PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o special nebo Adminství.



Sttomper
02-10-12, 17:32
Dobré odpoledne rozhodl jsem se požádat o special nebo o Adminství na serverech Jailbreak a knife jelikož je hraji skoro každý den 2,5 hodiny. (třeba na knife moc adminů neni.) :bruce_h4h:
Ještě teď říkám nebudu vám lhát...

MOJE HISTORIE BANů
Ban za vlacek: V té době jsem začal hrát csko a tím pádem jsem nevěděl co to je.
Ban za vulgarnost: Když jsem napsal do chatu sprosté slovo, neukázal se tam vtip, tak jsem tam psal sprostá slova aby se ukázal vtip. :devil2:
Ban za neznalost pravidel u CT: Nevím za co to bylo, ale asi jsem na něco zapomněl.
Ban za spamovani: 5x jsem napsal FK.

O mně
Jmenuji se Matyáš. Csko jsem hrál půl roku pak jsem přestal, ale před čtvrt rokem jsem zase začal. Hru csko mi doporučil kámoš. Bydlím v Praze. Chodím na gymnázium Litoměřická. Myslím si, že bych poznal jakoukoli situaci na ban.

Ve hře se jmenuji ViTaMiN-B a dřív (HoRR[o]R, CraZy_WoLf, McBones)
Moje IP adresa je 88.101.109.63
Na otázky budu odpovídat. Zdravííím :thumsup4:

Sttomper
02-10-12, 17:40
skoda

Raw
02-10-12, 17:43
skoda

Ani ne

Kroxy
02-10-12, 18:31
Je hezký že tu dávaš IP ale ta je nam na h***** :)

Kunder
02-10-12, 20:55
Ahoj,promin ale ty jsi pro mě jedno z nejhorších CT.
Steam máš ? Ale spíše nemáš protože na steamu nehraješ.
Žádost nic moc.
Věk ?
A myslím, že JB za CT neovládáš a jako admina tě rozhodně nevidím.

Neber to osobně je to jen můj názor.

Charon35
02-10-12, 21:01
No ale musí sa uznať, že aspoň pekne napísaná žiadosť. Žiadne "pjosým" a podobné výlevy a celkom dobre sa to číta. Bohužiaľ aj keď písať vieš, čítať asi nie. Spešl sa dostáva v hre, admin na knife, nie, nemáš steam.

djkofi
03-10-12, 15:58
...podle mě za necelý rok hraní, nemůžeš mít dost zkušeností s CSkem..poznat cheatera je věc jedna, rozumět hře věc druhá, a to nemluvim o tom, že AMX ti asi taky moc neřekne, že? Málo příspěvků, nevím jestli máš STEAM... za mě ať tak či tak, PROTI

Sttomper
03-10-12, 18:06
Nemám steam a nevadí kdyz me kritizujete

Charon35
03-10-12, 18:54
Nemám steam a nevadí kdyz me kritizujete

OK. Nie.