PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o prava na War3FT 2



nOzoom
27-09-12, 16:25
Dobrý ďeň volám sa Michal Hrušovský je mi 14 (dufam ze to moc nevadi) bývam v Trenčíne na Slovensku .
Chcel by som byť adminom na War3FT 2 .

Moje meno v hre je : mW' n[O]z00m^n[O]AiM+mp3
Moje meno na steame je : nOzoom
Moja steam ID : STEAM_0:0:50422627
Na serveroch som aktívny stále teda každý deň aspoň 3 hodinky a na PC som 5 hodín.
Aktivitu na webe budem mať určite stálu.
AMX ovládam na 70-80% .
Adminom som už bol nebudem menovať nechcem robiť reklamu.
Prečo práve ja ? : Tak chcel by som byť adminom lebo sa mi na vašom servery strašne páči . Niekedy tam sú však taký ludia ktorý nič nehrajú a nadávajú len ostatním do rodín a tak podobne . Chcem pomáhať hráčom v tom aby pochopili hlavne mó a aby sa im na serveroch hralo čo najlepšie.

Niečo o mne :
Som spravodlivý hráč nehádam sa s nikím . Všetko riešim s chladnou hlavou ale ked sa niečo rieši a nieje to doriešené tak to rád doriešim bez sporov a všetkého okolo toho.

Ban na vašom ani inom portáli nemám.

Ďakujem .

Raw
27-09-12, 17:02
Ahoj,
chodíš od portálu k portálu a zkoušíš jestli ti nedají práva? Na tvém profilu mi ukazuje odehráno 0.0 h v minulých 2 týdnech. Divný i když v chat logu si vedený. Ale naposled si byl celkem vulgární.

Za mě ne, jsem zvědavy co řekneš na ty další 4 žádosti na jiných portálech. Vidím, že tě vzali na 15 dní, jak si dopadl?

nOzoom
27-09-12, 17:09
Ahoj nechodim od portálu k portálu len mi to kamos navrhoval vieš....nahratých mám veľmi vela už tu hrávam asi mesiac vie to dotvrdit vela hrácov s ktorími hrávam...vulgárny som bol len trochu lebo jeden mi tam nadaval do rodiny a to sa mi nepačilo za to sa omluvam

Raw
27-09-12, 17:29
Tvůj SteamID má podané 4 další žádosti tento rok na jiných portálech na 1 si přijatý. (Takže nevím, jestli to nepsal pes nebo babička.) Měsíc hraní na kotelně je málo, minimálně je 3 a to se mi zdá taky málo. Počkej si na ostatní.

nOzoom
27-09-12, 17:37
na jeden som bol prijaty ale odišiel som lebo tam boli blbý admini

djkofi
27-09-12, 17:41
za prvé, moc se mi nelíbí věk, ale vem to čert...

za druhé pod tvym nickem, který uvádíš jsem našel, že jsi na ve veškerých serverech kotelny nahrál asi tak max 2hodiny..na to, že říkáš, že hraješ cca 3hod/ den mi to přijde dost ubohý žádat o práva na portálu, kde skoro nehraješ.

za třetí...1 příspěvek na fóru? což je vlastně tahle žádost...je sakra málo :D

za čtvrté, proč žádáš o práva i na jiných portálech? jako je Thepros.eu, cs-site, optimusweb.eu?????? děláš si z nás srandu nebo to jen zkoušíš?

chceš za každou cenu být admin a je ti podle mě úplně jedno kde...takový lidi tu nechci..až uvidim, že hraješ u nás, minimalně několik měsíců, budeš prispívat na forum a hlásit cheatery, bude ti 15, tak to budeš moc zkusit..

za mě rozhodně PROTI!!! myslím, že to můžem rovnou locknout...

nOzoom
27-09-12, 17:57
hravam tu lenze som si zmenil nieck predtym som mal iny a potom zas iny vies a hravam tu dost mozes sa opitat koho chces....tie portale mi odporucil kamarat ale iba na jeden som bol prijaty aj tak som odisiel..

Flopsaid
28-09-12, 08:30
Jakotžo hlavní admin na w3 se ktomu taky mjusím vyjádřit....takže aktivita na foru téměř nulová, ze serveru tě vůbec neznám (narozdíl od tebe tam hraju).Cheaty nehlásíš ...takže celé toto beru jako vtip a docela jsem se zasmál poránu, takže tímto ti děkujeme a jdi zase o dům dál..Měj se krásně ahoj ;)

ZEUS
28-09-12, 14:14
proti

nOzoom
28-09-12, 15:03
Flopsaido na serveroch ta ja vidavam ale ty mna nie no....

_AnGeL_
28-09-12, 15:21
nOzoom adminské práva pod 16 rokov sa dávajú výnimočne.

nOzoom
28-09-12, 20:45
ok