PDA

Zobrazit normální verzi : HElp



hfsaa
30-09-12, 19:29
mam problem . Kupil som si sluchatka s mikrakom,funguje perfektne , no problem je v tom , ze mam stary zabudovany mikrak . A hlavny problem je v tom , ze ked zapojim novy mikrak , na skype mi zrazu nejde ani jeden , neviem cim to moze byt , no na ts , cs ingame alebo hocikde mi ide novy na sluchatkach , no na skype ked zapojim kabel s mikrakom , tak mi nejde ani jeden mikrak , ani na sluchatkach , ani zabudovany , a chcem aby mi isiel len mikrak na sluchatkach . vie mi niekto help?

Lynviy
30-09-12, 19:30
Sluchátka jedou přes USB nebo normálně píchlí do PC?

hfsaa
30-09-12, 19:31
Sluchátka jedou přes USB nebo normálně píchlí do PC? normalne ruzovym kablikom davam do pc mikrak , zelenym sluchatka.

Lynviy
30-09-12, 19:32
A když si dáš zobrazit ty zařízení na záznamy, tak tam máš předpokládám jenom 1 věc nebo 2 věci jako funkční mikrofony?

hfsaa
30-09-12, 19:34
A když si dáš zobrazit ty zařízení na záznamy, tak tam máš předpokládám jenom 1 věc nebo 2 věci jako funkční mikrofony? jj 1 ale divne je to , ze vsade mi funguje novy zapichnuty mikrak ale na skype mi nejde ani 1

Lynviy
30-09-12, 19:36
jj 1. ale divne je to , ze vsade mi funguje novy zapichnuty mikrak ale na skype mi nejde ani 1

A když ho vypojíš na Skype de normálně? Tohle je zajímavý problém, s tím už ti bude muset poradit někdo jiný. :/

hfsaa
30-09-12, 19:37
A když ho vypojíš na Skype de normálně? Tohle je zajímavý problém, s tím už ti bude muset poradit někdo jiný. :/ ked vypojim novy mikrak , ide mi stary zabudovany , ale ked zapojim novy , tak mi nejde ani 1

apach29
30-09-12, 20:08
To jsi na notasu? Kde mas zabudovanej ten mikrak?

hfsaa
30-09-12, 20:09
To jsi na notasu? Kde mas zabudovanej ten mikrak? jj som na notase

514Pro
01-10-12, 13:52
Nekdy lze v ovladaci/panelu zvukovky ( pokud to nema jen ten defaultni od windows) prepnout primo jakej zdroj mikrofonu budes pouzivat.