PDA

Zobrazit normální verzi : UnBan



(MoNsTeR) BlOoDsHaKe
03-10-12, 16:41
No a ešte posledná poznámka ten wallhack alebo ako sa to vlastne volá a písal som tu že som odstranil... nie je to pravda ja som wh nemal nemám a ani nebudem mať ! A vidím že si tu už nezahrám potom čo mi dal rIDer ban takže sa tu majte ak by že ma rIDer odbanoval bol by som mu vďačný . Dostal som síce ban ale nezabudnem na túto skvelú hru ktorú som hral vyše 2 roky na najlepších serveroch Counter Strike 1.6 na svete - Kotelna. Bude mi chýbať všetko a ďakujem aj tak za skvelú spoluprácu pokiaľ som dostal ban. Takže dovidenia všetci dúfam že ma raz unbannú a dajú mi možnosť si tu ešte zahrať či už o rok 2 3 alebo .... Neviem už fakt takže ďakujem každému a majte sa :( ahojte!!!

Smile
03-10-12, 16:54
http://csko.cz/forum/showthread.php?10388-UnBan
10 dalších threadu založ, tím stoprocentně docílíš toho, co chceš.

(MoNsTeR) BlOoDsHaKe
03-10-12, 17:05
Co je ten thead a ako ho mam založit??

kashpi
03-10-12, 17:11
Neres. Unban nebude. Mel si WH a takovy tu nechceme

djkofi
03-10-12, 17:22
Ahojte, to som ja (GuNs) MeGusta!!! riDer ty si ma zabanoval za wallhack ktory som si uz odstranil minule, takze nie je fer ze si mi dal ban za to ze mi kazdy pise ze mam wh ! Ja na War3ft hram dlho a mam skusenosti na to aby som mohol mat skore 10 ku 8 takze nie je to fakt fér ze mam ban za wallhack. Dakujem za pochopenie a prosím odbanujte ma 1 som tu bol a to bolo nedávno ale Wh som si uz odstránil takze prosím o unban. Dakujem

velmi chytré, zmínit, že jsi tu někdy cheatoval... nezájem, jestli jsi cheatoval teď, cheater jednou, cheater pořád. Bež si hrát na GAYSHITS...tam si cheatuj dle libosti

navždy PROTI , tvůj KOF!

(MoNsTeR) BlOoDsHaKe
03-10-12, 17:29
takze cheat som mal u kamosa a nie na mojom ip

(MoNsTeR) BlOoDsHaKe
03-10-12, 17:42
prosim este raz dajte mi unban mam rad csko a dokazem ak mi date unban ze ja hram bez hackov!!!!!!!!!!!!!!§§

rIDer
03-10-12, 18:28
DEMO
(http://csko.cz/dema/upload/dir/megusta_0.dem)

V podstatě jsem to jsem nemusel ani uploadovat po tvým přiznání
..za wallhack ktory som si uz odstranil minule..

(MoNsTeR) BlOoDsHaKe
03-10-12, 18:33
rider prosim daj mi unbna je to jedina hra ktoru hram a wallhack som mal u kamosa a hrali sme na inych serveroch

(MoNsTeR) BlOoDsHaKe
03-10-12, 18:34
prosím rider:console: je to jedina hra ktora ma bavi a iba na kotelna serveroch pls to wh fakt nemam prosim odbanuj ma a dokazem ze ho uz fakt nemam

(MoNsTeR) BlOoDsHaKe
03-10-12, 18:37
A ak nedáš unban teraz tak aspoň povedz či ešte dáš a ak dáš tak kedy??? o 1 rok o 2 o 3 atd....
pls ale fakt ja tu hru mam rad a chcem rad prosim

(MoNsTeR) BlOoDsHaKe
03-10-12, 18:40
Prosiiiiim dajte mi unbann jedina hra ktora stoji za to prosim dajte!!!

ZEUS
03-10-12, 19:52
Boha nespamuj.... unban nebude a už prosím nezakládej další thready.