PDA

Zobrazit normální verzi : Omlouvám se za vzniklé potíže



warmen520
29-09-12, 14:37
Ahoj prosím daly byste mi unban ? na kotelně hraju jíž dlouho měl sem tu 8x vip a jsem vzorný hráč me jméno CrixusV*I*P jenže člověk dělá chyby vedu vlastní vifi a soused je na ní napojen měl wh tak ho zabanovaly na csku a tím pádem nemohu ani já hrát žalostně vás prosím o unban on už není na me vifi a určitě mi rozumíte ale csko mě strašně baví rád si ho zahraji vím že je vaší prací dávat bany apod.. a nechcete mít hackery na serveru .. ale moc vás prosím o unban nevěděl sem že ten idiot bude mít wh apod. .. Jmenoval se NocnyStrazca omlouvám se za vzniklé potíže a žalostně žádám o un ban :( .. vedl sem vlastní server Jménem Metin2 Jmenoval se nathiaMt2 a taky sem tam banoval hackery vím jaké to je a pochopím když odmítnete ale stejně mi to stojí za to abych vás požádal o un ban :/ děkuji ..

nO.
29-09-12, 14:53
To ti bude muset odpovědět admin co dal ban..Ale předem říkám že je to tu na denním pořádku,takové thready
typu: Já jsem neměl wh,to můj soused,babička,křeček,želva,pes,papoušek,pavouk atd... a UB nedostali.
Budeš si muset koupit originální hru.

kashpi
29-09-12, 15:11
buď si ho na tvoji wifi nechal vědomě a nebo se ti tam napojil, že ji nemáš zabezpečenou. V obou případech je to tvoje chyba.
Dám ti příklad ze života.
Kdyby někdo přes tvoji wifi nahrával nelegálně filmy na internet, tak půjde policie po tobě a ne po něm :)
Znám spoustu lidí co když uploadují film nelegálně, tak si najdou nějakou nezabezpečenou wifi a nebo špatně zabezpečenou a nahrají to přes něj. Vždy za to může ten co vlastní tu wifi :)
Příklad to byl trošku OT, ale přemýšlejte i ostatní jaký to má následky. A taky nikoho nebude zajímat kdo to byl. Pod IP adresou co vlastníš ty byl spáchán přestupek a tak to odneseš ty...
hold život je boj

djkofi
29-09-12, 15:40
Ahoj prosím daly byste mi unban ?


zaprvé, v admin teamu nejsou jen ženy... :D

ale za druhé a teď vážně: věřit ti můžu a nemusím...jako u ostatních, odpověď za mě je stále jedna a tatáž...kup si steam.. jsem tedy i v tomto případě PROTI unbanu

warmen520
29-09-12, 15:55
To ti bude muset odpovědět admin co dal ban..Ale předem říkám že je to tu na denním pořádku,takové thready
typu: Já jsem neměl wh,to můj soused,babička,křeček,želva,pes,papoušek,pavouk atd... a UB nedostali.
Budeš si muset koupit originální hru.

Hm aha chápu jenže já mluvim pravdu ale hra stojí 6000 tak pardon

Nixvan
29-09-12, 16:02
Hra nestojí 6000,- Ale 300,-

warmen520
29-09-12, 17:25
mám steam a co mám dělat dál?

Nixvan
29-09-12, 17:29
koupil sis ho?tak si ho stáhni. a zadej tam klíč.

Kuzli
29-09-12, 17:31
ne steam ale originální hru Counter Strike

warmen520
29-09-12, 17:32
Omluvil sem se vím že mi nevěříte ale není problém dát un ban znáte mojí Ip nepoužiju hack to slibuji můžete mi dát ban kdy chcete ale prosím o un ban :/

warmen520
29-09-12, 17:33
Sorry ale 300kč za to nedám né že bych neměl ale nedám a proto vás prosím o poslední šanci aby jste mi daly un ban :/ už sem do toho dal víc jak 300kč a to za vip ..

warmen520
29-09-12, 17:42
Jedinej sem se vám omluvil a lituji toho co sem se koukal na ostatní každý vám nadává apod.. já toho opravdu lituji :/

kono159
30-09-12, 00:01
Omluvil sem se vím že mi nevěříte ale není problém dát un ban znáte mojí Ip nepoužiju hack to slibuji můžete mi dát ban kdy chcete ale prosím o un ban :/

No chance pal. What you think you are? Bleeding action man? Dont be bloody stupid.

hladik
30-09-12, 00:40
Mám rád wifiny které mají zabezpečení WEP , do 3 minut jsou moje.
... Sdílená IP adresa , to tu bylo několikrát stejně jako babička , brácha pes.

warmen520
30-09-12, 03:40
Už to mám zabezpečené ale když máš souseda a dáš mu svojí vifi a on udělá volovinu ... omluvil sem se za to a už sem to probíral i s hlavním adminem ...
a ptal sem se o un ban a ne o diskrementní odpovědi ..

ZombieBot
30-09-12, 13:28
Ahoj prosím daly byste mi unban ? na kotelně hraju jíž dlouho měl sem tu 8x vip a jsem vzorný hráč me jméno CrixusV*I*P jenže člověk dělá chyby vedu vlastní vifi a soused je na ní napojen měl wh tak ho zabanovaly na csku a tím pádem nemohu ani já hrát žalostně vás prosím o unban on už není na me vifi a určitě mi rozumíte ale csko mě strašně baví rád si ho zahraji vím že je vaší prací dávat bany apod.. a nechcete mít hackery na serveru .. ale moc vás prosím o unban nevěděl sem že ten idiot bude mít wh apod. .. Jmenoval se NocnyStrazca omlouvám se za vzniklé potíže a žalostně žádám o un ban :( .. vedl sem vlastní server Jménem Metin2 Jmenoval se nathiaMt2 a taky sem tam banoval hackery vím jaké to je a pochopím když odmítnete ale stejně mi to stojí za to abych vás požádal o un ban :/ děkuji ..

Nedali, nejsme ženy. Kup si steam.

nO.
30-09-12, 13:39
Omluvil sem se vím že mi nevěříte ale není problém dát un ban znáte mojí Ip nepoužiju hack to slibuji můžete mi dát ban kdy chcete ale prosím o un ban :/

Zde mě to přijde že si se jakoby přiznal ať ti soused koupí originální CSko..
Jsem PROTI UB

warmen520
30-09-12, 13:43
Psal jsem že jste ženy? ... množné číslo i u mužů je Daly .... a řším to s hlavním adminem ne s tebou ty si mi ban nedal a nejsi hlavní admin ..

warmen520
30-09-12, 13:44
Ti muži mi daly ...

djkofi
30-09-12, 13:55
Už to mám zabezpečené ale když máš souseda a dáš mu svojí vifi a on udělá volovinu ... omluvil sem se za to a už sem to probíral i s hlavním adminem ...
a ptal sem se o un ban a ne o diskrementní odpovědi ..
sis asi spojil diskrétnost s exkrementem ne??? :DDD

stále a jedině PROTI
PS: steam verze se dá sehnat kolem 150kc...

tak buď rozbij prasátko nebo sklop uši, bez steamu si tu prostě nezahraješ... LOCK pls

djkofi
30-09-12, 13:58
Ti muži mi daly ...

ty si asi úplně mimo, že? ještě tě tu budu učit česky... :DDD Ti muži mi daly....:DDDD hošku, kup si možná místo steamu učebnici českého jazyka...

djkofi
30-09-12, 14:00
Psal jsem že jste ženy? ... množné číslo i u mužů je Daly .... a řším to s hlavním adminem ne s tebou ty si mi ban nedal a nejsi hlavní admin ..

trochu úcty hochu, k banu se může vyjádřit každý, nejen z admin teamu, tak si sedni zase zpátky na zadek a šoupej nohama!

Kuzli
30-09-12, 14:03
Kolikrát sem si tu koupil VIP. Už si ho tady kupuju rok nepřerušovaně. Kvůli banu jako si dostal ty sem si taky pořídil steam. Tak tu nebreč, že sis 5krát koupil VIP. Můžeš se omlouvat, prosit jak chceš ale unb nedostaneš. Co na tom nechápeš

ZombieBot
30-09-12, 15:07
Psal jsem že jste ženy? ... množné číslo i u mužů je Daly .... a řším to s hlavním adminem ne s tebou ty si mi ban nedal a nejsi hlavní admin ..

Ti muži mi daly ...

Nevím, co fetuješ, ale chci to taky.

Jen tak mimochodem, žiješ ve státě s možností svobody projevu. Hlavní admin ti unban nedá, banující admin taktéž ne.
Jediná možnost je koupit si originální hru.

Jinak, měl by sis zopakovat látku čtvrté nebo páté třídy ZŠ.

warmen520
30-09-12, 20:40
za 1, 8x VIP za 2, co tu řešíš ti muži mi daly ... nepsal sem nic o ženách tak sklapni .. omluvil sem se za potíže to snad mohu a nehodlám poslouchat vás.. ptal sem se hlavního admina a toho co mi dal ban ne vás ,seru vám na nějakej steam.. trapne jak řešit un ban když neumíte unbanovat nějakou IP .. Vím jaké to je vlastnil sem nathiMt2 to je metin2 server a jak ban tak un ban jde zrušit .. tak mi tu nemel píčoviny .. a zkuste si vy českej jazyk jsem slovák kdyby něco kokoti .. psal som česky len pre to že to je Cz admin apod ... pytal som sa či to idě dať un ban aj bez toho aby som musel platit 150kč a kvoly tomu len tak nědám !

ZombieBot
30-09-12, 20:46
za 1, 8x VIP za 2, co tu řešíš ti muži mi daly ... nepsal sem nic o ženách tak sklapni .. omluvil sem se za potíže to snad mohu a nehodlám poslouchat vás.. ptal sem se hlavního admina a toho co mi dal ban ne vás ,seru vám na nějakej steam.. trapne jak řešit un ban když neumíte unbanovat nějakou IP .. Vím jaké to je vlastnil sem nathiMt2 to je metin2 server a jak ban tak un ban jde zrušit .. tak mi tu nemel píčoviny .. a zkuste si vy českej jazyk jsem slovák kdyby něco kokoti .. psal som česky len pre to že to je Cz admin apod ... pytal som sa či to idě dať un ban aj bez toho aby som musel platit 150kč a kvoly tomu len tak nědám !

Mě přijde, že jsi s prominutím totální idiot. Ti muži dali. Pokud se jedná o muže a nebo o skupinu lidí (nehledě na pohlaví) tak je to DALI! V případě, že to byly pouze ženy, tak je tvrdé Y.
Také nemám tušení, proč jsi tak vulgární.
Unban dostat nemůžeš z toho důvodu, že kdyby jsi ho dostal ty, tak ho dostane i zabanovaný cheater. Pokud tě ta hra baví, tak zaplatit 150,- Kč pro tebe nemůže být zábrana.

Myslím, že to už nemá cenu řešit, takže navrhuji LOCk.

warmen520
30-09-12, 21:46
Ten cheater už nemůže a nemluvil sem o dali máš pravdu je tam I.. . a ten cheater není na mé vifi takže se tam dostat nemůže .

warmen520
30-09-12, 21:49
A hra stojí 249kč ne 150kč

kashpi
30-09-12, 22:25
všichni ti už řekli jakou máš jedinou možnost, jak ti hrát. Buď se přizpůsobíš a koupíš si originální hru a nebo sbohem:splachnout:

Kotel
01-10-12, 00:28
Za posledni mesic na serveru nehral nikdo jiny nez hrac s nickem NocnyStrazca, takze pohadka o sousedovi, ktery se napojil na wifi, je vymysl.