PDA

Zobrazit normální verzi : Rank na Furiene



QyXo
25-09-12, 11:24
Rank tam nieje....a to som počul, že len kôli tomu, aby hráči necampili....viacero hráčov sa ma pýtalo, že prečo na Furiene nieje Rank...hra by bola tak zauimavejšia...Ak nechcete davať normalny rank...tak ponúkam nápad. (na iných serveroch som to už videl) .....dajte tam rank ktorý započitáva len to koľko dám killov...nie to, že koľko krát ma zabijú...problem by bol vyriešený...pretože killy nedám len z campenia....ale budem musieť aj rushovať. ...a naopak...keby, že tam je rank taký aký poznáme...tak každý bude campiť...lebo nechce, aby ho zabili. Za odpoveď ďakujem :)

marsoun
25-09-12, 14:31
dobrý nápad

3 male prasatka a Vlk
26-09-12, 11:19
souhlasím .

QyXo
27-09-12, 20:44
A ak sa môžem ešte spýtať..ako je to s adminmi na Furienoch?...lebo je tam dosť takých ľudí čo majú cheaty...i keď niekedy je to len Luck...a ešte otázka...Prečo sa zrušilo...toto, že keď niekto povedal nadavku..tak mu to hodilo Vtip od Chucka Norrisa...a 1min. mute?

koblížek
28-09-12, 13:12
Můžu souhlasit že skoro vždy jak se připojim na server tak tam někdo cituje nebo je vulgární .Jediného admina kterého tam vídávám je marsoun myslím že jeden admin je dost málo

mrkev
28-09-12, 15:08
Vačšinou hráči hrávajú len pre rank... som ZA

QyXo
28-09-12, 17:48
Už len neako podať tento návrh ...nech to zrealizuje Kotel :D