PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



sKabb
28-09-12, 16:20
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 40991)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 12 minut a 4 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'umyslny blok'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): |hNs^mAns| sKabb`s
[AMXBANS] Tvuj nick: sKabb`s
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:54686051
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:54686051
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.148.31.121
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.148.31.121
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: AxessCZE
[AMXBANS] Server: Kotelna - Hide N Seek | csko.cz (hns_floppytown)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Ano je pravda že som ho blokol,ale nebolo to umyselne lebo akurat som chcel ist prec z tej plosiny a Axess mi dal ban za umysene blokovanie.Chcel som len ist dole z plosiny,co som aj spravil.Chcel som ist dole,ale akurat mi tam skocil jeden s hracou a nechtiac som ho blokol.

Lazik
28-09-12, 16:32
som chcel ist prec
Chcel som len ist dole z plosiny
Chcel som ist dole

Mozno ked este 5x napises ze si chcel ist dole tak sa to pohne.. my vieme citat...

sKabb
28-09-12, 16:46
Prepáč nechcel som to pisat tolko krat,ale ide moc oto aby som dostal UB lebo včera som žiadal o práva na HNS a potrebujem byt aktivny.Dufam ze tento ban neovplyvni nejak moju ziadost?

AxessCZE
28-09-12, 18:02
presne jsem na toto cekal :) mapa hns_floppytown vidis ze budou skakat koukas primo proti nemu a kdyz skoci tak tam vlezes
a bloknes ho zrovna jsem na tebe koukal co budes delat nereknu kdyz je to omylem(vetsinou na zebriku to beru) ale toto bylo cistej umysl ho bloknout
to že jsi mel umysl jit pryc je s prominutim blbost tam nemas kam kdyz proti tobe skacou ctcka jedine bokem ale to uz by jsi ho nemohl nijak ohrozit.

sKabb
28-09-12, 18:56
Ok nejdem sa tu hádať rešpetujem rozhodnutia admina,ale prosím vás dáte mi UB?Moc ma baví hrat vaše Hns :) Včera som si podal dokonca aj žiadosť.
S pozdravom sKabb.