PDA

Zobrazit normální verzi : drtic_spitov



Unregistered
19-05-11, 19:39
Nick ve hre: drtic_spitov


[AMXBANS] Zabanovan adminem Rixie
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:16449148'
[AMXBANS] Tvoje IP: '78.98.30.43'

Nikdy jsem cheat nepouzival. Hram CSko uz peknych 10 let + mam steam... a tady na kotelne hram uz taky delsi dobu. Vzdyt top15 na aim/fy by si asi nekdo uz predtim vsiml ze mam cheaty pokud by som tedy nejake mel

jazzin
19-05-11, 19:48
drtič je normální hráč, párkrát jsem ho potkal a neřekl bych, že měl aimbot - ačkoli jsem hrál spíš proti němu a neměl tedy možnost ho spectovat.

Rixie
19-05-11, 20:00
Většinou věděl kam střílí a cross mu neustále cukal na hlavu. Pokud si opravdu nic neměl, předem se omlouvám. A co se týče toho, že cs hraješ 10 let + ... Prosimtě nelži mi tu ... Pokud někdo, kdo hraje 10 let hraje takhle a má skóre 19:13, tak to jsem za ty 3 roky hraní asi megaskill :). V některých momentech ty tvoje HS vypadaly normálně ... Někdy to okamžitě samo mířilo na hlavu ... Prosím ostatní adminy aby se vyjádřili. Děkuji.

http://csko.cz/dema/upload/dir/drtic.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/drtic2.dem - Zde jsou dema

Unregistered
19-05-11, 20:11
promin. zle jsem se vyjadril

CSko jsem zacal hrat pred 10 lety. tych 10 let jsem hral vetsinou s dlouhymi pauzami... ted jsem na vysoke skole a pocas semestra nemam cas hrat. hram jenom pocas zkouskovyho trochu se odreagovat.
co se skore tyce, nekdy se mi nedari, vetsinou mi trva tak 2-3 minuty nez se rozehraju

pokud jsi ale mel podezreni na aim, tak proc wall?

co mam delat s tymi soubory?

Unregistered
19-05-11, 20:16
a jeste trochu rypnem: zkousel si nekdy kreslit ve photoshopu s mysi?
ja ano, a delam to uz jistou chvili

mimoto mam nekolikkrat prejdeny hry ako medal of honor, call of duty ci farcry... a vsechy hravam bez crosshairu

Rixie
19-05-11, 20:22
Já tam ten AIM vidím 100%, na WH jsem měl podezření, protože si někdy až moc věděl kde ostatní jsou :). Uvidíme jak se vyjádří ostatní admini. Pokud se ukáže, že si nic neměl, tak se ti předem omlouvám. Mám docela low FPS a někdy nevidím hru plynule, jako ostatní. Každopádně jsem rád, že si mi tu nepřišel nadávat nebo se vymlouvat na bratra, jako to tady dělá většina lidí, a že se to dá s tebou vyřešit po dobrém :).

Rixie
19-05-11, 20:23
Ještě by mě zajímalo, proč takhle píšeš. Myslím, že když děláš vysokou školu, tak by to psaní mělo mít nějakou úroveň ne ? :)

Unregistered
19-05-11, 20:30
hah uz jsem se divil, ze si to nikdo nevimnul. promin.. jsem ze SR.. jen se tak trochu(a asi marne) snazim psat cesky
a mam nainstalovanou jen anglickou klavesnici, takze diakritika nehrozi

aim.. ne ze bych o nejakem vedel, ale kdyz ma clovek zapnuty to v options ve hre - autoaim nebo jak se to jmenuje, to se mi nekdy samo zapne, ale kdyz mam prilis vysoky skore tak si to pro jistotu zkontroluji, a ted jsem se kukal, mam to vypnuty.. dokonce i "smooth mouse movement" mam vypnuty


a jeste jednou prosimte - ty soubory cos tu dal. co s tim?

Rixie
19-05-11, 20:31
Máš steam, začal si hrát před 10-ti lety a to ani nevíš jak stáhnout a spustit demo ?? ...

EDIT: Nebo spíš co to vůbec ten "soubor" je ?

Kotel
19-05-11, 21:11
Kdyz posunu mys ve smeru hlavy hrace, tak mi to zamiri na hlavu. To ale neznamena, ze to musel nutne udelat program.

Pokud mate pocit, ze hrac, co tu hraje par mesicu, pouziva cheaty, tak nejdriv dejte demo do admin fora.
Ja to nepsal pro srandu.

Rixie
19-05-11, 21:20
Ano, jenom že já jsem to tu viděl hrozně trhaně. Vypadalo to opravdu jako AB ... :/ Aspoň z mého pohledu.

Unregistered
19-05-11, 21:25
no.. ja jsem nikdy zatim takovyhle problem nemel
vetsinou jen hraju - spustim cs, najdu server a hram - o ostatni veci se moc nezajimam

tak jsem si to tedy pozrel

souhlasim. mas pravdu, ze nektere momenty vypada ze vim kde lidi jsou,
bohuzel nemam co povedet na svou obranu.. asi jenom tolik, ze na maly mape je docela lehke odhadnout kde muzou byt nepritele, a kdyz cekam ze nekdo muze vybehnout spoza rohu, tak si davam pozor

ok. budu cekat

Rixie
19-05-11, 21:25
Tímto se ti chci omluvit drtiči. :) Snad se z nás kvůli tomuhle incidentu nestanou nepřátelé. Jsem rád, že se to vyřešilo po dobrém, pokud vím, UB už máš.

PS: Mám opravdu low FPS, takže když si udělal rychlý pohyb na hlavu, u mě to vypadalo jako trhnutí. Naštěstí za necelý měšíc bude new PC ... Příště si to lépe ověřím.

Kotel
19-05-11, 21:33
Tak do te doby nikoho nebanuj, to by tam za chvili nikdo nehral.

Unregistered
19-05-11, 21:37
OK. v pohode :) ja jsem se hlavne hodne leknul

but: "You know the rule: You gotta do what you gotta do" (Futurama 1. dil)

dekuji za unban