PDA

Zobrazit normální verzi : Bones for you ;)



Morrison123
12-05-11, 22:29
Preboha, Bones dal si mi ban na 1 den na knife a bez dôvodu. Za to ze master_chef napisal : morrison bloker ? Ano sice som ho blokoval ale nemal som na vyber pretoze za mnou bol nalepeny hrac takze som sa nemohol ani pohnut(ocitol som sa vo vlaciku). Tu je moja IP a meno, ak by si sa rozhodol o unban, ak nie tak jeden den pockam, to ma nezabije :)


meno: *_DX_* Morrison
IP: 178.40.162.88

Unregistered
12-05-11, 22:33
A este jeden dotaz nabuduce neposluchaj decka a dobre obhliadni situaciu, potom banuj. Dik

bones
12-05-11, 22:35
za tebou ziadny dalsi nalepeny hrac nebol, velmi dobre som sa pozeral. Vsimol som si, ze zvyknes blokovat castejsie, tak som ti chcel dat ban na 3 hodky (ako obvykle), len pozeral som historiu banov
http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=7487


16/04 *_DX_* Morrison Rixie Block 30minut
16/04 *_DX_* Morrison Rixie Block 30minut

Tak som trochu pritvrdil, aby si sa poucil. Dufam, ze tie bany nedavam len pre srandu kralikov, a aspon sa z toho hraci poucia. Demo som bohuzial netocil, nikto iny neblokoval, vseci hrali ferovo, tak sa mi neoplatilo nahravat demo celu mapu. Inak mam ich uz ale blokovanie1-8.dem cele mapy 1hp knife, ak by sa prisli stazovat hraci.

Ale bohuzial, v strede vlaciku si na 100% nebol, a za tym si aj stojim.

Mor...
12-05-11, 23:35
Ok ako myslis urcite sa tu s tebou nechcem hadat kto ma pravdu a kto nema. Ale zober si ten kill pred tym ako si mi dal ban(ten co som ta zabil) bol to normal kill bez vlaciku a bez vsetkeho, tak porozmyslaj nacoo by som hned na to, dal kill z vlaciku, este aj pred adminom A co sa tyka tych predchadzajucich banov, to boli moje zaciatky cska, to bolo trosku neuvazene, priznavam. No, co uz, kazdy sa uci z vlastnych chyb.

bones
13-05-11, 08:30
Za tzv. "vlacik" ban nie je, ak teda nedas moznost na cooldown nozu superovi, tak sa nic nedeje, akurat schytas par ustipacnych poznamok od hracov. Na tychto 1hp mapach, kde je len jeden uzky mostik, je to velmi dobre vidiet, kto sa tlaci a neda ani trochu priestor hracovi pred nim. Aj ked priznavam, da sa vlackovat bez blokovania hracov aj tak, len chce to vacsi odstup, a ten predtebou musi bezat a nemoze sa zastavit. Za blokovanie banujem len ak hrac zabije supera, kvoli zablokovaniu spoluhraca, ktory je prednim. Banovat za bloky na spawne je nepodstatne, hlavne ked ma clovek ujst do akejkolvek strany.

Bohuzial, su to pravidla, ktore sa vseci musime naucit dodrziavat.