PDA

Zobrazit normální verzi : Logitech G5 - nová



kashpi
19-05-11, 17:43
Mám doma ještě 2 klávesnice Logitech G11. Kdo neví co je to zač, je to herní klávesnice. Kdyžtak googlujte.
Cenu dávám 500Kč za kus + poštovné pokud se posílá. Je možný osobní odběr v Brně.

dodatečné info: Jedná se o italskou verzi klávesnic. Vše funguje jak má na české/anglické, jen je potřeba pro ty co potřebují moc diakritiku, polepit přelepkama.
Případné dotazy můžou být zde nebo na meila michal@kashpi.cz

edit: omlouvám se za omyl, nejedná se o G5, ale o G11, G5 mám myšku a nějak sem popletl čísla:D

bones
19-05-11, 18:12
mohol by si poslat fotku? hlavne by ma rozlozenie klaves zaujimalo, mozno je viac verzii, tak jaku mas ty, aby som vedel co kupujem, inak by som mozno mal zaujem

kashpi
19-05-11, 21:01
bones: já sem vůl :D jedná se o G11 ne G5 :D promin fotky jsou zde: http://file.kashpi.cz/g11.rar

jazzin
24-05-11, 12:34
přijde mi, že maj ty tlačítka hrozně vysokej stisk a ani ergonomie neni nic moc, kamarád ji měl a shodli jsme se, že jediná dobrá věc na ní je celkem fešný podssvícení, který se dá různě přenastavovat a je intenzitou tak akorát ;)

bones
24-05-11, 12:47
sice sa na klavesnicu nepozeram vobec, ale asi by mi to vadilo ta italska verzia klaves