PDA

Zobrazit normální verzi : Bonus věci + 2. server



toxic_[s]killer
16-10-10, 14:34
Kotli, neříkal si že bude 2. zm server? (chápu že to neni tak lehký ani levný). Ale celkem bych uvítal starej BioHazard mod. Prostě klasika,starej dobrej zm, žádný bazooky ani miniguny, minimální lagy...

Jnak Ty bonus věci:
Zdražil bych bazooku a minigun - minimálně o 5 bodů
Kdo má MG, nemůže koupit bazuku a naopak
Zdražit armor na 10b (to je někde v jinym tématu)
Zombíci by mohli dávat větší DMG (než proklepe 100 vestu tak je mrtvej, je problém i s 50)
Udělat laser-mine granáty (jako laser mina, ale je to granát, zombie začne hořet (zmrzne) když přejde přes laser)
Možnost koupení menšího knockbacku (nevim jestli se to tak jmenuje, mam na mysli to jak tě zastavujou kulky) třeba do 50% (1 lvl 100 xp, 2. lvl 200 xp... )

Dík

Wartrik
18-10-10, 16:46
Souhlasím s laser granáty ale ještě bych něco doplnil...
A dále nechápu jak někdo může mít MG s BZ zátoveň...

foxik
18-10-10, 18:05
killer;925']Kotli, neříkal si že bude 2. zm server? (chápu že to neni tak lehký ani levný). Ale celkem bych uvítal starej BioHazard mod. Prostě klasika,starej dobrej zm, žádný bazooky ani miniguny, minimální lagy...

Jnak Ty bonus věci:
Zdražil bych bazooku a minigun - minimálně o 5 bodů
Kdo má MG, nemůže koupit bazuku a naopak
Zdražit armor na 10b (to je někde v jinym tématu)
Zombíci by mohli dávat větší DMG (než proklepe 100 vestu tak je mrtvej, je problém i s 50)
Udělat laser-mine granáty (jako laser mina, ale je to granát, zombie začne hořet (zmrzne) když přejde přes laser)
Možnost koupení menšího knockbacku (nevim jestli se to tak jmenuje, mam na mysli to jak tě zastavujou kulky) třeba do 50% (1 lvl 100 xp, 2. lvl 200 xp... )

Dík

Bez bazook, minigunov a týchto blbostí to bola naj šupa na Kotelne čo tu hrám rok, ale zas keď sa pridali bazooky tak aj VIP sa určite kupuje viac :-) Keby bol new zm server bez tých kravín tak Yes.

Kotel
18-10-10, 19:09
2. zombie bude az nasetrim na novy stroj. Zombie upravuju porad, aby to bylo tak nejak vyrovnane. Ted budu pridavat nejake vyhody pro zombie.

Larodar56
18-10-10, 19:47
Já bych zdražil minigun a bazuku na 30 bodů (tyto věci jsou velmi cenné), já myslím že toto je ideální cena jelikož je má asi 20 hráčů z 26.

Pavucina
18-10-10, 21:19
20 z 26 je nema, to by na zm nepusobila strelba... Zase neblazni stim pridavani sily pro zm... Ted to celkem jde hrat za obe strany, az na to sileny mnozstvi mg no

Larodar56
18-10-10, 23:05
Nemá no, jen to byl návrh :D

Jur0b
19-10-10, 15:39
Ani nevieš čo píšeš, retard.
Na 2. server pravidelne prispievám, takže bude čoskoro.

foxik
19-10-10, 18:02
2. zombie bude az nasetrim na novy stroj. Zombie upravuju porad, aby to bylo tak nejak vyrovnane. Ted budu pridavat nejake vyhody pro zombie.

pekne si napísal že "tak nejak vyrovnané"

grEy
19-10-10, 18:10
podla mna by bolo fajn nechat prvy server tak, ako je (ale odstranit mapy ako cs_747, de_nuke) a druhy server spravit v podstate len s tymito mapami, samozrejme urobit to nejak vyrovnane aby mal aj (ne)vip sancu..

toxic_[s]killer
20-10-10, 18:20
Já bych zdražil minigun a bazuku na 30 bodů (tyto věci jsou velmi cenné), já myslím že toto je ideální cena jelikož je má asi 20 hráčů z 26.

Tohle by šlo, ale zase tolik lidí tam ten MG/Bzooku nema (teda aspoň myslim :D )



Ani nevieš čo píšeš, retard.
Na 2. server pravidelne prispievám, takže bude čoskoro.

Já taky platim VIP, ale teď to nejde