PDA

Zobrazit normální verzi : nO.



*GoZ*Psycho(CL)
04-10-12, 14:14
okey tak ked to beres takto ze pravidla maju prednost tak fajn respektujem to a aby si si nemyslel ze som podvodna svina priznal som sa ze to mam a a to ze som ho pouzival dve hodiny... chcel som od teba ln to aby si tam vsetkym povedal ze to bola sranda ze uz tam nikdy nebudem hrat a ze ih pozdravujem.... kotelna mi priniesla pekne chvile hrania CS 1.6 tak sa tam pekne majte cau nO. :((((

djkofi
04-10-12, 14:28
okey tak ked to beres takto ze pravidla maju prednost tak fajn respektujem to a aby si si nemyslel ze som podvodna svina priznal som sa ze to mam a a to ze som ho pouzival dve hodiny... chcel som od teba ln to aby si tam vsetkym povedal ze to bola sranda ze uz tam nikdy nebudem hrat a ze ih pozdravujem.... kotelna mi priniesla pekne chvile hrania CS 1.6 tak sa tam pekne majte cau nO. :((((

sbohem...:whip:

d3r0v4c
04-10-12, 21:53
Jestli si to zapnul na 1s nebo na měsíc nikoho nezajímá proste si zapnul a tím to hasne, za chyby se platí. Uzamčít a už nic dalšího nazakládej!

nO.
04-10-12, 22:30
okey tak ked to beres takto ze pravidla maju prednost tak fajn respektujem to a aby si si nemyslel ze som podvodna svina priznal som sa ze to mam a a to ze som ho pouzival dve hodiny... chcel som od teba ln to aby si tam vsetkym povedal ze to bola sranda ze uz tam nikdy nebudem hrat a ze ih pozdravujem.... kotelna mi priniesla pekne chvile hrania CS 1.6 tak sa tam pekne majte cau nO. :((((

Je jasné že pravidla mají přednost A co jsi čekal?Myslíš že mě neštve že jsi zapnul??
byl jsi pohodový hráč a tak si to s prominutím posereš!Přesně jak minule RASTA!! nevím co vás takové kraviny napadaj.
Mě to jako sranda nepříjde. Musím fakt říct že jsi mě zklamal!!!

E: prosím LOCK