do mikráku jak kretén a když ti řeknu ať už držíš hubu, tak sem čurák (s prominutím) já .

takže PROTI

Kunder
24-09-12, 22:39
Promiň Gre ale kopiroval si náš klan což je sice trochu osobnější ale taky si mi hodněkrát nadával a tvá mentalita je poněkuď jiná...

Nemyslím to zle ale jako admina tě nevidím PROTI

gre
25-09-12, 13:24
Já jsem taky PROTI..

Nj. Díky za úprimnosť. :)

Piner: S tebou som nikdy v živote nehral a slovo čurák som taktiež nikdy nepoužil.

Kunder: Váš klan som nikdy nekopíroval a ak som bol dobre informovaný do toho klanu som mohol vstúpiť. Nadávam ti do teraz ale nie hrozné nadávky a aj to v rámci srandy. A áno moja mentalita je iná ako iných.

Edit: Ďakujem za odpovede :)

Prasacko
25-09-12, 14:06
Ne,Nie,Nein. Po rusky neviem lol.

Piner
25-09-12, 14:29
Nj. Díky za úprimnosť. :)

Piner: S tebou som nikdy v živote nehral a slovo čurák som taktiež nikdy nepoužil.
Kunder: Váš klan som nikdy nekopíroval a ak som bol dobre informovaný do toho klanu som mohol vstúpiť. Nadávam ti do teraz ale nie hrozné nadávky a aj to v rámci srandy. A áno moja mentalita je iná ako iných.

Edit: Ďakujem za odpovede :)

Že ne ? Já totiž nemám stejnej nick ve hře jako na foru, jenže to ty vědět nemůžeš, lžeš, že si v životě nepoužil slovo čurák..
Můj názor se nemění ani měnit nebude, zamysli se a neodpovídej na tohle, aby z toho nebyl flame.

djkofi
25-09-12, 14:30
dal bych tomu ještě čas..zatím za mě proti

gre
25-09-12, 14:35
Že ne ? Já totiž nemám stejnej nick ve hře jako na foru, jenže to ty vědět nemůžeš, lžeš, že si v životě nepoužil slovo čurák..
Můj názor se nemění ani měnit nebude, zamysli se a neodpovídej na tohle, aby z toho nebyl flame.

Piner, ja som slovák. Mám pocit že slovo čurák je české slovo. Nikdy v živote, NIKDY by som nepovedal to slovo. Spýtaj sa koho chceš s kým som hral gather že som to slovo nevyslovil. A keď už som s tebou mohol by som počuť tvoje ctené meno ?

Kofi: Ok :) Dík za názor.

Prasacko
25-09-12, 14:40
Piner, ja som slovák. Mám pocit že slovo čurák je české slovo. Nikdy v živote, NIKDY by som nepovedal to slovo. Spýtaj sa koho chceš s kým som hral gather že som to slovo nevyslovil. A keď už som s tebou mohol by som počuť tvoje ctené meno ?

Kofi: Ok :) Dík za názor.


Neklam čurák.

Piner
25-09-12, 21:48
Piner, ja som slovák. Mám pocit že slovo čurák je české slovo. Nikdy v živote, NIKDY by som nepovedal to slovo. Spýtaj sa koho chceš s kým som hral gather že som to slovo nevyslovil. A keď už som s tebou mohol by som počuť tvoje ctené meno ?

Kofi: Ok :) Dík za názor.

Ne, nebudu ti říkat můj nick, ale myslím, že jsem byl já ty rasta slim (nebo jak se jmenuje) a storm.. Ještě stále si nevzpomínáš ? Od kdy je slovo "čurák" české ? Možná to vzniklo v čechách, ale k tvé povaze to sedí (a to si slovák) ..

gre
25-09-12, 21:54
Ne, nebudu ti říkat můj nick, ale myslím, že jsem byl já ty rasta slim (nebo jak se jmenuje) a storm.. Ještě stále si nevzpomínáš ? Od kdy je slovo "čurák" české ? Možná to vzniklo v čechách, ale k tvé povaze to sedí (a to si slovák) ..
Prepáč piner ale ja som to vtedy nebol.

Piner
25-09-12, 22:10
Ty seš tak ulhanej až mě z tebe bolí oči..

gre
26-09-12, 07:34
Ty seš tak ulhanej až mě z tebe bolí oči..

Piner ja ti prisahám že som to vtedy nebol ja. S niekým si si ma zmýlil. Poznám Rastu aj Slima ale nikdy v živote som nehral so Stormom.

*srsen*
26-09-12, 09:45
Ty seš tak ulhanej až mě z tebe bolí oči..
Tak mu dej pokoj,a nepiš sem ještě větší sračky.

ZEUS
26-09-12, 16:24
Tohle si vyřešte přes PM a držte se žádosti o práva

BUBEN
27-09-12, 14:51
Na FY tě potkávám. Nemyslím si, že je tam až tolik potřeba další admin. Navíc mám obavu o zkušenosti.

gre
27-09-12, 17:55
Na FY tě potkávám. Nemyslím si, že je tam až tolik potřeba další admin. Navíc mám obavu o zkušenosti.

Ok díky za názor. A myslíš skúsenosti s cheatermi ?

Prasacko
27-09-12, 21:23
Ok díky za názor. A myslíš skúsenosti s cheatermi ?

Mysli skusenosti v jedeni hotdogov.