PDA

Zobrazit normální verzi : Xquad



Xquad
04-10-12, 17:45
OMG chcem ihned demo od decka ktorý hrá CS 5 minút a nevie rozoznať cheat od hrania


[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Xquad
[AMXBANS] Tvuj nick: Xquad
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:32810732
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:32810732
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.137.148
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.137.148
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz (de_aztec)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Xquad is joining the Counter-Terrorist force
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

kashpi
04-10-12, 17:57
nevím komu říkáš děcko :D
určitě demo dodá

jen tak sem hledal
http://awesome.onban.eu/ban_list.php?bid=26

taky asi banovalo děcko :D

Xquad
04-10-12, 18:01
vieš čo zvičajne to tak je už som dostal asi 50krát na Gamesitis a vždy som dostal unban prečo lebo deko nevie hrať dostáva naprdel tak dám mu ban nech mi nekazí hru ;)

kashpi
04-10-12, 18:10
ale neboj se, tady se dema dočkáš a pak posoudíme jak si na tom :)

Xquad
04-10-12, 18:12
aspoň sa znova na seba pozrem :) len dúfam že to dlho trvať nebude ch jaaj :) ale nechápem hral som tam dosť dlho aj viac krát som hral stým adminom a zrazu teraz dostanem ban to neni len náhoda :)

djkofi
04-10-12, 18:22
OMG chcem ihned demo od decka ktorý hrá CS 5 minút a nevie rozoznať cheat od hrania


[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Xquad
[AMXBANS] Tvuj nick: Xquad
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:32810732
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:32810732
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.137.148
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.137.148
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz (de_aztec)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Xquad is joining the Counter-Terrorist force
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

na co si hraješ hošku?? žádáš o unban a nazýváš lidi, co ti mají žádost posoudit jako "děcka" ? kolik ti je, že máš tu drzost tohle napsat? Pokud něco žádám, tak slušně...aby tě to děcko potom někde na ulici neproplesklo...

až sem bude dodané demo, tak se ukáže...každej se může splést, tak to laskavě respektuj!

Xquad
04-10-12, 18:26
chlapče ty čo tu točiš kludne sa možeme stretnuť a uvidíme kto koho nafacká nehraj sa tu na drsnáka .... to je jedna vec a druhá je tá že tu musím čakať dokým adminko sa dohrá a hodí mi sem demo tomu nemám hovoriť decko? nebud smiešny prosím ťa však uvidíme čo na tom deme bude nech sa zasmejem a poviem ti potom že či ten kto mi dal BAN neni fakt decko!

I-Mouse
04-10-12, 18:27
vieš čo zvičajne to tak je už som dostal asi 50krát na Gamesitis a vždy som dostal unban prečo lebo deko nevie hrať dostáva naprdel tak dám mu ban nech mi nekazí hru ;)

tak to si uz asi minul vela penazi na vip..

djkofi
04-10-12, 18:29
chlapče ty čo tu točiš kludne sa možeme stretnuť a uvidíme kto koho nafacká nehraj sa tu na drsnáka .... to je jedna vec a druhá je tá že tu musím čakať dokým adminko sa dohrá a hodí mi sem demo tomu nemám hovoriť decko? nebud smiešny prosím ťa však uvidíme čo na tom deme bude nech sa zasmejem a poviem ti potom že či ten kto mi dal BAN neni fakt decko!

prober se chlapečku!! pokud nemáš slušný vychování, mužem dát LOCK a máš vyhulíno!!! pokud si nevidíš do huby, jdi si hrat na GAYSHITS...tady o lidi jako ty nidko nestojí...tak drž pysk a šoupej nohama, nejsem tvů kamarád,aby ses se mnou takhle bavil

za mě už jen za tvoje "dětinský chování" PROTI

Xquad
04-10-12, 18:31
ach dalšie decko prepáčte že sa tak musím stale vijadrovať mňa to tieš nebavý ale na Gamesitis máš jednu vec ak ťa zabanujú spraví ti to screen do PC ktorý musíš dodať ku unbanu takže ak by som mal WH na tom screene je to bez problemov vidieť nedá sa to zmeniť ani nič takže preto som vždy dostal krasny unban len koli tomu len tak do budúcna ;)

Xquad
04-10-12, 18:33
chlapče a ty sa možeš takto chovať???!!! chceš ma tu začať urážať čo ja ti píšem normálne to že tam použijem slovo "decko" pozry sa čo ty tu predvádzaš neviem načo si vlasne na túto temu odpísal od teba to demo nežiadam či? nič proti tebe nemám ale ban som od teba nedostal a ani ho nežiadam od teba takže čo potom aký máš problém ???

STERAC NA PONORCE
04-10-12, 18:35
Tvoje demo se řeší v admin sekci, tak si laskavě počkej chvíli. Pro tvojí informaci ti dalo ban dospělé děcko, které, dle tvého vyjádřování, má nahráno tolik, kolik asi je ti let.

http://csko.cz/?UPD=hBuhanUf

Xquad
04-10-12, 18:37
však ja som stým nezačal si kukni čo som napísal v tedy tak neviem čo vy tu všetci riešite pre boha :D :D :D

Flash
04-10-12, 18:43
Aspon se nauc gramatiku, ty sasku a pak tu nekoho nazyvej deckem... ses k smichu, je ti tak pri nejlepsim 13 a hrajes si tu na neco, cim nejsi a nikdy ani nebudes s takovymhle pristupem. Radsi si dej facku a soupej nohama, protoze lidi jako ty by meli dostat permu na internet uz jen za to chovani, ze si cheatoval je dalsi vec ale ta se odviji od toho, ze ses proste nevychovanej dement bez zakladnich socialnich navyku. Prober se, vypni cheaty a drz hubu, treba te nekde lidi zacnou brat a zaclenis se... takhle ses tak maximalne na presdrzku.

Xquad
04-10-12, 18:45
blá blá blá proste chcem demo to je všetko kludne si tu píšte čo chcete ja sa tu hádať svami nebudem nemá to zmysel ;)

Kludne si ulavte ;)

STERAC NA PONORCE
04-10-12, 18:50
Demo tu máš, je tam před tebou ještě jeden cheater. Svojí neuvěřitelnou drzostí sis vysloužil to, že se na něj pro kontrolu budu dívat až zítra, takže do tý doby můžeš akorát doufat, že si to prohlídne jiný admin a případně řekne, že jsi čistý.

djkofi
04-10-12, 18:53
blá blá blá proste chcem demo to je všetko kludne si tu píšte čo chcete ja sa tu hádať svami nebudem nemá to zmysel ;)

Kludne si ulavte ;)

to si piš, že si klidně ulevíme, třeba tim, že ti to perma zůstane ;) ne za cheat, pokud se neprokáže, ale za chování vůči admin teamu! takže se zdrž komentářů, dokud tu nebude demo a neuvidí ho víc adminů...

Xquad
04-10-12, 18:55
jak to cítiš :) čo ti mám nato povedať :)

Xquad
04-10-12, 19:05
Okej no tak sa teda ospravedlnujem za moje chovanie ale nemyslím si že zrovna bolo najhoršie ako ked to tak berete tak sa ospravedlňujem admin teamu atd. ale tak každý raz nmože vybuchnúť a ked mi chcete dať teda ban na trvalý tak poriadku no hádať sa nebudem a nadávať že ste hentaký a taký že mi dávate perma aj ked na tom deme nič neni je to vaša uvaha je to vaše rozhodnutie ktoré vám nikto nemože zobrať takže ani ja takže ak chcete možete to LOCK nehať tam perma... možno si to zaslúžim a možno aj nie.Svet sa koli tomu zasa nezrúti si myslím ked mi dáte perma prajem príjemný deň ;)

djkofi
04-10-12, 19:08
Okej no tak sa teda ospravedlnujem za moje chovanie ale nemyslím si že zrovna bolo najhoršie ako ked to tak berete tak sa ospravedlňujem admin teamu atd. ale tak každý raz nmože vybuchnúť a ked mi chcete dať teda ban na trvalý tak poriadku no hádať sa nebudem a nadávať že ste hentaký a taký že mi dávate perma aj ked na tom deme nič neni je to vaša uvaha je to vaše rozhodnutie ktoré vám nikto nemože zobrať takže ani ja takže ak chcete možete to LOCK nehať tam perma... možno si to zaslúžim a možno aj nie.Svet sa koli tomu zasa nezrúti si myslím ked mi dáte perma prajem príjemný deň ;)

pak že to nejde, napsat to rovnou, nikdo to nebude takhle řešit..až budu doma, podívám se na to demo

Xquad
04-10-12, 19:11
a to demo sa dáva aj do tejto sekcie či ono sa vobec neuverejňuje ??

STERAC NA PONORCE
04-10-12, 19:50
Od 3neckyho:

Možná jsi to nezachytil, ale psal jsem ti, že ho sleduju už přes 2 týdny. Podařilo se mi s ním hrát ve 2 mapách, kde předváděl zajímavé kousky. Můžeš tuto zprávu s těma 2 HLTV poslat adminům nebo rovnou přidat do jeho žádosti o UNBAN?
================================================== =================
Xquad // STEAM_0:1:32810732 // 95.103.206.182 // http://csko.cz/dema/upload/dir/Xquad.rar

1:55, 3:40 !, 5:02, 12:45 ! - 13:10, 14:15 ! - 14:25

Xquad // STEAM_0:1:32810732 // 95.102.184.223 // http://csko.cz/dema/upload/dir/Xquad2.rar

8:55 !, 12:50, 13:30 !, 19:45 ! a 21:05 ! (hodně úsměvné, že si nazoomoval zrovna když mu seskakoval)

+ celá pofiderní opatrná hra s tím awp v italy, nevychází když se zrovna dívá víc lidí apod., ale je tam více zajímavých situací, vypsal jsem jen ty do oči bijící...

Xquad
04-10-12, 19:56
však pohode sú to tvoje úvahy a ja ti ich neberem preto ak si myslíte že niečo mám nebudem sa hádať ja mám aj vlasné demo od tedy ako me 3necky pozoroval som každú si robil vlasné demo ale je zbytočné ho sem dávať a ani ho dávať nebudem mám to iba po prípadu keby mi chceli zabanovať rovno steam tak mám sa čím obraniť však uvidíme ale už asi viem váš verdikt :)

Montty non skill
04-10-12, 21:26
1. Nevím o tom, že by byl stěrač děcko. Možná by jsi se měl zamyslet na svým chováním a urážením ostatních ( nejen adminů ), že každý je u tebe dítě. Tento admin má nahráno víc, než ty nahraješ za další 4 roky.
2. pokud máš své demo, které jsi si nahrával, dej ho sem.
3. na demo se podívám, pak editnu svůj příspěvek

bones
04-10-12, 21:33
však pohode sú to tvoje úvahy a ja ti ich neberem preto ak si myslíte že niečo mám nebudem sa hádať ja mám aj vlasné demo od tedy ako me 3necky pozoroval som každú si robil vlasné demo ale je zbytočné ho sem dávať a ani ho dávať nebudem mám to iba po prípadu keby mi chceli zabanovať rovno steam tak mám sa čím obraniť však uvidíme ale už asi viem váš verdikt :)

myslime, lock

Montty non skill
04-10-12, 21:34
Je jasnej. Asi lock, tady není co řešit. Dobrá práce stěrač ;-)

R3S
04-10-12, 23:22
tady není co řešit... odjebte mi ho z očí a fofrem!

ZEUS
05-10-12, 02:19
Vyřešeno. Lock