PDA

Zobrazit normální verzi : velký ping



Piner
26-09-12, 18:39
Zdravím.

Tak abych nějak začal, před dvěma dny mi spadl net asi na 2 hodiny.Od té doby, co přijdu na DM mám ping například 20-22 a rázem 168 a výš, ikdyž nevěřím, že by to ten výpadek netu způsobil. Pak jsem slyšel něco o tom, že prej údajně nikomu nefungoval steam, nemá třeba i to důsledek na můj ping ? Raty sem si nastavoval podle vincova návodu, ani přeinstalování cska nepomohlo, zkusil jsem vymazat všechny dema z cstrike, a stále nic.Furt mi to tak skáče.Nejhorší na tom je, že se mi takhle laguje csko, v MC mám fps stále nad 120, internet maká jako dřív, ale ten ping mě takhle zlobí.
Dokázal by někdo poradit?
Díky za odpovědi.

Piner
26-09-12, 21:44
Jak myslíš zbytečné procesy ? Btw, používej edit :)
A já nechci ping max 70 .. sem zvyklej na těch 16 - 22 a ne na 168, dnes mi dokonce vyjel ping i na 270. Docela mě to štve

pex0N
26-09-12, 21:51
Zbytečné procesy, pokud něco nepoužívaš, jako třeba skype, když s někým nevolaš a tak ;)
Procesy a úlohy spustiš stisknutím Ctrl+Alt+Delete
Najdi si tam procesy, co zabírají velkou činnost procesoru a zrovna je nepouzivaš ;)
Btw: Jop sorry za edit :)

Piner
26-09-12, 22:00
Jo ták, ne skype nepoužívám, icq a tuty kraviny taky ne. Jen steam :D
Ale když otevřu toho správce úloh, procesy - tam mám věcí jak "nasráno" :D Dost souborů .exe a co není .exe tak je u něj napsáno SYSTEM. Těch souborů atd je tam 52, mám to promazat ? :) Já se v tomhle nějak moc nevyznám .

pex0N
26-09-12, 22:06
SMAZAT určitě ne! :D Můžeš ukončit proces, ale doporučuju neukoncovat explorer.exe a SYSTEM už vůbec ;)
“Uziraní“ procesoru poznaš podle čísel ;)
Vol pouze ty největší :D

deathface
26-09-12, 23:21
zkus tohle http://csko.cz/?strana=rates
Nastav si raty.já si to udělal a hra se mi zdá plynulejší.
btw. místo ctrl+alt+delete stačí rovnou ctrl+l.shift+esc a máš rovnou správce úloh.

Piner
27-09-12, 14:48
zkus tohle http://csko.cz/?strana=rates
Nastav si raty.já si to udělal a hra se mi zdá plynulejší.
btw. místo ctrl+alt+delete stačí rovnou ctrl+l.shift+esc a máš rovnou správce úloh.

Raty sem si nastavoval, ale jakmile jsem napsal to net_graph 1 tak ten ping zustal na tech 18, kdyby přišli nějaký porblémy tak se znovu ozvu, každopádně dík.