PDA

Zobrazit normální verzi : Zadost o Adminstvi na serveru GunGame



<*[Good*Killeri]*>Domc-O
03-10-12, 18:07
Dobry Den
Chci pozadat o Adminství na serverech Gungame hraju tam i 3 nebo 4hod.

MOJE HISTORIE BANů
Ban som nemal ani raz ale zrazu som dostal Ban na profil ktoreho nick ani nepoznam.

O mně
Sem Domco. Bydlím v Dubnici n/Váhom.Hru hraju asi 1 az 2 roky WH ani AB som nikdy nepouzil.

Moje jmeno v hre <*[Good*Killeri]*>Domc-O_O.
Muj steam ID DomcO_O
Prava by sem mnel dostat proto ze vidim hracov co maju wh anebo ab, kdyz napisou sprosta slova do chatu a nikdo im neda ban ja som tam skoro skoro stale a nekdy tam neny ani jeden admin takze ja chci prava proto abych daval bany a pernamenty.

To je vše.

Lazik
03-10-12, 18:25
http://csko.cz/forum/showthread.php?10431-%C5%BD%C3%A1dost-o-UnBan

Hlavne tato cast sa mi paci najviac :)


ani o 22:00 nikdy sem nehral na serveru kotelna sem byl prvny raz

514Pro
03-10-12, 18:33
Jak se mu prasi od huby, zkus to v politice :)

djkofi
03-10-12, 18:33
*>Domc-O;125254']Dobry Den
Chci pozadat o Adminství na serverech Gungame hraju tam i 3 nebo 4hod.

MOJE HISTORIE BANů
Ban som nemal ani raz ale zrazu som dostal Ban na profil ktoreho nick ani nepoznam.

O mně
Sem Domco. Bydlím v Dubnici n/Váhom.Hru hraju asi 1 az 2 roky WH ani AB som nikdy nepouzil.

Moje jmeno v hre <*[Good*Killeri]*>Domc-O_O.

To je vše.
prosím tě, je tak těžké, se podívat do pravidel, jak má žádost vypadat? doplň sem STEAM ID, tvůj nick ve hře a důvod, proč si myslíš, že bys měl práva dostat...
:splachnout:

djkofi
03-10-12, 19:09
*>Domc-O;125254']Dobry Den
Chci pozadat o Adminství na serverech Gungame hraju tam i 3 nebo 4hod.

MOJE HISTORIE BANů
Ban som nemal ani raz ale zrazu som dostal Ban na profil ktoreho nick ani nepoznam.

O mně
Sem Domco. Bydlím v Dubnici n/Váhom.Hru hraju asi 1 az 2 roky WH ani AB som nikdy nepouzil.

Moje jmeno v hre <*[Good*Killeri]*>Domc-O_O.
Muj steam ID DomcO_O
Prava by sem mnel dostat proto ze vidim hracov co maju wh anebo ab, kdyz napisou sprosta slova do chatu a nikdo im neda ban ja som tam skoro skoro stale a nekdy tam neny ani jeden admin takze ja chci prava proto abych daval bany a pernamenty.

To je vše.

steam ID Domc-O_O???? co to ma bejt? chceš být admin a ani nevíš, co je SID? navíc koukám, že slovenština asi není tvoje silná stránka...

chtěl jsem to napsat už předtím, ale tímhle si mě jen utvrdil v tom, že jsem to mohl napsat rovnou....navíc o pár komentů výš je další důvod

ps: nauč se žádat o věci, kterým rozumíš a můžeš jim být přínosem....prdel si můžeš dělat z modelíny a ne z nás...

JENDO VELKÉ UPŘÍMNÉ PROTI

Prasacko
03-10-12, 21:10
Ten hore čo žiada o prava tak mu povedzte Pravdu že prava nedostane a keď sa tu vyjadril skoro cely gangbang clan tak sa pridam.... Shinigami logoped.