PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva, CS, W3FT mod



nutis
01-10-12, 18:23
Ahoj,

chtěl bych požádat o admin práva na CS serveru s W3 modem. Mnozí mě tam jistě znají jako " HAXXING IS NUTIS`S LIFESTYLE ".

CS hraju cca přes 10 let (vč. závodní scény), už jednou jsem dělal před pár lety cheat huntera na portálu playzone.cz.

Důvod žádosti je vyšší úroda chlapců (a děvčat) s WH etc.

Víc info zodpovim on demand :)

Kroxy
01-10-12, 18:28
Mohl by jsi tu hodit SteamID? dík

+ dodávam

War3FT 01-10-2012 17:12:14 STEAM_0:0:453052 89.176.92.45 HAXX1NG IS NUTIS'S LIFESTYLE dementni tym opet :]
War3FT 01-10-2012 16:28:34 STEAM_0:0:453052 89.176.92.45 HAXX1NG IS NUTIS'S LIFESTYLE afekt ty jsi dement .. pouzivej hlavu ..
War3FT 01-10-2012 17:24:28 STEAM_0:0:453052 89.176.92.45 HAXX1NG IS NUTIS'S LIFESTYLE jdete na ten plant vy dementi ! .. rozumite tomu?

nutis
01-10-12, 18:41
Áno, steam id: STEAM_0:0:453052 ..

apach29
01-10-12, 19:07
Za ty roky nic moc nahranyho. Pockam si na Flopa, co na tebe rika on.

dEEEEEEEEEEL
01-10-12, 19:16
Určite PRE.

Movement ako bot, nikoho nedá ale snaď sa to niekedy naučí :-P

nutis
01-10-12, 19:19
to apach> Ok :)

to dEEEEL: haha! :)

apach29
02-10-12, 16:26
Original posted by Slunce:
Za nuta nejde rict nic jineho nez pro hraje hodne dobre to dokazuje jeho rank 13k kilu ku 3k deaths jinak od nedavna spolu mame klan a tak ho dobre znam byla by skoda ho neprijmout lepsi se na waru uz asi neobjevi, a to ze obcas nekomu napise ze je dement nebo neco horsiho tak to tam s tema exotama je fakt neco a to musi uznat kazdy kdo tam hraje plant tam umi jen 1/5 lidi a defus neumi okrem pak vyjimecnych nekdo.

Flopsaid
02-10-12, 17:14
No to jsou mi věci.....tady se o skilu vůbec debatovat nemusí....Ale spíš jde o to, že jestli je tam admin potřeba, ikdyž je pravda že paradox na to ted na chvíli prdí. Práva nedostal ani slunce ani slide, kteří tam hrají velmi dlouho. Takže podle mě to nebude vůbec jednoduché. Co se týče hlášení sem tam jsi mi asi něco napsal.... Tak pokud by admin byl potřeba tak ti dám pro. ale počkejme ještě na vyjádření ostatních... stačí takhle apač ?

dEEEEEEEEEEL
02-10-12, 17:19
Na war3 je admina rozhodne potreba. A to bez debaty....Síce moj názor je k ničomu ale....

Flopsaid
02-10-12, 17:31
kdo řikal ?

514Pro
02-10-12, 18:02
Asi jeden z moznych kandidatu co tam v posledni hravaji casto, krom obcasneho komentare na tymy si nejsem vedom nejakych prohresku. Co se tyce aktivity, na adminchat z meho pohledu neco prislo, forum jak vidno zadna. Bude treba vic okomentovat svoji cinnost na PZ a jak dlouho jsi CH delal, abychom meli predstavu ze to zvladnes a vekovou skupinu, muzu hadat, ale je lepsi, kdyz to uvedes.
Nasledne se vyjadrim.

nutis
02-10-12, 21:34
V pohodě, chápu a veškeré komentáře beru. Šlo mi především o to, že jsem se moc nesetkal s tím, že když tam někdo fakt něco zapne, tak je hned po zásluze potrestán:) .. ale chápu že u toho nemůžete sedět taky večně a slouží k tomu především forum.

to 514pro> Admina jsem tam dělal zhruba půl roku, co si tak matně pamatuji.. ono už je to celkem dlouho, tak 5 let minimálně, kdy jsem to ještě hrál závodně a s týmem na PZ jsme určitým způsobem spolupracovali.
Věková skupina 22, student VŠ magisterského studia.

Flopsaid
02-10-12, 23:34
Tak na magistroj jsme 2 co studuješ za obor ??

nutis
03-10-12, 07:27
Tak na magistroj jsme 2 co studuješ za obor ??

Informační systémy a technologie :) .. ale jelikož je to ekonomka, tak je to stylizováno ani ne tak moc jako technickej obor jako spíš manažerskej.

514Pro
04-10-12, 10:36
Jsem za to to s tebou zkusit, za me tedy Pro, jeste jak se vyjadri ostatni.

Flopsaid
04-10-12, 16:24
Pro

ParadoXX
05-10-12, 04:53
flopsaide,já na to neprdim.Už sem to psal v admin foru,jak to se mnou je.Přečti si to,ať si v obraze a nerozhlašuj o mně blbosti.

Až bude nutis hrát normálně i za takticky nevýhodný týmy a nebude furt myslet jen na rank,ale všímat si i ostatních hráčů,tak sem pro.
A bůh ví,jestli se se sluncem neraděj na vnt,když sou furt zalezlí oba ve stejnym týmu.Většinou ct na kemp.

nutis
05-10-12, 06:46
flopsaide,já na to neprdim.Už sem to psal v admin foru,jak to se mnou je.Přečti si to,ať si v obraze a nerozhlašuj o mně blbosti.

Až bude nutis hrát normálně i za takticky nevýhodný týmy a nebude furt myslet jen na rank,ale všímat si i ostatních hráčů,tak sem pro.
A bůh ví,jestli se se sluncem neraděj na vnt,když sou furt zalezlí oba ve stejnym týmu.Většinou ct na kemp.

Hehe, nevýhodný týmy .. pokud vím, tak je na serveru autobalance (ač ne zcela logickej), a když mě to hodí k těm co prohrávají, tak jsem si teda nevšim, že bych se přepojil zpět do overu .. se sluncem si budu asi těžko radit, když ten skoro nehraje .. a ano, zrovná já jsem takovej stanař, co všude sedí na bobku :)) .. to jen protiargument, jelikož s tebou nesouhlasím .. a nevím jak se projevu i to, že "hraju na rank" .. to můžeš klidně rozvést.

ParadoXX
05-10-12, 16:48
kashpi tu tentokrát nevytáh žádnou špínu,tak někdo to udělat musí.A zkus někdy taky začít mapu za týmy s taktickou nevýhodou a nekempit,když všichni z tvýho týmu chcípaj.
Achjo,kde sou ty časy,kdy člověk naběh a všechno vystřílel:D
Dneska jen kempěj a myslej si,jaký nejsou skilleři.

Flopsaid
05-10-12, 16:51
mistře bud uplně v klidě, já chápu, že tě to na chvíli přestalo bavit, četl jsem tvoje posty o to se neboj...asi jsem to trochu myslel jinak než ty jsi to pochopil ale to se stává......jen jsem to myslel tak že tam ted nejsi online tak, že by se tam někdo hodil.....asi nutis není podle tvývh představ ale kdo jinej tedy ? Slunce slide ? povidej

ParadoXX
05-10-12, 16:54
já sem psal,že sem pro.

nutis
05-10-12, 19:49
kashpi tu tentokrát nevytáh žádnou špínu,tak někdo to udělat musí.A zkus někdy taky začít mapu za týmy s taktickou nevýhodou a nekempit,když všichni z tvýho týmu chcípaj.
Achjo,kde sou ty časy,kdy člověk naběh a všechno vystřílel:D
Dneska jen kempěj a myslej si,jaký nejsou skilleři.

Mapy začínám následovně .. načítá se hra, vyskočí nabídka vybrání týmu a jediný co, tak zmáčknu 5, tedy Auto - Select :) .. za další o sobě netvrdím, že jsem skill .. a o tom kempu se nemá cenu bavit, .. mysli si co chceš:) ..




mistře bud uplně v klidě, já chápu, že tě to na chvíli přestalo bavit, četl jsem tvoje posty o to se neboj...asi jsem to trochu myslel jinak než ty jsi to pochopil ale to se stává......jen jsem to myslel tak že tam ted nejsi online tak, že by se tam někdo hodil.....asi nutis není podle tvývh představ ale kdo jinej tedy ? Slunce slide ? povidej

Slunce / slide^ si to každopádně zaslouží víc, takže bych je upřednostnil ..

apach29
06-10-12, 03:12
Ano, Slunce a slide si to zaslouzi vice, ale podle to jak te hodnoti Flop a hlavne podle toho jak se tu prezentujes, bych te uprednostil. Pokud by jsi vzal i war3 Ulti.

nutis
06-10-12, 10:58
Ano, Slunce a slide si to zaslouzi vice, ale podle to jak te hodnoti Flop a hlavne podle toho jak se tu prezentujes, bych te uprednostil. Pokud by jsi vzal i war3 Ulti.

To nebude problém.

ParadoXX
06-10-12, 16:23
hele,po dlouhý době sem byl na w3 a ultimatu a fakt je tam potřeba někdo.Na nuke lezou smradi po texturách.Tam zdivočeli jak svině.Měl by je tam zase někdo srovnat do latě:D
TAk mu ty práva dejte na zkoušku.Třeba to tam zvládne.

apach29
06-10-12, 18:55
Original posted by Slunce:
paradoxxi radit si nemuzeme mame oba dva soundy na max tim padem se neslysime a ve stejnym teamu jsme proto ze spolu mame nacviceny taktiky to neni nic protizakony co ja vim a posledni dobou na to nemam cas jak znaci nahrana doba na steamu za 14 dni tj 20 hodin jinak o me se v zadosti vubec nebavte ja prava uz nechci jsem vetsinou do 5 ve skole a pak mam praci tkze hraju jen obcas kdyz si proste najdu volnou chviliatp.. A nevim jestli jsem dobre pochopil ze by jsem si je zaslouzil vic ale to nevim proc nutis je asi tak o 10 urovni vis jak ja je chytrejsi i o dost lepe hraje countera a vic jak slide si je tky nezaslouzi tkze tak..urcite je to nejlepsi adept na prava co se tyce FT nikdo jinej me tam nenapada tod vse..

Charon35
07-10-12, 14:52
Hral si so Stepom? Alebo poznate sa?

nutis
07-10-12, 23:21
Hral si so Stepom? Alebo poznate sa?

Nevim o tom. Neznám to jméno, leda by hrál pod jiným nickem.

apach29
11-10-12, 20:42
To nebude problém.

OK, tak jsem tedy urcite pro.

Charon35
14-10-12, 15:35
Nevim o tom. Neznám to jméno, leda by hrál pod jiným nickem.

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=STEAM_0:0:453052&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

klauni? Nič?

zišlo by sa niekoho hodiť na fórum, nenahlásil si ani jedného cheatera.

Charon35
28-10-12, 16:53
Helloooooooou. Si tu?

hladik
30-11-12, 18:01
Asi není lockněte to.

Slunicko
30-11-12, 18:25
jeho fakt někdo asi venku kuchnul nebo co nikde není online vůbec nevím co s ním je nedal mi vědět že jestli přestane nebo co..

ivoros
30-11-12, 18:41
Uvidíme....

Charon35
30-11-12, 18:52
Uvidíme....

Určite.

Nie.