PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na JB - PŘIJAT



Ejo
29-09-12, 22:10
Ahojte,
volám sa Erich, za týžden mám 18 rokov.Som zo Slovenska z Nových Zámkov.Väčšina ma pozná z JB kedže tam hrávam najviac.Chcel by som požiadať o práva na tieto servery.Viem že jednou z podmienok je spešl ktorý nemám, ale nie vždy to bolo potrebné a u niektorých žiadateľov sa to tolerovalo.Možno nie som jedným z nich ale aj tak to chcem vyskúšať.Nenabral by som odvahu sám napísať žiadosť kým ma nepostrčil jeden z našich spešlov. :D Serveru by som chcel pomôcť, času tam trávim dosť aj po tom čo začala škola a práva nechcem len tak z frajeriny ale kôli takým hráčom ktorí tam radi znepríjemnujú hru, je ich tam neúrekom.Samozrejme že z úst mi sem tam vyletí nejaká nadávka(to aj prezidentovi si myslím:D) ale nikdy sa nepúšťam do nejakých sporov len tak. Moje STEAM ID : STEAM_0:0:22333990


Edit: Len toľko že spešla už mám a 18 rokov tak isto:D

grEy
29-09-12, 22:13
Urcite pre. :smile:

DarkAspecT
29-09-12, 22:25
Z dob kdy jsem tam chodil si byl v pohodě PRO.

kono159
29-09-12, 23:07
Ziadost pekna, ale su tu 2 haciky. Nemas spesl a v najblizsiu dobu sa asi nebude naberat. Ale kebys mal tak budis.

grEy
29-09-12, 23:09
Nechapem co mate kazdy stale s tym "v najblizsiu dobu sa asi nebude naberat". Dojde mi to hrozne byrokraticke. On mal mat podla mojho nazoru (minimalne) toho spesla uz davno...

Ejo
29-09-12, 23:13
Ďakujem zatiaľ za vyjadrenia. Viem, toho spešla som spomenul už v prvom príspevku ale zvykne sa na to nebrať ohlad tak som to chcel skúsiť.

kono159
30-09-12, 08:50
Nechapem co mate kazdy stale s tym "v najblizsiu dobu sa asi nebude naberat". Dojde mi to hrozne byrokraticke. On mal mat podla mojho nazoru (minimalne) toho spesla uz davno...

Mal, ale ked sa povie nie, tak nie. Ja by som bol za, ale co narobim.

hfsaa
30-09-12, 08:54
Nenabral by som odvahu sám napísať žiadosť kým ma nepostrčil jeden z našich spešlov. :D kto to bol? :D inak pro. ale kono , preco by sa nemal naberat spesl , ked prasa odisiel od spesl ct tak jedno miesto ostalo volne nie?

Ejo
30-09-12, 08:57
kto to bol? :D inak pro.
Tak trochu Tupelko a hlavne Grey :D...Ďakujem zatiaľ za vyjadrenia

Kroxy
30-09-12, 09:29
I když nemá spešl umí udělat na jb pořádek a to se mi na něm líbi , už ho i nějaky ten čas znam za mě PRO.

3k a Jerry
30-09-12, 09:56
Po delší době jsme chtělí vzít jednoho , možná dva spešl hráče. Nejvíc si nám padl do oka ty a tvůj spešl se začal řešit [24-09-12, 10:17] zatím 4 admini pro, zbytek se nevyjádřil, takže bych ti nejrači dal spešl nechat tě nejaký týden a pak znovu otevřít žádost a projednat to dál.

Ejo
30-09-12, 09:58
Po delší době jsme chtělí vzít jednoho , možná dva spešl hráče. Nejvíc si nám padl do oka ty a tvůj spešl se začal řešit [24-09-12, 10:17] zatím 4 admini pro, zbytek se nevyjádřil, takže bych ti nejrači dal spešl nechat tě nejaký týden a pak znovu otevřít žádost a projednat to dál.

Aké presné časové údaje :D..Ďakujem a samozrejme že by som bol aj za to..ďaľšie kroky sú už na vás

Amazing-Zajic
30-09-12, 10:24
Pro

Kunder
30-09-12, 10:58
Na spešla bych ani nebral ohledy i na JB jsou admini kteří ani nevěděli co to JailBreak je :) takže, Abych to zkrátil.. Ty tvé vidlácké kecy mě vždy dají do nálady a máš smysl pro humor .. Bere to jako ! FUN ! což je super, velký pohodář a zbytečně nepoužíva vulgaritu..Ještě jsem ho neviděl naštvaného i když ten tvůj hlas je Ultra :) prostě za mě jedno bezVYZNAMNÉ PRO

Prasacko
30-09-12, 12:36
Pro a nenavidim keď napisete hracovy na takejto vysokej urovni že sa nenaberá spešl...... Podľa mňa spešl určite a keď sa ujme tak aj práva.

_AnGeL_
30-09-12, 13:43
Ohľadom spešlov Type a Prasačko odišli od SPEŠLOV. Inak PRO a keď nie práva tak aspoň spešľa. :)

E: A si aspoň tučný. :)

3k a Jerry
30-09-12, 14:14
Spešla už dostal, tak uvidíme jak to dál půjde.

Ejo
30-09-12, 14:33
Ďakujem každému kto sa vyjadril, a ako napísal jerry dostal som spešla tak sa uvidí ako mi to pojde :)..Ešte raz ďakujem za vyjadrenia

grifin
30-09-12, 15:52
ja jsem taky urcite pro je pohodovej hrac zatim sem nevidel aby ho nekdo nastval pravidla zna:)

Piner
30-09-12, 17:19
Čau,


Cheating ? (http://amxbans.c-strike.cz/ban_list.php?bid=10755) - to mě docela zarazilo.

Je pravda, že tam hraješ celkem dlouho, pravidla taky znáš, ale ten ban se mi prostě nelíbí.
Zatím nejsem ani proti ani pro, když nám tu vysvětlíš ten ban, tak budu pro. (Pokud to nebude pes, brácha, brácha-pes apod.)

Ejo
30-09-12, 17:41
Čau,


Cheating ? (http://amxbans.c-strike.cz/ban_list.php?bid=10755) - to mě docela zarazilo.

Je pravda, že tam hraješ celkem dlouho, pravidla taky znáš, ale ten ban se mi prostě nelíbí.
Zatím nejsem ani proti ani pro, když nám tu vysvětlíš ten ban, tak budu pro. (Pokud to nebude pes, brácha, brácha-pes apod.)

Ano vysvetlim spolu s tymto: http://banlist.bezhlavec.cz/ban_list.php?site=16

Steam som si kúpil od kamaráta.Nemal tým padom už ani CS ani steam a raz chcel zahrať tak som mu dal svoje heslo aj všetko.Zapol na týchto 2 serveroch...teda aspoň dúfam že len na tých.Oba bany sú z toho istého dňa kedy sa to stalo.Viac vysvetlení bohužiaľ nemám pretože toto je jediné.Heslo som si hneď po tom dni zmenil a hrám len sám za seba.Na kotelne mám čistý štít a to nie sú moje bany.Ale keď ti vysvetlenie brato-pes nesedí tak je mi to ľúto, lebo iné nemám :)


EDIT: Tak teraz si nie som istý po tom týždni či ti išlo o to prekaziť tých pár pozitívnych komentárov a nájsť nejakú špinu keď na kotelne som čistý, alebo ťa to naozaj zaujímalo.

Ejo
04-10-12, 22:09
Dávam sem nový post len kvôli tomu že som teraz editol ten príspevok predtým ale editom sa to k hráčovi nedostane, tak nech tu nepadá prach:D

Piner
04-10-12, 22:13
Ano vysvetlim spolu s tymto: http://banlist.bezhlavec.cz/ban_list.php?site=16

Steam som si kúpil od kamaráta.Nemal tým padom už ani CS ani steam a raz chcel zahrať tak som mu dal svoje heslo aj všetko.Zapol na týchto 2 serveroch...teda aspoň dúfam že len na tých.Oba bany sú z toho istého dňa kedy sa to stalo.Viac vysvetlení bohužiaľ nemám pretože toto je jediné.Heslo som si hneď po tom dni zmenil a hrám len sám za seba.Na kotelne mám čistý štít a to nie sú moje bany.Ale keď ti vysvetlenie brato-pes nesedí tak je mi to ľúto, lebo iné nemám :)


EDIT: Tak teraz si nie som istý po tom týždni či ti išlo o to prekaziť tých pár pozitívnych komentárov a nájsť nejakú špinu keď na kotelne som čistý, alebo ťa to naozaj zaujímalo.

Ne o to mi nejde.Já ti ty práva rád dopřeji, jen nechci mít mezi adminama haxory. To asi nechce nikdo, tak jsem to zveřejnil, abys to tu hezky vysvětlil.Nic víc.

DarkAspecT
04-10-12, 22:16
Myslím,že by si to měl chvíli nechat,když si teprv před pár dny dostal spešl.

Ejo
04-10-12, 22:26
Myslím,že by si to měl chvíli nechat,když si teprv před pár dny dostal spešl.

To je v poriadku ja som myslel na pinera:).. Ďakujem obom

Ejo
07-10-12, 01:43
Tak by som sa chcel spýtať že ako to teda uzavreme? Či to necháme otvorené alebo sa uzavre alebo ako?..Viem že píšem stále a moc skoro ale Jerry písal nejaký týždeň preto sa pýtam a rád by som to vedel..Stále viac je prípadov keď spešl už nestačí a snažím sa to riešiť po svojom (napríklad že za bugovanie hráč nehrá budúce kolo alebo podobné tresty) ale mnoho vecí sa vyriešiť nedá..avšak ak sa rozhodnete za NIE budem to rešpektovať :)

Kunder
07-10-12, 08:05
Musím přiznat, že už jsem viděl Eja několikrát v Akci :) .. Jde mu to nahodou lépe než jakemukoliv spešlovi, řeší to hned a je na CTcka přísný, ale právem.

Měj trpělivost !! Chce to čas.

Prasacko
07-10-12, 11:12
Musím přiznat, že už jsem viděl Eja několikrát v Akci :) .. Jde mu to nahodou lépe než jakemukoliv spešlovi, řeší to hned a je na CTcka přísný, ale právem.

Měj trpělivost !! Chce to čas.

Na začiatku nato má každy nervy... ale prajem ti aby ťa to neprešlo, máš v pravdu v tom že keď vidíš že buguje mapu tak sa cítiš tak bezmocne že mu nemôžeš dať ban ale iba ho hodíš do spectate na 1 kolo a on sa ti potom vysmeje...

Ejo
07-10-12, 20:33
Chápem aj že by som mal byť trpezlivý len sa vážne snažím pomáhať..Prasacko má pravdu,hráč sa ti nie len že vysmeje to je ok.Ale niektorí to berú tak že šak čo nič sa nedeje a aj keď im povieš že ich budeš dávať do spectu 3 kolá tak ich to nezaujíma a berú to ako že to je v poriadku.Alebo som mal takého experta co sa volal jord4n..tak som mu povedal že je to veľmi podobné nicku admina nech si to zmení..dal som mu 3 kolá a potom som ho začal presúvať do spectu lebo si ho nezmenil..zmizol...idem na iný server a tam si hrá veselo ďalej.Po 2 presunutiach zasa išiel na iný server a to sa nedá naháňať :D

Prasacko
08-10-12, 11:44
Chápem aj že by som mal byť trpezlivý len sa vážne snažím pomáhať..Prasacko má pravdu,hráč sa ti nie len že vysmeje to je ok.Ale niektorí to berú tak že šak čo nič sa nedeje a aj keď im povieš že ich budeš dávať do spectu 3 kolá tak ich to nezaujíma a berú to ako že to je v poriadku.Alebo som mal takého experta co sa volal jord4n..tak som mu povedal že je to veľmi podobné nicku admina nech si to zmení..dal som mu 3 kolá a potom som ho začal presúvať do spectu lebo si ho nezmenil..zmizol...idem na iný server a tam si hrá veselo ďalej.Po 2 presunutiach zasa išiel na iný server a to sa nedá naháňať :D

O tom hovorim, mna to po case prestalo bavit. takze ti drzim palce

Ejo
08-10-12, 19:36
O tom hovorim, mna to po case prestalo bavit. takze ti drzim palce

Zatiaľ v pohode, a ďakujem pekne ;)

3k a Jerry
11-10-12, 21:51
Takže dost jail adminů se ted na to celkem vykašlalo takže bych byl rád kdyby se někdo přijal.
Poslední dobou se z jailu stala kindr párty a moc lidí co u toho přemýšlí tam neběhá takže je zapotřebí někdo kdo hru uvede do správneho chodu. Jinak jako spešl seš v pohodě jsem rád že tam vůbec ještě takový chodí, protože všichni kdo to hráli delší dobu se tam poslední dobou neukazují.Je škoda že na jailu to néni jako dřív.
Problém stebou jsem neměl, ted jsi tam podle mě nejvhodnější kandidát.
Takže Pro.

Kunder
11-10-12, 22:30
Já už tam nemám ani chuť hrát .. Ty děcka to je opravdu někdy HardCore .. a co teprv moje nervy..beru na ně prášky a ještě tohle ?
Nechci říct, že JB upadá spíše naopak hraje tam více lidí .. ale to nejsou lidi to jsou podle mě ještě děti.
Neříkám, že je to tak pořád ale většinou ano..
Takže se nemužu dočkat až Ejo zavítá s právy na JB :) kdo ví možná to hodí do starých kolejí :)

Přeju ti to :)

Ejo
13-10-12, 12:05
Ďakujem pekne chalani..pisem len z telefónu ale ďakujem za odpovede:)

koblížek
13-10-12, 12:25
Já už tam nemám ani chuť hrát .. Ty děcka to je opravdu někdy HardCore .. a co teprv moje nervy..beru na ně prášky a ještě tohle ?
Nechci říct, že JB upadá spíše naopak hraje tam více lidí .. ale to nejsou lidi to jsou podle mě ještě děti.
Neříkám, že je to tak pořád ale většinou ano..
Takže se nemužu dočkat až Ejo zavítá s právy na JB :) kdo ví možná to hodí do starých kolejí :)

Přeju ti to :)

kdyby byl jail stejnej jako před tím to by byla paráda

DaRi.
13-10-12, 12:29
Ejo je dobrý chlap, jailu rozumí. Je radost hrát za Ts když je u CT on :D, jednoznačně PRO

Ejo
14-10-12, 22:47
Ďakujem za vyjadrenie:)

NicEwoRK
28-10-12, 20:10
Dělá levné pojištění a simonovat umí. Jako spešl mu to jde na vynikající + ta jeho tužka a papír kde si zapisuje koho bude dávat za bug do spektu 3 kola. Takže na 100% PRO!

Tupelko
04-11-12, 01:14
PrO.Spešl je , pravidla umí , má svůj deníček :) :D

Ejo
04-11-12, 23:43
Diky čítrovi najsworkovi aj cerstvemu Tupelovi za vyjadrenia:)

ZombieBot
05-11-12, 08:27
OT: Sice pozdě, ale vše nej k 18. narozeninám.

Jinak pro.

Ejo
05-11-12, 15:06
OT: Sice pozdě, ale vše nej k 18. narozeninám.

Jinak pro.

Dík pekne aj za dodatočnú gratuláciu aj za vyjadrenie :)

Ejo
07-11-12, 06:09
Chalani, chcem vám len napísať že teraz chvílu nebudem v hre lebo budem na dovolenke..takze od dnes od 7. do 20. tu nebudem, aby ste si nemysleli ze na vas len tak kaslem:D

Kunder
07-11-12, 08:38
Budu mít narozky, tak mi něco přines, třeba mušli :D.
Užij si ji, hlavně jak přijedeš tak se tu ozvi.

Ejo
21-11-12, 12:34
Tak ja som spat doma..dovolenku som si uzil..este dnes sa vrhnem na CS :D..bohuzial muslu nemam lebo sa vraj preváža tazsie ako Kilo kokainu ale tak nejaky ten dominikansky rumik som doniesol:D

Ejo
23-11-12, 17:33
Dakujem chalanisko, ale s Radkou staci uz s nou nie som..Dakujem :)

Ejo
29-11-12, 14:04
Tak chalani a chlapi, dnes sú to pekné 2 mesiace od kedy sa založila táto téma :)..nechcem tlačiť na pílu ale nebolo by zlé dostať aspoň nejaké predbežné vyjadrenie k čomu zatiaľ smerujem..či áno, či nie rád by som to vedel..Ďakujem :)

DarkAspecT
29-11-12, 14:26
Nábor je zatím uzavřený...

Ejo
29-11-12, 15:44
Nábor je zatím uzavřený...

Ok, ďakujem to som chcel vedieť :)

Bezdak
29-11-12, 19:49
Jsou uzavřený akorát nový žádosti. Stavající žádosti jako je tahle zavřený nejsou.

Ejo
29-11-12, 21:05
Jsou uzavřený akorát nový žádosti. Stavající žádosti jako je tahle zavřený nejsou.

Tak to je lepšia správa ako tá predtým :D

Charon35
29-11-12, 21:56
Kotlovi som písal, rozhodnutie je na ňom.

Kotel
30-11-12, 14:00
pro