PDA

Zobrazit normální verzi : demence admina KOFI



CESAR HKS
24-09-12, 21:17
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 40675)
[AMXBANS] Mas 28 minut a 30 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'nauc se chovat a respektovat adminy chlapce...'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): CESAR HKS
[AMXBANS] Tvuj nick: CESAR HKS
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:14843343
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:14843343
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.176.25.244
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.176.25.244
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: KOF!
[AMXBANS] Server: Kotelna - dust2 only | csko.cz

přijde začne všechny buzerovat že když nepůjdou defus tak kick přitom je to publik a to jen proto že jsem ho zabil když mi šli záda :-) a pak ještě dostanu na půl hodiny to mi přijde celkem trapné ne už ? jen jsem si řekl svuj názor a hned ban :-) ale byl mi podan hezky reason NAUC se chova a respektovat adminy... myslím že admini tu jsou pro nás ne? a ne my pro ně ..

nO.
24-09-12, 21:23
Ty jsi občas oprsklý i na Oldu ale zatím jsem to přehlížel.. asi jsem měkej a nic moc mě nevytočí.. Já tu jsem třeba pro VÁS bavím se sváma,děláme srandu atd.. tak nech adminy adminama,nenadávej a hrej jak nejlépe umíš a myslím že 30min BAN není tak hrozný.Dojdi si na cígo,vyčůrej se,namaž si chleba a dojdi se psem a je po BANu..

DarkAspecT
24-09-12, 21:26
Bože ty vždy když se logneš tak je tu cry thread o tom jak si dostal oprávněnej ban,zvykej si kurva když tu chceš hrát,myslím že v pravidlech je jasně napsáno,že se musí plnit úkoly mapy.Se to nauč nebo si vypadni na gayshits.

CESAR HKS
24-09-12, 21:26
me ale nejde o ban a nic hrozneho jsem mu nerekl .. ale co ze to vubec resim :D...a oprsklý jo ? spíš si dělam srandu jenze nemuzu za to ze nekdo nechape ironii a srandu. aha plnit ukoly mapy :D tak to uz by tam nebyla pulka servru :D .. že ja sem neco vubec psal s detmi co maji v hlave nasrano se hadat

Slunicko
24-09-12, 21:32
Neni nahodou ukol Ts na de mapach plantnout c4 a ukol Ct hlidat plant a po pripadnem neuhlidani defus? A asi hodne si o sobe myslis co? Pomalu kazdy den tu vidim thread zadost o unban autor cesar a stale si myslis ze oni jsou ti spatni?

a laskave si nehraj na neco co nejsi jedinej kdo tu ma v hlave nasrano a prikryto slamou si ty ty zakomplexovany dmnt ty neco chces a jeste nadavat tu budes idiot...

DarkAspecT
24-09-12, 21:34
Cesar:smaž se.

Giussepe
24-09-12, 21:38
heh, na tom avataru vypadáš trochu jak Patrick Jumpen.

Slunicko
24-09-12, 21:42
Ja bych rekl ze tam vypada jak fetak a myslim si ze neni treba dale se zabyvat timto threadem...protoze kofiho z d2 znam a viim ze neni spatny jak v chovani tk ve hre a myslim si ze ho tu zna asi kazdy a vite jaky je

CESAR HKS
24-09-12, 21:50
nj dementi dejte si pusu :-)

Giussepe
24-09-12, 21:51
sluníško... MUCQ :-*

deathface
24-09-12, 21:52
.... že ja sem neco vubec psal s detmi co maji v hlave nasrano se hadat
Tak to vypadá, že máš v hlavě nasráno ty :taunt:
Ban bych mu prodloužil ať má radost

Slunicko
24-09-12, 21:56
Desti <3 :-* bude asi perna noc :D

a jinak bych byl tez za prodlouzeni banu v minimalni lhute permanentni at ma proc psat ty unbany

CESAR HKS
24-09-12, 22:00
jinak nevím co s tím co ma delat moje fotka ale jinak dobry no blbý reci deti co se nedrzi tematu a narazi na fotky a jine kraviny . myslíš že mi vadi perma ?nevadi jde mi porad jen o princip ze jste banda dementu co drzi porad pri sobe i kdyz ma pravdu nekdo jiny a zaujatost ta je u vas taky nemate vlasstni nazor :-) a to myslim vseobecne na vsechny hrace jinak sup dej mi pernament

deathface
24-09-12, 22:04
:lazy: di spát, nemáš dělat bordel a 30minut není zas tak dlouhá doba,30 dní by ti možna spravilo náladu

Slunicko
24-09-12, 22:04
Nenarazim na fotky narazim na tvoji nevychovanost jak kdyby sivylezl z jeskyne voe ty prides si stezovat na jednoho a zacnes tu nadavat vsem a nejvetsi ubohost je psat nam tu ze jsme deti giusepe dite uz neni ani zdaleka me je 16 skoro 17 let a jestli toto vyvojove obdobi radis mezi decke vrat se na zakladku jinak podle chovani tobe nebude ani 15 let a hrajes si tu na staresinu kmene umpalumpu....

CESAR HKS
24-09-12, 22:10
:D ty vole precte si prosim vas chatlog kterej mi tu porad serete v dobe kdy ten admin prisel ale tam asi neni co psal v amxcsay jak jinak ze a navic jste se prvni navazeli vy do me jenze zase jsme u toho ono je jedno co napisu uz to uzavri a dej mi ten pernament :-) prostě tam přišel na server a začal dělat největího šefa jen proto že dostal od někoho kdo nešel defusovat protože mel nastarost jine hrače ktery mu sli do zad :-) a kofi to neunesl a tak vyuzil prava ze je admin a zacal vyhrozovat :-) ale to se asi jen me zda jako nespravne reseni admina jak tak koukam :-) myslim ze zachovat chladnou hlavu a vyresit to jinak je na miste a jinak ano 16 a 17 jsi decko i v osmnacti si decko :-) ještě ani nevíš co to život pořádně je tak asi tak :-)

RastaFarian
24-09-12, 22:16
Páne CÉSARE, k tobě se rád vyjádřím, na dust2 only tě potkávám často a neumíš se kontrolovat, řveš na půlku týmu přes mikrák, do team chatu spamuješ blbosti a říkáš, že my to pojímáme moc vážně. Právě nedávno, cca. 5 dní jsi konstantně šel na nervy celýmu serveru, a to je co říct, počínaje mnou, konče nejmenovaným hráčem, kterému jsi psal, jaká to je údajně lama. 30 minut je podle mě málo, von si zaslouží víc .

deathface
24-09-12, 22:20
:D ty vole precte si prosim vas chatlog kterej mi tu porad serete v dobe kdy ten admin prisel ale tam asi neni co psal v amxcsay jak jinak ze a navic jste se prvni navazeli vy do me jenze zase jsme u toho ono je jedno co napisu uz to uzavri a dej mi ten pernament :-) prostě tam přišel na server a začal dělat největího šefa jen proto že dostal od někoho kdo nešel defusovat protože mel nastarost jine hrače ktery mu sli do zad :-) a kofi to neunesl a tak vyuzil prava ze je admin a zacal vyhrozovat :-) ale to se asi jen me zda jako nespravne reseni admina jak tak koukam :-) myslim ze zachovat chladnou hlavu a vyresit to jinak je na miste a jinak ano 16 a 17 jsi decko i v osmnacti si decko :-) ještě ani nevíš co to život pořádně je tak asi tak :-)
Tady vyplívá tvoje inteligence.Ve svých 8letech jsem byl vyspělejší než ty.Jen by mě zajímalo, kolik ti je, a zda ti tato debata stojí za to.Ban už ti stejně(bohužel) vypršel.

CESAR HKS
24-09-12, 22:20
jo ja jsme rval aha :D mluvil jsem normalne to za prve a za druhe si delam v chatu jen srandu jenze dalsi vec tz jako dement nepochopis ironii tak za to ja nemuzu :-)

Slunicko
24-09-12, 22:21
Ok ja jsem decko a ty si retardovany psychicky naruseny pacient z bohnic vyreseno.
Mas stesti ze tu neni kofi ten by ti tu napsal kdo je dement uz jen ten nadpis svedci o tve bozske moudrosti naznajic konec...

nevite nekdo kdy mu konci vychazky at uz se to muze uzavrit a on se muze v klidu bez stresu vratit do "domova pro debily"?

CESAR HKS
24-09-12, 22:22
no to mam fakt stesti ze mi nejakz kofi napise ze jsem dement a moc me trapi ze ty jsi mi napsal ze jsem pacient :D boye dite co nic nedokazalo ale od oci by jsi mi to nerekl tz online hero jebnute

RastaFarian
24-09-12, 22:23
jo ja jsme rval aha :D mluvil jsem normalne to za prve a za druhe si delam v chatu jen srandu jenze dalsi vec tz jako dement nepochopis ironii tak za to ja nemuzu :-)
Okej, totálně všichni jsme tu dementi, jen vaše maličkost pane je dokonalá, vůbec nikdo tu nepochopil tvoji "ironii", a proto ti Kofi dal totálně bezdůvodnej ban, noták, tím to nevokecáš .
E:
boye dite co nic nedokazalo ale od oci by jsi mi to nerekl tz online hero jebnute
Hlavně, že tu s náma ztrácíš čas, s takovýma dementama, všichni jsme tu děti a máme internetový svaly . Lockněte to už, nemá to smysl .
E2:
podle tve fotky co mas tu jako avatar soudim ze si sracka co neuzvedne pytel mouky a vazis tk 70 kilo i s klicema tk si davej majzla na hubu
Podle tohohle úryvku nejsi o nic lepší, než von. Tyhle (s prominutím) sračky si nechte někam jinam a nedělejte tu ze zbytečnýho threadu flame . A používejte takovou zajímavou věc, které se říká edit .

CESAR HKS
24-09-12, 22:26
:D to porad nechapete

deathface
24-09-12, 22:29
no to mam fakt stesti ze mi nejakz kofi napise ze jsem dement a moc me trapi ze ty jsi mi napsal ze jsem pacient :D boye dite co nic nedokazalo ale od oci by jsi mi to nerekl tz online hero jebnute
Narozdíl od tebe tu alespoň něco udělal zatímco ty úplný hov.. .Doporučím ti server kde skvěle zapadneš a jeho skvělá aura ho obklopuje.Jmenuje se "Gayshites".
Nevím jak ostatní, ale myslím si že alespoň pár lidí se mnou bude souhlasit, že dementi tam zapadají skvělě a alespoň se pročistí tento server od noobku co ze sebe dělají machra a ve skutečnosti dokázali ouplný hov...
Máš štestí, že jsem už ospalej a píšu na mobilu, jinak bych se tu buď rozepsal, nebo bych to velmi zestručnil:)

E: rasta naprosto souhlasím.

Slunicko
24-09-12, 22:30
To mas pravdu do oci bych ti to nerekl protoze ja te potkat tk na ty oci bys dlouho nevidel a ja co jsem v zivote dokazal to ty nedokazes ani v tom pristim vubec me neznas tk na me nedelej ramena a drz hubu a krok
podle tve fotky co mas tu jako avatar soudim ze si sracka co neuzvedne pytel mouky a vazis tk 70 kilo i s klicema tk si davej majzla na hubu

rasta ja toto narozdil od neho rict muzu ja na to makal od 12 let abych tohle mohl rikat a nvm co je na tom spatneho co jsem napsal on tu dela machra a mysli si jak je horzne narachanej a jinak vim ze nejsem dobry clovek ale aspon narozdil od nej se umim chovat mam nakou uctu a nakou tu spravedlnost a spolehlivost v sobe tky mam

a prosim az sem pride kashpi nebo bia smazte vsechny prispevky v tomto threadu ktere jsem postl okrem toho pro giusepeho at vsichni vidi jak ho mam rad diky :D

Montty non skill
24-09-12, 22:41
:D to porad nechapete

Tak to tu po očku sleduju a nedá mi to....
Nevím kdo nechápe, ale pokud nechodíš defuse ( úkol ct krom toho, že mají zabránit položení nebo zabít t) tak se nediv, že máš ban. Já třeba když vidím ct v assaultu, jak jen kempí na třeše, 2x plesk, udělá to znova kick a pak ban. Když vidím, žen tam třeba kempí stále a hráči nadávají, ban bez debat... stejně jako t v d2 resp, nuke sřecha atd...
Možná by nebylo od věci si přečíst jak se to vlastně má hrát, protože ono spousta t nadává např v d2 ct, když je zašitý za bednama na A nebo B do kemperů a přitom hrají správně ct. Doporučuji Ti, aby jsi si prostudoval "přiručku" jak hrát csko! Kofi jednal oprávněně! Tak začni přemýšlet nad sebou, svými výlevy a chováním, co předvádíš... Brečíš na špatném hrobě.... LOCKněte to

72 Virgins
24-09-12, 22:44
Byl jsem přímo u toho. Cesar neustále Kofiho provokoval. Klidně bych mu ban prodloužil.

deathface
24-09-12, 22:49
Dostane prodloužení?
Za jeho chování bych mu dal trochu delši ban.

CESAR HKS
24-09-12, 22:52
a dlasi blbecek co leze adminum do prdele :D ... Monty vis jak t obylo oni polozili bombu bezel jsem z becka z plantu ale vedel jsem ze mam za zady dva teroristy kteri bezi z kat ale do toho nesmyslne kofi vytahl schody na stred do doubledoru a dostal hlavu a pak mi sli ty dva do zad a na to admin kofi zacal delat frajera ze nedefuzuju pritom jsem normalne defus bezel akorat jsem musel ještě pozabijet enemy ale co kouknete se na hltv spis ... tak myslim ze tohle nemuzes srovnavat se strechou na asaultu nebo na nuke kterou uplne chapu.. o tohle mi celou dobu jde a vy tu porad do me hustite jakej jsem blbec a jinak deathface jo to mam fakt stesti to by se mi zhroutil zivot z tebe ...

Charon35
24-09-12, 22:56
Banuje sa kemp, plače sa, že dostane niekto ban na pol hodiny., Nebanuje sa kemp, plače sa, že sú admini blbci a nič nerobia. Repeat until .........

Thread založil asi len preto, aby sa zabavil kým mu to vyprší, keďže ako správny skiller vie, čo je úlohou CT aj T. A tá "buzeracia" je upozornenie, takže robil to tak, ako mal!
LOCK.

djkofi
25-09-12, 00:20
Cesare....

Tak snad abych se k tomu vyjádřil i já. K tvému banu hochu: abys vůbec věděl, proč si ho dostal a proč ti ho teď prodloužím...

BAN jsi dostal, protože se neumíš chovat jak vůči mě, tak vůči ostatním, což krasně vystihuje tvoje žádost o unban...navíc, založit thread s názvem DEMENCE admina vypovída o všem. Myslel jsem, že když ti dám ban na 30min, tak se ti v tý hlavě rozsvítí a dojde ti to...ale kde nic není, ani smrt nebere,že?..takže, ban ti prodlužuju na měsíc. Nestrpím, aby se ke mě nebo ke komukoliv z admin teamu nebo k hráčům choval někdo stylem, jaký jsi předvedl...Pokud ti to prochází jinde, choď hrát jinam. Kotelna se bez tebe určitě obejde. Já na tebe určitě zvědavej nejsem. Navíc to, že jsem ti dal ban kvůli tomu, že si mi dal frag je absurdní..

Pokud teda chceš na kotelně hrát, zvaž svoje chování do budoucna..

Prozatím se aspoň uvolní slot těm, kteří si chtěj zahrát a ne provokovat adminy a hráče svojí hloupostí a vulgaritou.Tohle chování, pokud budu na serveru, nebudu tolerovat nikomu, tak doufám, že budeš poslení, s kým to takhle řeším...

KOF!

kashpi
25-09-12, 14:53
odemkl sem to a přesunul sem, není potřeba tu mít 2 vlákna :)

djkofi
25-09-12, 17:03
odemkl sem to a přesunul sem, není potřeba tu mít 2 vlákna :)

díky Kashpi:) večer už nikdo nebyl na foru ani steamu abych mu o to napsal...

kofi
25-09-12, 17:55
Nevim co tu řešíš, na serveru se chováš jako hovado pořád. Pravidla pubu plati pro každýho, defus plant klasika.

72 Virgins
27-09-12, 00:12
Přesně typickej příklad jak se nemá žádat o unban :D. Měl 30 minut ted jich má 43200 :)
Caesare ty nám fakt chybět nebudeš ;)

pex0N
27-09-12, 07:32
Přesně typickej příklad jak se nemá žádat o unban :D. Měl 30 minut ted jich má 43200 :)
Caesare ty nám fakt chybět nebudeš ;)

Je to zvláštní..Já bych kvůli 30 minutam ani tu žádost nepodal . Smůla hold.

Charon35
27-09-12, 09:52
ok, stop. Má ban, zbytočný posthnut. Nemá sa ani ako brániť, teraz je každý hero.